1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Vize Ve FinaL Öncesi Özlü Sözler


 1. _DreaMTurK_

  _DreaMTurK_ rank8

  Kayıt:
  26 Eylül 2007
  Mesajlar:
  469
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Kocaeli

  İLK VİZEN KAÇ ?
  Arkadaşının vize notunun düşüklüğünü öğrenip ona göre gaza gelmek amacıyla söylenir..

  HACIM NAMAZA MI BAŞLASAK?
  Aormal zamanlarda dünyanın aşkından ahiret hayatını unutan pek çok öğrencinin , sınav zamanı kasılmalardan kurtulmak amacıyla Allaha yakınlaşma cümlesi Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!! uzar o namaz ..kaza namazları falan kılınır...belki gaza gelinip tövbe de edilir...ama sınavlar bitene kadar Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  BEN ŞİMDİ YATICAM , SİZ YATARKEN KALDIRIN BENİ.
  ders çalışmaya gönlü olmayan öğrenci türünün kendini ve etrafındakileri ileriye odaklamak amacıyla söylediği söz..zira o saatte mümkün değil kaldıramazsınız..

  BİR ÇAY KOY DA İÇELİM BE OLUM.
  doğru düzgün olmasa da bir saat çalışma sonucunda evin uyanığının çay yapmasını iyi bilen şahsa yönlendirdiği rica görünümlü emir kipli cümle.

  BU ADAM GEÇEN SENE NE SORMUŞ
  konuların yoğunluğu ve zamanında aynı oranda kısıtlı olması sonucu çalışmayı sevmeyen öğrenci türünün evde varsa dersi geçen sene almış , ya geçen sene dersi alanlardan soruları öğrenmiş kişiye yönlendirdiği soru.

  KESİN BURDAN ÇIKAR
  6.hissi yüksek öğrenci türünün söylediği cümle..garanti çıkmaz ordan Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!

  ÇALIŞ ÇALIŞ NEREYE KADAR ( kalem fırlatılır bu sırada)
  sanki sabah akşam ders çalışıyormuş havası oluşturmaya çalışan , gösterişe meraklı fakat engellere karşı zaafı olan öğrenci türünün favori cümlesi...

  YARIM SAAT SONRA BAŞLIYORUZ.
  yalan yalan yalannnnnnnn , ama her sınav dönemi söylenir...başlanırsa da bir saat sonra bırakılır..Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  YARIN FAZLA KASMASA BARİ
  hayatını , vücudun refleksleriyle anlatmaya meraklı olan öğrenci türü sınav için de "zor sormaz inşallah" manasında bu sözü söyler...

  AA GELSE NE DELİ OLUR BEA
  ilk vizesi iyi olan fakat diğer derslerinde pek hayır olmayan öğrencinin diğer derslerini DC ile geçeceğini hesaplama paranoyasına kapıldığı an söylediği sözdür...Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)


  O SORU KEK , BÖLE ÇIKSIN 100 ALIRIM
  ders çalışmaya ne kadar isteksizse , ders çalışanların hevesini kırmaya da o derece düşkün olan kişinin soru çalışanlara söylediği umut kırıcı söz...

  1 SORU YAPSAM YETİYO BANA
  Hocanın vize de çok zor sormuş olması , buna karşın öğrencinin yüksek alması sonucunda , final haftasında yeteri miktarda çalışamamışsa arkadaşlarına nispet yaparcasına söylediği kibir cümlesi.

  HACIM BEN ÇALIŞMICAM , ZATEN DC İLE GEÇSEM NE OLCAK
  ortalamasından dolayı dc ile geçme ihtimali bulunan , fakat dc ile geçmeyi kendine yediremediği kadar ders çalışma isteği de olmayan kişinin kendini ve çevresindekileri avutma cümlesi.

  YAZ OKULUNDA GEÇERİM
  yaz okulunda sıcağın etkisiyle beyninin daha iyi çalışacağını düşündüğünden midir bilinmez ,bir grup öğrencinin umutlarını yaza gönderme cümleciği...

  BU DERSİN MANTIĞI NE YAV Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!
  ders çalışmaya çalışmış , ama derslere gelmediğniden dolayı dersi anlamamış öğrenci profilinin nefret dolu sorusu.

  BÖLE SORU SORARSA ,ÇOK PİS KIZARIM
  ders çalışmaktan çok sinirlenen öğrencinin , çalıştıklarından daha zor bir soru görmesi sonucu , sarfettiği talihsiz cümle Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  SINAVDA ÖNÜME OTUR.
  ders çalışmamış bir öğrencinin sınavdan dakikalar ya da birkaç saat önce çalışan-başarılı öğrenci arkadaşına sarf ettiği söz.kopya çekme amaçlıdır.etik değildir Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  OĞLUM NİYE BENİ ÇAĞIRMIYOSUNUZ
  kendisi uyurken arkadaşları ders çalışmaya başlamış öğrenci tipinin uyandıktan sonra arkadaşlarına sarf ettiği sitem.

  HACIM BİRAZ UYUSAK MI

  ders çalışmaktan sıkılmış , ya da henüz başlamamışken yemeğin ağırlığu üzerine çökmüş öğrencinin çalışkan arkadaşına sarf ettiği düşmanca söz Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!))

  DIŞARISI ŞİMDİ KAYNIYORDUR YAV
  özellikle bahar dönemindeki sınavlarda bilhassa erkek öğrencilerin dışarıya çıkıp gezme özlemlerini dile getiren söz grubu Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!))

  ULAN KÖPEK GİBİ ÇALIŞTIN DİMİ

  ders çalışmamış ya da çalıştığını yeterli görmeyen öğrencinin , çalışmaktan usanmayan arkadaşına sarfettiği düşmanlık dolu cümle Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  SENEYE GARANTİ AA ALIRIM BU DERSTEN
  kalması daha sınava girmeden kesinleşmiş öğrencinin , umut fakirin ekmeğidir tarzında sarfettiği idealist(!) cümlecik Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  ULAN HAYAT SİZE HAYAT BE
  kendisi başarılı olduğu için bütün dersleri alan öğrencinin , kredi yetersizliği sebebiyle ders alamayan bu sebeple de birkaç günü boş olan öğrenci arkadaşına sitemi Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  YİNE TERS KÖŞE YAPMASIN BU ADAM
  öğrencilere eziyet etmeyi seven, nerden soru soracağı belli olmayan hocaya atfen söylenen söz...

  BANA ÇIKACAK SORULARDAN GÖSTERSENE BİRAZ
  ders çalışmayan ama çabuk anlayan ( anladığını zanneden ) kibirli öğrencinin çok çalışkan arkadaşına ricası Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  ÖSS YE GİRELİM BU SENE
  ders çalışmakla uzaktan yakından alakası olmayan öğrenci türünün her sene sarfettiği cümle...sınav zamanlarında bahsedildiğinde muhabbet bir başlarsa herkes üniversiteden soğur , başka bölümler seçilr ,sonra da yatılır Vize ve Final öncesi özlü sözler !!!!!!!!!)

  BİZİM SINIF HAYVAN GİBİ ÇALIŞIYOR , ORTALAMANIYI MAHVEDİYORLAR

  çan eğrisinin geçerli olduğu üniversitelerde , sınıfı genel olarak çalışan ve sınav ortalamaları yüksek olan fakat kendisi çalışmaya gönülsüz olan öğrenci türünün suç atmak amaçlı sözü.
   
 2. Belarj

  Belarj rank8

  Kayıt:
  30 Aralık 2009
  Mesajlar:
  1.449
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  38

  summer3:
   
 3. _DreaMTurK_

  _DreaMTurK_ rank8

  Kayıt:
  26 Eylül 2007
  Mesajlar:
  469
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Kocaeli

  BİZİM SINIF HAYVAN GİBİ ÇALIŞIYOR , ORTALAMANIYI MAHVEDİYORLAR

  çan eğrisinin geçerli olduğu üniversitelerde , sınıfı genel olarak çalışan ve sınav ortalamaları yüksek olan fakat kendisi çalışmaya gönülsüz olan öğrenci türünün suç atmak amaçlı sözü.

  bittim buna :D