1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Vizyondaki Sinema Filmleri [Ocak 2014]


 1. Saian S.S

  Saian S.S gamer

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.149
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Patron
  Şehir:
  Yeşilpınar

  [​IMG]  [​IMG]
  Film Özeti

  Dünyanın en önemli güvenlik uzmanlarından biri olan Ray Breslin, işinde son derece tanınan bir güvenlik tasarımcısıdır. Kendi tasarlayıp inşa ettiği üst düzey korumalı hapishanenin konuklarından biri ise kendisi olur. Kendi tasarladığı hapishanede şimdilerde mahkum olarak yer alan Ray, yüksek güvenlik engellerini bir bir aşarak firar etmeyi planlamaktadır. Bu yolda hapishanenin en saygı duyulan mahkumlarından olan gizemli Emil ile anlaşır. Emil'in tek derdi arkadaşlarına zarar gelmemesi, hapishane şartlarının mümkün mertebe insancıl olmasıdır. Ancak Ray'in planları bambaşkadır...


  Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2014
  Yapımı :
  2013 - ABD
  Tür : Aksiyon , Gerilim , Gizem
  Süre: 116 Dak.
  Yönetmen : Mikael Håfström
  Oyuncular : Sylvester Stallone , Arnold Schwarzenegger , Vincent D'Onofrio , Jim Caviezel , Sam Neill
  Senaryo : Miles Chapman , Jason Keller
  Yapımcı : Randall Emmett , Erik Feig
  Diğer Adı : Kaçış Planı


  [​IMG]

  [​IMG]
  Film Özeti

  Salim’in kimsesiz bir cenazeyi sevabına memleketine götürmeyi kabul etmesiyle başlayan trajikomik macera, yol arkadaşı Nihal’in annesinin intikam için rehin alınmasıyla yeniden başlıyor. Her yerde hepsi birbirinden azılı 11 “kötü” adamın seri katili olarak aranan kahramanlarımız tanınıp yakalanmamak için kılık değiştirirler. Ancak işler düşündükleri gibi gitmez. Salim beladan kurtulmak için eline silah alınca da talihsiz serüvenler dizisi yeniden başlar. Nihal başı bir türlü beladan kurtulamayan Salim’den uzaklaşıp annesini tek başına kurtarmaya gider. Yaşadıklarından dolayı artık ne ölüden ne de ölümden korkan Salim ise ‘’Anca beraber kanca beraber.’’ der ve kader arkadaşını yalnız bırakmamak için peşine düşer. Artık; Azrail’in ‘’Tek rakibim Salim.’’ diyerek kol gezdiği karayolunda “Kazara” ezilecek, “Tesadüfen” yakılacak, “Kaderin cilvesiyle” vurulacak ne kadar canlı varsa eninde sonunda Salim’le tanışmak zorunda kalır.
  Çekimleri Kastamonu'nun Cide ilçesinde gerçekleştirilen filmin ilk önce 20 Aralık 2013 olarak düşünülen vizyon tarihi, daha sonra o tarihteki film trafiğindeki yoğunluk nedeniyle 10 Ocak 2014'e ertelendi.

  Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2014
  Yapımı :
  2013 - Türkiye
  Tür : Komedi , Macera
  Yönetmen : Ersoy Güler
  Oyuncular : Burçin Bildik , Ezgi Asaroğlu , Murat Akkoyunlu , Nazlı Tosunoğlu , Yakup Yavru
  Senaryo : Ersoy Güler , Korhan Uğur , Alper Erze , Şeyda Delibaşı
  Yapımcı : Ersoy Güler


  [​IMG]

  [​IMG]
  Film Özeti

  Paranormal aktivite döngüsü devam ediyor. Jesse , farkedildikten sonra gizemli güçler tarafından lanetlenmeye başlar, ve hayatı bir cehenneme dönüşür. Ailesi onu kurtarmak için ellerinden gelen herşeyi yapar. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır. İyi ve kötü arasında gerçek bir savaş başlayacaktır. Kimin kazanacağı ise belli değildir.

  Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2014
  Yapımı :
  2014 - ABD
  Tür : Korku
  Süre: 84 Dak.
  Yönetmen : Christopher Landon
  Oyuncular : Molly Ephraim , Kimberly Ables Jindra , Eddie J. Fernandez , Richard Cabral , Carlos Pratts
  Senaryo : Christopher Landon
  Yapımcı : Oren Peli


  [​IMG]

  [​IMG]

  Film Özeti

  Aşkı arayan bir dervişin şair olma öyküsüdür, 'Yunus Emre Aşkın Sesi'. Anadolu'nun derinliklerinden yayılan ışığın; sevgiyi ve aşkı harmanlama öyküsüdür. Kan ve savaşın ortasında kalan Anadolu köylüsü Yunus, Hacı Bektaş-ı Veli'nin verdiği nefesi kabul etmez, buğday ile avunur. Kısa sürede yaşadığı pişmanlık Yunus'u zamansız bir ilahi aşk arayışına sürükler. Artık ne buğday vardır ne de Yunus.Aşkı arama yolnuda Yunus tüm sevdiklerini feda ederken dünyevi aşkla bağlandığı Balım Kızı'da görmezden gelir. Yunus Anadolu'nun tüm erenlerini ilahi aşkı arama yolunda ziyaret edecek, gerçek sevgiyi ve aşkı bulmaya çalışacaktır.Aradığının kendi içinde saklı olduğunu bilemeden...

  Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2014
  Yapımı :
  2014 - Türkiye
  Tür : Macera , Tarih
  Yönetmen : Kürşat Kızbaz
  Oyuncular : Altan Erkekli , Devrim Evin , Burak Sergen , Bülent Emin Yarar , Sinan Albayrak
  Senaryo : Kürşat Kızbaz
  Yapımcı : Kürşat Kızbaz , Bülent Vural


  [​IMG]

  [​IMG]

  Film Özeti

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Rum köyü Limya (Lympia) sınırında Ezan seslerine Kilise çanının, Türk müziğine Yunan ezgilerinin eşlik ettiği sınır köyü AKINCILAR’da geçiyor. Köyde üç çocuk, üçü de Diyarbakırlı, üçü de 13 yaşında, üçü de kaderine tutsak yol arkadaşları, çözüldükçe karışan bir törenin, ÇOCUK GELİNLERİN hikayesi bu...
  Film, 2013 Altın Portakal Film Festivali'nde Sosyal Sorumluluk Ödülü'nü aldı.

  Vizyon Tarihi: 03 Ocak 2014
  Yapımı :
  2014 - Türkiye
  Tür : Dram
  Yönetmen : Erhan Kozan
  Oyuncular : Burçin Terzioğlu , Turgay Tanülkü , Dilek Çelebi , Necip Memili , Berke Hürcan
  Senaryo : Evrim Kanpolat
  Yapımcı : Sami Dündar


  [​IMG]

  [​IMG]

  Film Özeti
  Yapımcı, senaryo yazarından mutlu sonla biten bir romantik komedi senaryosu ister. Bunun üzerine senaryo yazarı mutlu sonla bitemesi gereken film için kendisi yollara düşer. Ve karşısına hem komik hem ağlatan olaylar gelir...
  Patron Mutlu Son İstiyor, 1 Ocak 2014'te vizyona girdi ve Türk Sineması'nın 100. yılında vizyona giren ilk film olma onuruna erişti. Filmin galası ise 25 Aralık'ta Kanyon Sinemaları'nda yapıldı.

  Vizyon Tarihi: 01 Ocak 2014
  Yapımı :
  2014 - Türkiye
  Tür : Komedi , Romantik
  Süre: 105 Dak.
  Yönetmen : Kıvanç Baruönü
  Oyuncular : Tolga Çevik , Erkan Can , Ersin Korkut , Ezgi Mola , Mustafa Uzunyılmaz
  Senaryo : Yılmaz Erdoğan
  Yapımcı : Necati Akpınar


  [​IMG]

  [​IMG]

  Film Özeti

  Ben Stiller’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrolünde yer aldığı Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filminde; herkesin iyi hissetmesi için gereken potansiyelin içinde bir yerlerde gizlendiği anlatılıyor.
  Büyük bir derginin fotoğraf negatif bölümünde çalışan Walter (Stiller), sessiz sakin hayatına devam etmektedir. Dergide yeni işe başlamış Cheryl'dan (Kristen Wiig) hoşlansa da ona bunu bir türlü söyleyememektedir. Bir yandan da kendini sürekli komik ve şok eden gerçek üstü hayallerin ana kahramanı olarak görmektedir.
  Günün birinde dergi el değiştirir ve basılı bölümün kapanacağı duyurulur. Dergi son bir veda sayısı çıkaracaktır, bu nedenle dergiye uzun yıllardır fotoğraflarıyla destek veren Sean O'Connell (Sean Penn) çok özel bir son çalışma gönderir. Ancak çalışmasının en önemli parçası olan 25. kare kayıptır ve Walter'ın bu kareyi bulabilmek için çok kısıtlı bir zamana sahiptir. Walter Mitty, yalnızca hayallerinde gördüğü bu maceraya gerçek hayatta da atılmak zorundadır.

  Vizyon Tarihi: 03 Ocak 2014
  Yapımı :
  2013 - ABD
  Tür : Dram , Komedi , Macera
  Süre: 114 Dak.
  Yönetmen : Ben Stiller
  Oyuncular : Ben Stiller , Kristen Wiig , Sean Penn , Adam Scott , Shirley MacLaine
  Senaryo : Mike Myers , Steve Conrad , David Reynolds , James Thurber , Jay Kogen
  Yapımcı : Ben Stiller , John Goldwyn


  [​IMG]

  [​IMG]

  Film Özeti

  Çeşme, İzmir. Mayıs’ın son günleri. Güneş şimdiden kavurmaya başlamış, geceler Çeşme’nin meşhur rüzgarıyla sarsılıyor. Turist sezonu daha başlamamış. İstanbul’dan gelen iki kız kardeş, Lale ve Yasemin bir kaç ay önce vefat etmiş anneannelerinin Sakızlıkoy’daki yazlığında tek başlarına kalıyorlar. Öykü; kardeşlik ilişkilerine, beraber büyümenin getirdiği rahatlığa, bu rahatlığın yarattığı güvenceye ve kan bağı haricinde çok az ortak yanı olan iki insan arasındaki ilişkiye dayanıyor.İki kardeş gün içinde, yarımadayı arabayla geziyor ve ıssız plajlarda uzanıp tembellik yapıyorlar. İlk başta her şey çok güzel gözüküyor, hava berrak, deniz pırıl pırıl ve belde huzurlu… Ancak bu ilişkide tuhaf bir gerginlik var. Yavaş yavaş sorular sorulmaya başlanıyor: Bu iki ş ehirli kadının Çeşme’ye gelmelerinin asıl sebebi nedir? Birbirleriyle alıp veremedikleri nedir? Aralarında sakladıkları sır su yüzüne çıktığında çok önemli bir karar vermek zorunda kalacaklar:Yollarını ayıracaklar mı, yoksa gerçekleri beraber mi göğüsleyecekler?

  Vizyon Tarihi: 03 Ocak 2014
  Yapımı :
  2013 - Türkiye
  Tür : Dram
  Süre: 95 Dak.
  Yönetmen : Ramin Matin
  Oyuncular : Mehmet Ali Nuroğlu , Suna Selen , İbrahim Selim , İpek Türktan , Esra Bezen Bilgin
  Senaryo : Emine Yıldırım
  Yapımcı : Emine Yıldırım , Oğuz Kaynak
  Diğer Adı : The Impeccables


  Not:Ayda 1 veya 2 kere güncellenecektir.

  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Kasım 2015