LadyFear demiş ki:
Bende pazartesi Wip account ıcın para yatırmayı dusunuyorum ama oncelıkle Wıp serwerlarına gırmek ıcın ne ındırmem gerekıyor programları warmı yada bot kullanabılırmıyız yardımcı olurmusun
Yardımcı olabılırmısın xMTx

baslamayı cok ıstıorum wireless da aldım tukkana :D butun gun pc deyım :D bı yardımcı olursanız ındırcem ama bakıyorum ılgılenen yoq 80

Konuları Editlenmez. Konuları Kilitlenmez. (Bence) Çünkü Bir Nevi Yardımda bulunuyor Okan Abiden Almaya gücü olmayanlar osmandan alır nede osla vakit Nakittir :mrgreen::mrgreen:

Bicheon ve vuruşlar olmayınca tuhaf geldi bi an bot kullanılıomu bunda ama 35 ytlyi çöpe atmak hoş olmaz :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xglspyxgl demiş ki:
Bicheon ve vuruşlar olmayınca tuhaf geldi bi an bot kullanılıomu bunda ama 35 ytlyi çöpe atmak hoş olmaz :mrgreen:
Ne botu :D 35 YTL verdiğin bir şeyi sen bnlatmak ister misin :mrgreen:
Ayrıca neden tuhaf geldi anlamadım. Şu an isroda 53 lv'ım. Aynı bu şekilde. Ama onda cold,lightning ve fire 53 lv. Nasıl diye somayın her ay sp ticket alıyorum.Neyse işte. Elimde 52+7 sword vd 52+7 shield var. Gelene geçene block atıyor. Nuke gücü artıyor. Bir tek glavie 32 lv. O da Glavienin en alttaki passive skilli için o kadar.

Mopneet

osman satmaya başlarsa ilk alıcılardan biride bn olucam 216 m var inş. 250 der olur:mrgreen:

Apachi

Öğreniyorum
Beyler Vip account aldık diyelim bu vip ecsro yu oynamak icin herhangi bir program indiricez mi ??? Yoksa yine normal server da mı ??

Yukarı Alt