be kardeş sende para varda vere biliyosun. biz nerden vereceğizki paraları :S bana vip accunt al ben sana persia da 42 wizard verem

_Darkness_ demiş ki:
@ganigani neden her topic de bu ecsro ya bir kin besliyormuşsun gibi hissediyorum ve her zaman kötü yönden bakıyorsun bırak sakin ol iyi yanından düşün.. adam o kadar masraf yapıyor sen keyfini zevkini çıkar diye..18 $ dan ne olucak 18 $verince ölücekmisin ? 18 $ karşılığını çok çok veriyor ve daha rahat oynuyorsun... 300 Silks..10m gold - premium ve rabbit....bunalr 18 $ı geçmezmi ? dc problem i oyuna o kadar saat lerce deneme derdin de yok !

_Darkness_ demiş ki:
@ganigani neden her topic de bu ecsro ya bir kin besliyormuşsun gibi hissediyorum ve her zaman kötü yönden bakıyorsun bırak sakin ol iyi yanından düşün.. adam o kadar masraf yapıyor sen keyfini zevkini çıkar diye..18 $ dan ne olucak 18 $verince ölücekmisin ? 18 $ karşılığını çok çok veriyor ve daha rahat oynuyorsun... 300 Silks..10m gold - premium ve rabbit....bunalr 18 $ı geçmezmi ? dc problem i oyuna o kadar saat lerce deneme derdin de yok !
Tamam bundan sonra karışmıyorum.Siz bilirsiniz.Ama bigün haklı olduğumu göreceksiniz.Oyununuzda başarılar...
Ben sadece sizin birazda olsa gözünüzü açmayaçalışıyorum ama nafile. :roll:

BEYLER ECSRO 71 LWL FULL INT CHAR VİP DE her hangi 1 LWL BİLE OLUR CHAR TAKAS ETMEK İSTEYEN VARMIII ??? gerçi oyun kapalı ama açılında iyi olur bence..

ganigani demiş ki:
_Darkness_ demiş ki:
Tamam bundan sonra karışmıyorum.Siz bilirsiniz.Ama bigün haklı olduğumu göreceksiniz.Oyununuzda başarılar...
Ben sadece sizin birazda olsa gözünüzü açmayaçalışıyorum ama nafile. :roll:
Dostum olay şu..Hiç bir oyuna para yatırmadan zevkini alamazsın..Hiç mi Silkroad da veya herhangi bir oyunda real para ile alınan birşey almadın ?

Yukarı Alt