1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Vodafone Mobil Modem !


 1. AtomiX

  AtomiX rank8

  Kayıt:
  22 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  129
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Pc Karşısı
  Vodafone 3G Mobil Modem 3G İnternet Paketi Kampanyası

  3G‘de dünya lideri Vodafone, yeni mobil geniş bant çözümleriyle abonelerimizin hayatlarında kolaylık sağlıyor ve interneti nereye giderlerse gitsinler beraberlerinde götürmelerine izin veriyor.

  30 Haziran 2009 tarihi itibariyle daha da avantajlı hale gelen Mobil Internet tarifelerimizle beraber sunulacak Vodafone Mobil Modem kampanyamız 14 Temmuz 2009 tarihi itibariyle abonelerimize sunulmaya başlanacaktır.

  Kampanya kapsamında 12/18/24 ay boyunca Hesaplı Internet Paketleri 1 GB Paket veya Hesaplı Internet Paketleri 3GB Paket mobil internet tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler seçtikleri pakete ve taahhüt sürelerine göre mobil genişbant cihazlarından birine bedava olarak sahip olabileceklerdir. Üstelik bu paketleri seçerek 18 veya 24 aylık kullanım taahhüdünde bulunan abonelerimiz ilk 3 fatura dönemlerinde aylık sabit ücreti ödemeyeceklerdir.

  --------[​IMG]
  Vodafone K3520 Mobil Modem

  Yeni Vodafone 3G destekli K3520 Mobil Modem cihazı yüksek hızlı cep telefonu şebekesi üzerinden bilgisayarınızı internete bağlamayı sağlar. "Tak ve Çalıştır" sistemiyle çalışan K3520 Mobil Modem cihazınız ile doğrudan bilgisayarın USB Stick girişinden bağlantı kurarak web'de gezinebilir, e-postalarınıza erişebilir ya da SMS gönderip alabilirsiniz.

  K3520 cihazı 3G lansmanıyla beraber 7.2 Mbps'a kadar indirme (download) hızını destekleyerek abonelerimize yüksek hızda internet erişiminin de önünü açıyor olacak.
  ---Ayrıntılı Bilgi İçin Kullanım Kılavuzu---
  Buradan İndirebilirsiniz.


  Ps:Mobil Modemin 2 Farklı Çeşiti Bulunmaktadır.Aralarında Fark Göremediğimden Onları Koyma Gereği Duymadım :kalp:
   
 2. Brooklyn

  Brooklyn Buralıyım

  Kayıt:
  30 Eylül 2008
  Mesajlar:
  3.757
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Talebe
  Bilgilendirme için teşekkürler ^^
  Fiyatlar tuzludur herhalde :D