1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Vodafone 'dan "dokunmatik" vitrinler


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach
  Vodafone 'dan "dokunmatik" vitrinler
  Vodafone, Cep Merkezleri’nin vitrinlerini Dokunmatik LCD ekranlara dönüştürüyor

  [​IMG]

  Dünya mobil iletişim devi Vodafone yenilikçi ve özgün çalışmalarına yeni bir halka daha ekliyor. Abonelerle daha kapsamlı ve interaktif bilgi paylaşımı yaratmak amacıyla, Vodafone Cep Merkezleri’nin vitrinleri 42 inç’lik Dokunmatik LCD ekranlara dönüştürülüyor. Şimdiye kadar İstanbul’da 10, Ankara’da 5 ve İzmir’de 5 olmak üzere toplamda 20 Vodafone Cep Merkezinde hayata geçirilen bu uygulamayla, Türkiye’de operatör mağazacılığında bir ilke imza atılarak müşterilerin gece gündüz istedikleri an Cep Merkezleri’nin dokunmatik ekranlarından, güncel kampanyalar, ürün ve tarife bilgileri gibi konularda bilgi almaları sağlanıyor.

  Perakende mağazalarında ilk kez bu kadar yaygın olarak kullanılan ve operatör mağazacılığında Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen bu uygulamayla vitrin camları özel filmlerle kaplanarak dokunmatik hale getiriliyor. Önümüzdeki günlerde artarak çoğalması planlanan bu uygulama sayesinde Vodafone abonelerine her an destek vermeye devam edecek.

  Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi M. Sinan Kızıldağ konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Son üç yılda altyapısını üç kat daha güçlendiren Vodafone, gerek iletişim kalitesi, gerek müşteri hizmetleri anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla Türk insanının en güvendiği markalardan biri olma yolunda hızla ilerliyor. Vodafone Cep Merkezi’ndeki Dokunmatik LCD ekran uygulamasıyla hedefimiz, mobil iletişimin avantajlarını sürekli geliştirerek müşterilerimizin, ürün ve hizmetlerimizle ilgili bilgilere diledikleri her an ulaşmalarını sağlamak. Dokunmatik LCD ekran uygulamasıyla müşterilerimizin iletişim teknolojileri konusundaki her türlü ihtiyacına cevap vermek adına yeni bir uğrama noktası oluşturuyoruz. Şu anda yurt çapına yayılmış 976 adet Cep Merkezimiz var. Bu noktalarda abonelerimizin her türlü sorunuyla ilgilenmeyi ve onlara yardımcı olmayı amaç edindik. 3 ilde başlattığımız bu çalışmayı daha da yaygın hale getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

  [​IMG]
   
 2. Cobalt

  Cobalt rank8

  Kayıt:
  7 Ocak 2008
  Mesajlar:
  2.500
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  X:-3776 Y:1013
  Çok durmaz çalarlar o ekranı summer6:
   
 3. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach
  wuhaha koptum makara: