joysro

Tasarımları beğendiniz mi?

• Evet

Votes: 11 42,3%
  • Hayır

Votes: 12 46,2%
  • Kararsızım

Votes: 3 11,5%

• Total voters
    26
  • Poll closed .
Reklam metninde güncelleme yapılmıştır. Oyun ile ilgilenen kişilerin reklam metnininde yapılan bir hatayı farketmelerinin sonucunda 2. görseldeki açılış tarihi düzeltilmiştir.

Reklam tanıtım metninde güncelleme alanı oluşturulmuştur. Tanıtım yazısı yazıldıktan sonra oyun için yapılan ekstra güncellemeler yazılmaktadır. Reklam ve sosyal medya platformu ile ilgili yapılan bu güncellemeleri postun alt tarafındaki "Yenilikler" kısmından takip edebilirsiniz. #Konu Güncel

Violent Arise Online oyuncularına özel Destek Çözüm Merkezi web sayfamızın menüler kısmına eklenmiştir. Tanıtım yazımız görsel olarak ve metin olarak güncellenmiştir.

Kısa zaman önce web sayfamıza DESTEK ÇÖZÜM MERKEZİ (TICKET) eklediğimi duyurmuştum. Bugün yaptığım çalışmalar ile birlikte web sitemiz tamamen aktif haldedir. Üyelik alabilirsiniz. Oyun açıldığı zaman (01 Ekim) iletişim kanalımız ticket üzerinden olacaktır. Şu an bütün her şey hazır durumdadır.

Takımı
Besiktas
www.violentarise.com adresinden Oyunu İndir kısmına tıkladığınızda karşına çıkan herhangi bir link butonuna tıklayıp indirebilirsin
Sitenizde kaç oyuncu ç.içi sağda solda göremedim.. Şuan evet kapalı sanırım çok önemli değil ama sitenizde bunu görememek bence bir eksik, bilginiz olsun..

Takımı
Seçiniz...
Umarım herşey dilediğiniz gibi olur.
Fakat bu yazdıklarınızı yıllardır yazıyorlar ve hepsi yalandan ibaret olup bitiyor.
Şahsen ben afiş ile yazdıklarınıza bakınca, hepsinin yalan olduğunun kanaatindeyim.
Web sitesi kodlayan insan böyle leş bi afiş yapıp bi de fontu Courier New kullanır mı?
Bu nasıl bi amatörlük, sallamasyonculuk.

Umarım, dediklerimde yanılırım ve siz başarılı olursunuz.
Ama bana sorarsanız, hepsi düzmece.

Başarılar.

Yukarı