1. Reklam

1. viovio

Violent Arise Online 110 Cap Emek Server

?

Tasarımları beğendiniz mi?

1. Evet

oy sayısı 9
    60,0%
  2. Hayır

oy sayısı 5
    33,3%
  3. Kararsızım

oy sayısı 1
    6,7%

1. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri

Bu tanıtım yazısını okuyan herkese selamlar. Öncelikle şunu bilmenizi isterim, oyunu editlerken, çeşitli sosyal medya hesaplarını (Linkedin, Facebook, v.b) hazırlarken firma sahibi olarak değil bir oyuncu gözü ile projemi tasarladım.

Oyunun web sitesi tasarımı, editleri ve sosyal medya yönetimi kendime aittir. Şu an devlet kurumunda çalışmaktayım fakat üniversite eğitimimi yazılım bölümünü bitirdim.

Hem bilgilerimi taze tutmak hemde koyu Silkroad Online Oyuncusu olarak böyle bir projeye adım atmış bulunmaktayım.

Şimdi oyunumuzun sade ve öz tanıtımına geçmek istiyorum.

Oyunun seviyesini zor yapmamda ki sebep oyuncular çeşitli sebeplerden dolayı bu oyunu oynamaktalar. Çoğunluğu bir şeyi elde edemediği için, yapamadığı için, anlaşamadığı için veya çeşitli sebeplerden dolayı bırakmaktalar.

Kimiside private server sahibinin veya sunucunun yanlışlarına maruz kalarak bırakıyorlar. Ben bunu engellemek istedim. Sunucu ve edit işlemleri, sosyal medya ve web sayfası tasarımı, oyun desteği servisi olmak üzere bütün hizmetleri bizzat kendim sağlamaktayım.

İnsanlar oyunlarını oynarken saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde, rekabetin ve güçün farkına vararak özledikleri oyunu tekrardan yaşamalarını istedim. Emek server olmasındaki en büyük sebep insanların bir şeyleri elde etme yeteceğine tekrardan kavuşmasını ve dayanışmanın internet ortamında da olsa ne kadar güzel bir şey olduğunu tekrardan hatırlatmak için böyle bir oyun kurdum.

Kale kaybedip oyunu bırakmak yerine, o kaleyi nasıl kazanamadım diyerek hırs yapan guildlerin veya playerların oynayabileceği bir oyun oluşturdum.

Violent Arise Online SİLK SATIŞLI bir oyundur. Tarafımızdan item, gold satışı bulunmamaktadır. Satışta bulunan eşyaların büyük çoğunluğu NPC'lerde bulabilecekseniz. Tek farkı cins ve özellik olarak bir başka eşyayı NPC'ye koydum.

Aynı zamanda oyunumda çeşitli güncellemelerle gelecek 30+ güncelleme bulunmaktadır. Bu güncellemeleri yukarıda eklediğim resimdeki "UPDATE" kısmında bulunan periyotlara göre sizlere sunacağım.

Böylece sabit bir oyun anlayışı ile karşı karşıya kalmayacaksanız. Oyunculuğunu ön plana çıkartanların zevkle senelerce oynayabileceği Violent Arise Online'a hoşgeldiniz.

Web sayfamızın tasarımı bana aittir. Sürekli geliştirilebilir özelliğe sahiptir ve şu anlık internet ortamında bulunabilen kod sistemi ile çalışmaktadır. Oyunun alt yapı işlemleri ile uğraşırken diğer bir taraftan web sayfasının kodlama sistemini tamamen değiştirmeye başladım.

Oyuncular diğer serverlardan farklı olarak artık web sayfasını daha istekli ve aktif olarak kullanabilecekler.

Violent Arise Online ile ilgili oyun görsellerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.
    Bu bağlantılar oyunun öne çıkan özelliklerini belirten grafikler içermektedir. Ayrıntılı bilgi için Violent Arise Online Facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.

Web sayfası : www.violentarise.com
    (YENİ) Destek Çözüm Merkezi :
    destek.violentarise.com
    Facebook adresi : Violent Arise Online

Facebook adresimden istediğiniz zaman sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Aklınıza takılan, sormak istediğiniz veya görüş ve önerileriniz var ise memnuniyetle dinler ve yardımcı olurum.

YENİLİKLER ( GÜNCELLENEBİLİR )

• Tüm Silkroad Online Forum platformlarına Violent Arise Online reklamları verildi
    • Oyunun reklam videosu tamamlandı.
    • Oyunun Linkedin ve Youtube kanalları açıldı.
    • Paylaş - Kazan Etkinliği facebook sayfasından yayınlandı.
    • Facebook & Instagram platformuna sırayla 3'er ve 2'şer adet reklamlar verildi.
    • Google Adsense & Adwords reklamları verildi.
    • Oyuncular için Destek Çözüm Merkezi oluşturuldu ve siteye eklendi.

Son düzenleme: 21 Eylül 2018 13:54
  2. IMOK

IMOK rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İnşallah güzel bir şeyler çıkar. Şu dereceler kısmı biraz kafamı karıştırdı. Biraz daha ayrıntı verebilir misiniz?

4EVER bunu beğendi.
  3. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Server ratelerinin gösterildiği şema olarak hazırladım. Oyun ratelerinin bulunduğu kısım. Güzel bir alt yapı oluşturdum, çalışmalarım devam ediyor :)

4. ArtFlex

ArtFlex globalmod

Beğenilen Mesajlar:
    940
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Add-Ons Designer
    Realist olmak gerekirse afiş bir oyun tanıtım afişinin konsepti dışında kalıyor, UI/UX tanıtımı tarzı olmuş ayrıca boyutlar çok büyük ve bir tasarım diğer tasarım ile boyut uyuşmazlığı yaşıyor.
    İçeriğe gelecek olursak eğer isro sistem dediğiniz güncel isro ile aynı olacağını sanmıyorum bunun ile alakalı daha ayrıntılı açıklama gerekebilir.
    Başarılar, iyi çalışmalar.

Delidoktor ve 4EVER bunu beğendi.
  5. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teşekkür ederim. Piyasadaki kalıplaşmış algıları şu tanıtım ile yıktığımı düşünüyorum. Ücretli, ücretsiz yapılan tanıtımlar yerine tanıtımda kendimi ifade edebildiğime sevindim. Oyun tasarımı diye birşey zaten söylemedim. Güncel iSRO ile aynı.110 cap zamanlarını biliyorsanız bunu anlamanız lazım yoksa iSRO 110 cap hakkında bilgi alabilirsiniz. Yorumlar için çok teşekkürler.

6. ArtFlex

ArtFlex globalmod

Beğenilen Mesajlar:
    940
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Add-Ons Designer
    Bilgi almama gerek yok, ben bu oyunu çocukluğumdan bu yana bilirim, anlatım sorunu olmadığını düşünüyorsanız problem yok konu sizin konunuz.
    Oyun tasarımı olduğunu ifade ettiğinizi zaten belirtmedim, kalıp meselesine gelirsek bu tarz tasarımların neye ait olduğunu söyledim ki hata etmişim zaten bir açıklamanız varmış.
    Son yazıda belirttiğim gibi 'başarılar'. :rolleyes1:

7. BURAKSERiT

BURAKSERiT olduser

Beğenilen Mesajlar:
    321
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    Oyuncular, tanıtım afişi ile sağı solu yıkmanızı değil, başlayacakları oyunun afişine bakarak en ince ayrıntısını öğrenmeyi isterler.
    Bir editör olarak şu afişten hiç bir şey anlamadım ve evet boyutlar alakasız.
    Klasik olsun ama tanıtım afişi geniş ve ayrıntılı olsun. Bg white üzerinde fontlar ile yazı yazılmış oyun ile alakalı ne bir görsel, ne bir tp, ne bir npc ya da mob var.
    Oyun sanki silkroad değilde farklı bir oyunu tanıtıyormuş gibi oluyor.

Önerimdir, afişinizi ivedi şekilde değiştirip daha sağlam birşey ile detaylı tanıtım yapmanız.
    Umarım dilediğiniz gibi herşey uzun soluklu ve kalıcı olur. Bu piyasaya bu şekilde söyleyip giren ve 1 hafta sonra kapatan çok oldu.

Cani gönülden başarılar dilerim, herşey gönlünüzce olsun.

4EVER bunu beğendi.
  8. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teşekkür ederim yorumların için. Ben farklılık oluşturmaktan yanayım bu yüzden bu yolu seçtim. Oyundan herhangi bir şey koymadım çünkü isro ile aynı herhangi bir edit yapmadım öyle aman aman. Bu şekilde devam edeceğim.

9. EmirBeyX

EmirBeyX rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ben diğer arkadaşlara katılmıyorum afişler hoş olmuş ama arka planında silkroad ile ilgili bi resim olsa daha iyi olurdu.ayrıca 110 cap bana hitap etmiyor.başarılar :beer:

4EVER bunu beğendi.
  10. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teşekkür ederim. Güzel yorumların için :)

EmirBeyX bunu beğendi.
  11. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Konu güncellenmiştir. İlerleyen zamanlarda diğer güncelleştirmeler de eklenecektir.

12. BURAKSERiT

BURAKSERiT olduser

Beğenilen Mesajlar:
    321
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    Görseller direk olarak eklenemedi sanırım? :confused1: @4EVER

13. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Açıkçası görseller fazla olduğu için böyle bir şey yaptım.

14. Sparkle

Sparkle asistan

Beğenilen Mesajlar:
    921
    Ödül Puanları:
    143
    Meslek:
    Öğrenci
    Görselleri yükleyip spoiler içine alabilirsin daha kullanışlı olur senin için.
    Örnek:[ spoiler]fotoğraf linki[/ spoiler]

4EVER ve Super bunu beğendi.
  15. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teşekkür ederim yardımın için bilgisayarımın güncelleştirmesi tamamlandığında hemen deneyeceğim.

Sparkle bunu beğendi.
  16. teos1912

teos1912 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sunucu her oyuncu tipine uygun gibi gözüküyor ve uzun soluklu sevdiğimiz tatta bir oyun olması umudu ile bekliyoruz - Experience (Facebook=Çağatay Ayaz)

4EVER bunu beğendi.
  17. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teşekkür ederim yorumun için. Amaç oyuncuların emeklerini boşa çıkarmadan güzel bir oyun çıkartmak. Herkesi beklerim. Sanırım senin guildinde geliyor

18. ceSSica_1

ceSSica_1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Açıklamanızı okudum ve bilginiz dikkatimi çekti. Emeğini veren kişi veya kişilerin kazanacağı bir sisteme benziyor. Çalışmalarınız kapsamlı olması size ayrıca oyuncu kazandıracaktır. Umarım uzun süren bir oyun olur. Bekliyoruz..

4EVER bunu beğendi.
  19. 4EVER

4EVER moderator

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Yorumun için teşekkürler. Evet bu oyunun farkı şudur. İnsanlar işten, okuldan yada herhangi bir yerden evlerine geldiklerinde rahatlamak, keyif almak, birşeyler elde etmek, dost kazanmak ve daha nice sayamadığım duyguları tatmak için hazırlandı. Ben devlet memuruyum diğerlerinden tek farkım şudur. Oyunu geliştirmek için yeterli yazılımsal bilgiye sahibim ve buna göre kendimi geliştirmek istiyorum. Ben kendimi ne kadar geliştirirsem oyuncular o kadar çok birlik ve beraberliğe sahip olacağını düşünüyorum.

ceSSica_1 bunu beğendi.
  20. ceSSica_1

ceSSica_1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Umarım her şey hedefleriniz doğrultusunda ilerler. Başarılar.