Server
Flora
Takımı
Galatasaray
VINN Almak İstiyorum Ama ????

selpak gibi VINN resmen bir marka oldu artık turkcell reklamcılarının ellerinden öpüyorum diğer operatorler halen usb modem diyor okuzler yazık.

neyse geyiği bırakalım bayram tatili dolayısıyla tatile çıkıyorum kalacağım tesis çok büyük netbook'um ile takılacağım wireless var ama atv ile action yaparken mola anlarında nete girmek isteyebilirim veya doğa yürüyüşünde
bu bağlamda bana 3 günlük en ucuz VINN marka ve paket önerecek deneyimleri olanlar var mı :?:

Saygılarımızla,

Windy

3 gunluk bir vinn anca belki kiralik olabilir abicim, onuda en yakin bayilerden ogrenebilirsin. VINN cok kullanisli ya benim pedere poker ogrettim sonraki gun VINN aldi heryerde poker oynuyor :lol:

WindTalker demiş ki:
3 gunluk bir vinn anca belki kiralik olabilir abicim, onuda en yakin bayilerden ogrenebilirsin. VINN cok kullanisli ya benim pedere poker ogrettim sonraki gun VINN aldi heryerde poker oynuyor :lol:
:mrgreen:

Turkcell kalite/ücret olarak en iyi gibi gözüküyor. :roll:

NoMoreLove demiş ki:
WindTalker demiş ki:
:mrgreen:

Turkcell kalite/ücret olarak en iyi gibi gözüküyor. :roll:
Netteki hız farkı xP

aynen bnm muhteremde vınn alacam vınnlıyacam diyor dedim yaşın kaç başın kaç ama süper bişi tavsiye ederim çoğu kişiye.
Ps:Abi aynen anca kiralık olur 3 gunluk nasıl olur bilmem.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
avea vodafone tarifilerine baktım vodafone çok uygun paketlere sahip 5 TL lik paketler bile gördüm tam aradığım 4 günlük 20 TL walla bana bedava işimi görecek en azından.

Yukarı Alt