Evet arkadaşlar VIPdeki 72 lwl glavierimi server açılınca isroda uranüsden bir çara takas edicem . Lütfen Server açılmadan teklif vermeyiniz. Çarda +3 set vardır sadece Kolye pk olunca yere düşmüştü .72 lwl dır ve ölü pet vardır . Petin içinde silver time ticket ve 6 repair hammer vardı , unutmuşum pet ölünce alamadım :D Ayrıca elimde 72 +3 vardır crit 9 Fizik %50 . Bide 76 +3 spear (Mag %60 ) vardı satmamıştım :D
Uranusden 60 (58 falanda olur xD )veya üstü nuker , wizard yada 2handed istiyorum . Başka teklifleride değerlendirebilirim :D)500 silk veririm diyen olursa o da olur :D
Çarın skilleri
Heuksal 70 lwl =Ghost spear ve Soul spear Soul max . 69 combolarından 6 kere vuran açıktır (Adını hatırlayamıyorum :D ) .
Fire 65 =İmbue açık ama 1 lwl ,bufflar max (mag. def. veren 1 lwl )
Lightning 52= Grass walk speed açık ve ghost walk 8 lwl (9 da olabilir :D )
Cold 48 = Şahsen pek ihtiyacım olmadığı için uplamadım . Sp almadığımdan zor zaten :D
Force vb. şeyler açık değildir .
Çoğu türkle kavga etmişliğim vardır ama kimseden 1 gold bile çalmadım . Yabancılarlada pek sorunum yok .
Msn adresim mailto:[email protected] . Lütfen çara girip bakiyim muhabbeti olmasın :D

Herkeze iyi günler , iyi oyunlar :muck:
500 silk veririm diyen olursa o da olur :D

KinqBladeR demiş ki:
h.s kanky de neden satıon yhaf oynuoduk ne güsel :(
Sağol Emrecim. Artık VIP oynamayı düşünmüyorum . Seni ve Hasanı (xkobrax1401 ) Merti herkezi seviyorum ama VIP sıkıcı geliyo artık . Uranusdeyim gelirsen senide beklerim . Dreams diye guild açıp 3 lwl yaptık kasıyoruz . (Şu an onuda oynamıyorum 3 gün oynadım 34 lwl xD )Sınavlar olmasa belki oynardım :) . Zaten alıcıda yok :D

Bro iyi satışlar herkez 1er 1er ayrılıyo zaten vipten :muck: Bende Gelicem Uranüse bi takas bulrsam Bloodiaya :muck:

Yukarı Alt