Takımı
Galatasaray
Böyle bir listenin herkes için iyi olucağını düşünüyorum ve başlıyorum bildiklerinizi yazın lütfen.

LİSTE
1-)DestursuzPK (önce taxiye alıyor parayı alıyor küfrediyor atıyor)
2-)Gold karşılığı acc satımları.(Parayı alıp vermemeleri.)
3-)id ile dolandırıcılık ıd=cry952 pw=wund
4-)id ile dolandırıcılık ıd=steven007 pw=steven007de007

5-)DEHAN yani Wings0Fwind

Güzel bir topick olmuş burda karşılaştığınız kötü kişileri belirte bilirsiniz tabi delilleri ile birlikte.

Takımı
Galatasaray
Melik demiş ki:
Güzel bir topick olmuş burda karşılaştığınız kötü kişileri belirte bilirsiniz tabi delilleri ile birlikte.
Edit için teşekkürler
Delilim ettiği aşırı küfürler ister misiniz ? :twisted:

Melik demiş ki:
:beer:
herkez için faydalı olur bu.

ıd=cry952
pw=wund beyler bu ıd ve pw nın sıfre degıstırınce degıstırıyo gosterıyo ama oyuna denedıgımız zaman yanlıs gosterıyor sakın bu ıd ve pw ye kanmayın ve bu ıd ve pw yle char hacklemeye kalkmayın lutfen...

Her adı verileni eklemenin doğru olmayacağından yanayım.Kavga ettikleri kişilerin adını scammer diye duyurmak isteyenler olacaktır...Yani kısacası Melik'e katılıyorum :P

Evet bizim guilddeydi çaldı kusursuzuda baya çar çaldı herkez biliyor scammer olduğunu ama bilmeyenler var hayla inanıp takas ediyolar onlarıda uyarmak için yazmıştım

streetcrew guildi. vıpteki. önce güwen aşılıyorlar. organize ekip kurmuslar. nasıl yaparlar anlamadım :S ıdleri arkadas gibi yaklasıp ya yardım amaclı şifreleri alıyorlar birkacgün sonrada bom . yada takas ederken gidio. süper tezgahı kurmuslar. ben bunlardan şikayetciyim
streetcrew silikcrew comple scammer abi

Yukarı Alt