Arkadaşlar video izlerken ekranı büyütüyorum ardından ekran beyaz ya da simsiyah oluyor sonra video dolduğu halde donarak izliyorum ekran küçük olunca da donuyor fakat az önceden böyle bir sorun yoktu sorunsuz izliyordum şimdi film izleyemez hale geldım. Sizce sorun nedir? :confused1: :confused1:

Smack That demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Ekran kartında bir problem olabilir mi?
Hiç sanmıyorum. Ekran kartımda sorun olsa başka yerlerde de sorun çıkartırdı. summer7:
Isındığı takdirde bu tarz problemlerle karşı karşıya kalınabiliniyor çünkü, ekrar kartı sürücülerini güncellemeyi denediniz mi?

Lordzek demiş ki:
Smack That demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Ekran kartında bir problem olabilir mi?
Hiç sanmıyorum. Ekran kartımda sorun olsa başka yerlerde de sorun çıkartırdı. summer7:
Isındığı takdirde bu tarz problemlerle karşı karşıya kalınabiliniyor çünkü, ekrar kartı sürücülerini güncellemeyi denediniz mi?
Evet güncel. Sanırım bana format yolu gözüktü. :!!&%&!

Smack That demiş ki:
Ekrar kartının ısınmadığından emin ol bence bir kontrol et, eğer masaüstü bilgisayar kullanıyorsan kasayı açıp bak bir elini değdir. Yoksa benden daha bilgili bir arkadaşı bekleyeceğiz. :curtain:

Lordzek demiş ki:
Smack That demiş ki:
Ekrar kartının ısınmadığından emin ol bence bir kontrol et, eğer masaüstü bilgisayar kullanıyorsan kasayı açıp bak bir elini değdir. Yoksa benden daha bilgili bir arkadaşı bekleyeceğiz. :curtain:
Sağol yardımların için :beer:

Yukarı Alt