Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Fenerbahçe'de Volkan Demirel ve Selçuk Şahin basın önünde Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman'ın da bulunduğu törende sözleşmelerini uzattılar. Volkan 4, Selçuk ise 3 yıl daha sözleşmesini uzattı.

"VOLKAN F.BAHÇE'NİN UNUTULMAZLARI ARASINA GİRDİ"

İlk olarak söz alan Aykut Kocaman, "Daha önce 3 yeni arkadaşımız ile buluşmuştuk. Bunlar yeni arkadaşlarımızdı. Şimdi ise iç transferde anlaştığımız arkadaşlarımız için burdayız. Selçuk ve Volkan çok doğru bir karar alarak, Fenerbahçe forması ile spor yaşantılarını devam ettiriyorlar. Volkan ve Selçuk için hayırlı olsun. Selçuk'a ilk forma verme şansını ben yakalamıştım. İstanbulspor'da sonra kendini geliştirerek, bugünlere geldi. Oyun kalitesini daha da arttırarak, daha iyi yerlere gelecektir. Volkan da 4 senelik bir sözleşmeye imza attı. Volkan'ın işi biraz uzadı ama sonu güzel bitti. Volkan Fenerbahçe'nin unutulmazları arasına girdi. Fenerbahçe için kendini geliştirerek, daha da iyi olacaktır. Hepsi için hayrılı ve Fenerbahçe için verimli olmasını bekliyorum" diye konuştu.

"AYKUT HOCA'NIN YERİ AYRI"

Daha sonra söz alan Selçuk Şahin, "Burada 6 senem geçti. Bu imza benim için biraz daha önemli. Benim için yeri ayrı olan bir insanın yanında imza atıyorum. O yüzden çok heyecanlıyım. Süper lig tecrübeme Aykut hoca ile başladım. Bundan sonra Fenerbahçe'ye yararım olursa ne mutlu bana" dedi.

"ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM"

Volkan Demirel de imza töreninde duygularını paylaştı. Volkan, "7 senedir beraberiz inşallah bir 4 sene daha birlikte olacağız. Fenerbahçe'de yine hizmet edeceğime için çok mutlu ve gururluyum. Fenerbahçe'de kalmamı sağlayan Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu Ali Koç ve Aykut Kocaman'a çok teşekkür ediyorum. Zor bir dönem geçirdim. Bir oyuncu için en zor transfer dönemidir. Ben de böyle bir süreç yaşadım sonunda Fenerbahçe'de kaldım, çok mutluyum. Çeşitli takımlardan transfer teklifi aldım ama her zaman Fenerbahçe öncelikliydi. Fenerbahçe bana git demeden gitmeyecektim. Onlar da bana kal dediği için kaldım. Olgunlaşma sürecine 25-26'dan sonra ulaştım. Transfer döneminde kırıldığım şeyler oldu ama yaş ilerledikçe olgunlaşıyorsun." ifadelerini kullandı.

Daha sonra tekrar söz alan Selçuk, "Bu camiada bu kadar uzun bir süre kalmak büyük bir başarı. Geçtiğimiz dönemde olumlu ve olumsuz şeyler vardı ama artık hep olumlu olmaya çalışıcağım. Fenerbahçe'de oynamak benim için büyük bir gurur. Bundan sonra benim için her şey daha iyi olacaktır. Takıma takviye tabii ki olacaktır. Bu takviye benim yerime de olabilir. Yeni gelen arkadaş bizim için çok yararlı olacaktır" dedi.

"TRANSFERLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR"

Törenin son bölümünde tekrar söz alan Aykut Kocaman, "Bir pozisyona oyuncu aranıyorsa, buna o mevkiide bulunan oyuncunun gocunmasına gerek yok. Çünkü Selçuk buraya transfer olduğunda onun oynadığı bölgede de oyuncu vardı. Yerli oyucularımızın yüksek kalitede olması bizim için çok önemli. Bundan sonra da transflerimiz olacaktır" dedi.

Gazetecilerin Aziz Yıldırım'ın 3 sene üst üste şampiyonluk sözünü hatırlatması üzerine Selçuk, "Başkanımız böyle bir söylemde bulundu. Sezona başlarken, bizim ilk amacımız şampiyon olmak zaten. Önümüzdeki 3 sezon başkanımzın verdiği sözü gerçekleştirecek de bizleriz. Bizim için zor bir şey değil" ifadelerini kullandı.

Volkan ise, "Başkanımızı mahcup etmemek için çalışacağız. Fenerbahçe'nin hedefi her zaman şampiyonluktur. Bunu başarmak için elimizden geleni yapacağız." diye konuştu.

Yukarı Alt