çözünürlüğü yüksek olan bir oyundan video kayıt programına ihtiyacım var tavsiyelerinizi bekliyorum. gamecam kullanıyorum ve hiç memnun değilim. teşekkürler şimdiden.

sony vegas video da mı çekiyor bilmiyorum..fraps öneririm araştır nette fullunu bulursun..

SeljukEmpire demiş ki:
Öncelikler selamlar 8) :
Gelelim meseleye sony vegas bir video kesme programıdır.Örnek paint düşünün resimleri yaparsınız ,photoshop ile güzelleştirirsiniz.ASSony vegas'da bunun gibidir.Fraps tavsiye ederim.Sony vegas ile gerekli rütuşlarla çok güzel video elde edebilirsiniz.İyi forumlar.

NiNCaSu demiş ki:
SeljukEmpire demiş ki:
Öncelikler selamlar 8) :
Gelelim meseleye sony vegas bir video kesme programıdır.Örnek paint düşünün resimleri yaparsınız ,photoshop ile güzelleştirirsiniz.ASSony vegas'da bunun gibidir.Fraps tavsiye ederim.Sony vegas ile gerekli rütuşlarla çok güzel video elde edebilirsiniz.İyi forumlar.
Gerekli açıklama yapılmıştır :thumbsup:

İyi forumlar..

Googleden Fraps Full yazarak tam sürümünü indirebilirsin eğer tam sürünümünü indirmezsen videoları 30 sn falan kaydediyor haberin olsun

Fraps öneriyorum

ps: fraps indirirsin fakat sınırsız çekmez^^ bunun için googleye fraps full registered version yazman yeterlidir, bu sınırsız çeker.

hanry006 demiş ki:
CamTasia Serisi Oyunlar İçin Kötü Bir Program Donuk Şeklinde Gösteriyor ..
AutoScreenRecorder 3.1 Öneririm

Yukarı Alt