Test ac filan dersiniz .Private serverlar bolumune free vip account yazmiştim.Free vip account aliniyo ama bu baska. Alinan free vip accountlar'in Şifreleri deyişemiyor.FREE VİP ACCOUNTLARİ YAZDİGİNDA ÖYLE Bİ İD YOKTUR DİYOR.

Vericegim Vip account 10 lvl :).
Şifresi Deyişiyo
Gizli Sorusu Var Her 2 ceşit
Msn adresi var.

Ticket yoktur char boştur.

Vericeginiz para tekliflerini bekliyorum.

İlgilenenler mailto:[email protected] :)

dostum 65 lvl nukerim var zaten daha yüksek str char veya para ile takas edecem :S.elimde fazla vip acc kalsa idi verirdim size :S

boşuna adamı nı almayın bunun bu char da test ama test değil diyelere test olmasa charda
300 silk olurdu bunun adamında hiç bişi yokmuş ne iş ?

dostum charin silinme derdi yok.Birde okadar büyük bi gold filan istemiom anladinmi

yelloha tamamen guvenılır bır ınsandır bız charlarımızı daha yenı takas ettık ve hıcbır zorluk cıkmadı yanı bu adama guvenebılırsınız emın olun.......

Arkadasım sen onu para ile almadın demi aldıın hadam %90 server ı hackleyen insan bnce nbm gibi V.I.P e para verenlere haksızlık yapıyorsunuz ... bizim cafe ddede ark. aldı ve Tituspullo order no yu werdii an ve charı aldıım an şikayet etçem bunu bil!

İstedigin yere sikayet eT.Sorun degil :) sadece gülüyorum.Silinmeyecegi icin :D.

Yukarı Alt