1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Viyana'da soğuk selamlaşma!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul

  İspanya basını, UEFA'nın Viyana'da organize ettiği Avrupa'nın 52 milli takım teknik direktörünün toplantısına katılan İspanya milli takımının eski teknik direktörü Luis Aragones ile yeni teknik direktörü Vicente Del Bosque arasında "soğuk bir selamlaşma" olduğunu yazdı..
  aragones_konferans.jpg
  Aragones'in sadece Del Bosque ve yardımcısı Fernando Hierro'nun elini sıktığı, ağzından tek bir kelime söz çıkmadığı belirtilirken, Aragones'in İspanya milli takımındayken federasyon tarafından kendisine kötü muamele edildiğini düşündüğü iddia edildi.

  İspanyol basını tarafından "soğuk ve uzak selamlama" olarak tanımlanan iki teknik adamın çok kısa bir süre bir araya gelmesiyle ilgili Del Bosque, "Onunla hiçbir sorunum yok, selamladım ve tamam" derken, İspanyol basınına kızgın olduğu söylenen Aragones "Hiçbir şey söylemeyeceğim" dedi.

  Fenerbahçe'nin teknik direktörü Aragones, Marca gazetesinde yayınlanan haberde, İspanyol basını için "Beni batırdınız" şeklinde konuşurken, İspanyol basınından kimseyle konuşmayacağını ifade ettiği bildirildi.
   
 2. Journalist

  Journalist Aileden

  Kayıt:
  24 Aralık 2007
  Mesajlar:
  13.139
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Yaramaz avratların koynundayım.

  Vicente Del Bosque arasında bu beşiktaşın teknik direktörü değilmiydi :D