1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Vista SP1: Final sürüm


 1. ReAcTiVe

  ReAcTiVe rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.262
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise

  Windows Vista SP1 son kullanıcıya 18 Marttan itibaren dağıtılmaya başlanacak...
  Vista SP1: Final sürüm 18 Martta geliyor
  Windows Vista: Service Pack 1'e giden uzun yol.
  Techarp.com sitesinin bildirdiğine göre Vista Service Pack 1 18 Martta yayımlanacak. Son kullanıcılar bu tarihte SP1'i Microsoft'tan indirebilecekler. Otomatik güncelleştirmeler üzerinden dağıtım ise 18 Nisanda başlayacak.

  Geçen haftalarda Microsoft SP1'in nihai sürümünü donanım üreticilerine, firma müşterilerine ve MSDN abonelerine dağıtmıştı.

  Fakat bir kayıt defteri değişikliği ile her Vista kullanıcısı Service Pack 1'i indirebiliyor. Gerekli anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.

  Microsoft Vista yamasını geri çekiyor
  Geçen hafta Microsoft, Service Pack 1'e hazırlık amaçlı iki adet yama yayımlamıştı. Birçok problemden sonra MS yamaları geri çekilmek zorunda kaldı.

  KB937287 ismindeki yamanın kurulumundan sonra kullanıcılar bilgisayarlarının sürekli olarak yeniden başlatıldığından şikâyet ettiler. Bazı şartlar altında Windows güncelleştirmenin düzgün biçimde kurulmadığını düşünerek sürekli yeniden başlatma talep ediyordu.

  Microsoft'un da bildirdiğine göre bu yama problemler çözülene dek otomatik olarak dağıtılmayacak. Bu tip bir sorunla karşılaşmış kullanıcılar ise Sistem Geri Yükleme ile yamanın kurulumundan önceki bir ana geri yükleme yapabilirler.