1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Vodafone 4.5G İnternet Ücretsiz


 1. Ufck

  Ufck Nemesis

  Kayıt:
  22 Eylül 2010
  Mesajlar:
  3.841
  Beğenilen Mesajlar:
  24
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya

  4BUCAKG yaz 4545’e ücretsiz SMS yolla!

  1 Nisandan itibaren Vodafone Ay sonuna kadar 4.5G yi test etmeniz için ücretsiz internet sunmaktadır. Ceo`su bir videoda kotasız olcak diyordu fakat tam emin olamadım.

  Kampanya Detayları
  4.5G uyumlu cihazı ve sim kartı olan abonelere, kampanya süresinde, bir seferlik, 30 gün geçerli yurt içi ücretsiz data kullanım hakkı verilecektir. Paket geçerlilik süresi sonunda kendiliğinden sonlanır, yenilenmez. Kampanya’ya katılmak isteyen uygun aboneler, 4BUCAKG yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek kampanya girişi 4.5G kaydını aynı anda yapabilirler. Kampanya kapsamında ücretsiz verilecek internet kullanım hakkı red/faturalı/faturasız tarifelerinde, 30 gün boyunca geçerli yurt içi 10/6/4 GB’dır. Kampanya’ya aynı GMS hattı ya da aynı cihaz ile sadece 1 kez katılım yapılabilir Kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder. Paketten Cihazı ve simkartı 4.5G uyumlu, 4.5G servisi açık ve 4.5G kapsama alanında olan aboneler, 4.5G hızında kullanabilir. Paket kullanıldığı sürece 2G, 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz. İnternet Paketinden,cihaz 4,5G’yi destekliyorsa 4,5G hızında, 3G’yi destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanılır. Vodafone mobil internet hızı ve kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Tarife değişikliğinde, kampanya paketi ile geçiş yapılan tarife uyumlu değilse, kampanya paketi sonlanır, hediye kullanım hakları silinir, tekrar kampanya girişi yapılamaz. İlgili paket ile internet üzerinden ses iletişimi ve doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetler kullanılamaz. Vodafone’un, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca belirlenen usullere uygun değişiklik hakkı saklıdır. Kampanya’ya katılım 31.05.2016’ya kadardır.
   
 2. Kalkandelen

  Kalkandelen moderator

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.467
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya

  Güzel bilgilendirme hemen denedim ama talebinizi şuan gerçekleştiremiyoruz dediler :D neyse tekrar denerim 1 ay bedava kullanalım bare :muck: