joysro

zeneth
Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Kayıt
29 Temmuz 2016
Mesajlar
120
Beğeniler
35
Şehir
Victoria

victoria_vigorous_siyah.jpg


TRAILERGuard ve yazılım tarafında MaxiGuard ekibinin eşsiz desteği mevcut. MaxiGuard'ın çığır açan özelliklerinin yanında sürekli bir yenilik döngüsüyle Silkroad'ın sınırlarını zorlayacağız !Server ÖzellikleriCap
120​
Race
Ch/Eu​
Mastery
240/480​
Exp/Sp
250x​
Gold
50x​
Drop
50x​
Stone/Elixir
NPC​
Akademi
Açık​
Phbot Kervan
Kapalı​
Job Reverse
Kapalı​
Job Berserk
Kapalı​
Guard
MaxiGuard
Silk
1M Free​
GameServer Desteği
Multi Game Server Sistem sayesinde çok akıcı ve lagsız bir deneyim kaçınılmaz.​
Pill Bugu
Açık​
Guild Limit
50​
Union Limit
2​
Union Chat Limit
50​
PC/IP Limit
15/15 [PC Limit her ne kadar kırılabilir olsa da Maxiguard ekibiyle anlık çalışmamız doğrultusunda anında dll yenilemesi yapılacak ve haksız rekabet önlenecek.]​
Job PC/IP Limit
1​
FTW PC/IP Limit
1​
CTF PC/IP Limit
1​
Battle Arena PC/IP Limit
1​
Ne, nereden elde edilir ?Silk
1M Free​
Magic Pop
Capture The Flag [Kill Başına Magic Pop Verir]​
Arena Coin
Batte Arena​
Iron Coin
Jupiter, Arabian Uniqueleri, Medusa, Tai Sui, Uruchi, Isyutarı vb. Uniqueler​

Victoria Coin

120+ moblardan ve Magic Pop'tan​

Silver Coin

120+ moblardan​
12 Dg Sun İtemler
NPC'lerde Sun ve Full Blue olarak yer alır.​

14 Dg Sun İtemler
FGW'den elde edilir.​

Victoria's Gift Box

White Knight, Princess Miyene​


  • Oyuna başladığınızda kasılmak için iki seçeneğiniz bulunuyor. İsterseniz 1-120 Level arası moblarda kendiniz kasılabilirsiniz. Ya da Jangan sağ kapıdan çıkınca Qin-Shi Tomb'a dönülen yol ayrımında çıkan Geenie uniquesinde diğer playerların kasmasını isteyebilirsiniz.​

  • 120 Level olduktan sonra Jangan orta kısımda yer alan NPC'lerden 12 Dg Sun+5 itemlerinizi alıp FGW'ye gidebilir ve ordan 14 DG düşürebilirsiniz. Bu aşamadan sonra Samarkand, Alex ve Jupiter temple bögelerinde yer alan 120 Level moblardan Cry Elixir, Silver Coin, Victoria Coin vb. düşürebilirsiniz. Cry Elixirler ve Lucky Elite Powderlar normal Elixirlerden daha fazla şans verir.​


  • Kervan Jangan-Jangan Su Altı veya Jangan-Dongwhang-Hotan arasında aktiftir.

  • Forgotten World'de Sereness ve kutulardan 14 DG item elde edilir. Ayrıca Iron Coin ve Gold Bar elde edilir.​
  • Haritanın belirli bölgelerinde ortalama 2.5 saatte bir spawn olan uniquelerden Iron Coin düşer. Bunlardan Jupiter uniqueleri Jupiter odalarında spawn olur ve slot serbesttir. Ek olarak Uruchi, Isyutarı v.b uniqulerde düşük oranda Iron Coin içerir. Bunun yanında White Knight ve Princess Miyene uniqueleri Gift Box içerir.​
  • Capture The Flag Magic Pop içerir. Magic Pop'lardan ise Gold Dragon Flag düşürebilirsiniz. Battle Arena normalde olduğu gibi Arena Coin verir. Arena Coinler oldukça değerlidir.​

  • Bütün bunların yanında Pazartesi-Cuma 21:00'da Donwhang önünde etkinlikler yapılır. Bu eventlerden çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.​

Özel Maxiguard butonu sayesinde Guild masterınız oyunda olmasa dahi Grant Name değiştirebilirsiniz.


✯ Title Manager kısmında elde ettiğiniz yahut satın aldığınız bütün rütbeleri görebilir anlık olarak rütbenizi ve rütbenizin rengini değiştirebilirsiniz.


✯ Dynamic Ranking sekmesinden oyun içinde bulunan tüm ranklara erişim sağlayabilirsiniz.


✯ Unique History kısmından hangi unique hala hayatta, hangi unique kim tarafından kaç dakika-saat önce kesilmiş takip edebilirsiniz.


✯ Event Schedule sekmesinden hangi etkinliğe ne kadar kaldığını anlık olarak takip edebilirsiniz.


✯ Changelog kısmından ise yapılan yeniliklerin/düzenlemelerin listesine ulaşabilirsiniz.


✯ Devil's Garden sizler için özel tasarladığımız oldukça özel bir alandır. Holy Water Temple mantığıyla aynı mantıkta her party için ayrı giriş açılır. Bir PC ve IP'den günde 1


hakkınız bulunur. Yaratıkları temizledikçe uniqueler doğar ve bütün yaratıkları öldürdüğünüzde Iron Coin ve Gold elde edersiniz.


Event So-Ok'tan giriş sağlayabilirsiniz. Hakkınız her gece 00.00'da sıfırlanır.

✯ Last Man Standing ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.


✯ Etkinlik detayları :


-Etkinlik başlayana kadar içeride sadece buff basmaya izin verilir.


-İsimler ve Guildler görünmez.


-All Chat kapalıdır.


-Zerk kapalıdır.


-Ölen kişi elenmiş sayılır ve şehre teleport edilir, son ayakta kalan servera duyurulur ve Iron Coin ödülünün sahibi olur.


✯ Survival Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.


✯ Etkinlik detayları :


-Etkinlik başlayana kadar içeride sadece buff basmaya izin verilir.


-İsimler ve Guildler görünmez.


-All Chat kapalıdır.


-Zerk kapalıdır.


-Etkinlik sonunda en çok kill alan servera duyurulur ve
1) 15 Iron Coin
2) 10 Iron Coin
3) 5 Iron Coin

ödülünün sahibi olur.
✯ Madness Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve giriş sağlayan herkes pvp modunda etkinlik alanına giriş yapar.


✯ Etkinlik detayları :


-Etkinlik başlayana kadar içeride sadece buff basmaya izin verilir.


-İsimler ve Guildler görünmez.


-All Chat kapalıdır.


-Zerk kapalıdır.


-Bu etkinlikte kişiler Lord Yarkan (Strong) uniquesini kesmeye çalışırken saldırıya açık durumdadır. Yani kişiler taktiksel davranıp birbirlerini keserek ks ihtimalini yok


edebilirler. Etkinlik sonunda uniqueyi kesen kişi servera duyurulur ve Iron Coin ödülünün sahibi olur.✯ Maze Event ve geri kalan tüm etkinliklere girişler Event So-Ok üzerinden sağlanır.


Etkinlik 5 dakika önce duyurulur ve 4 farklı kapıdan giriş yapılabilir.


✯ Etkinlik detayları :


-Etkinlikte sadece Maze Skilleri ile hareket edilir.


-İsimler ve Guildler görünmez.


-All Chat kapalıdır.


-Zerk kapalıdır.


-Bu etkinlikte Maze haritası içinde rastgele bir scroll drop olur. Bu scroll konumu tamamen rastgele olduğu için 4 kapıdan birinden giriş yapmanız scrolla yakınlık konusunda


şansınızı etkileyebilir. Maze skilleri ile ilerleyerek scrollu alan kişi servera duyurulur ve scrolla sağ tıkladığında Iron Coin ödülünün sahibi olur.
Etkinlik başlamadan önce nasıl cevap vermeniz gerektiği duyurulur.


Cevap şekli şudur :


Sorumuz : "Cumhuriyet'in ilan tarihi nedir?" Olsun.Cevabı All Chat kısmından "!cevap 29 ekim" şeklinde ilk veren kazanır ve Iron Coin ödülünün sahibi olur.✯Birçok ek özellik sayesinde oyun deneyiminizi en üst noktaya çıkarmayı hedefledik. ✯✯✯✯ Battle Royale çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalar bittiği an Battle Royale Etkinliğini sizlere sunacağız. ✯✯✯


✯ Stall Network
Silkroad'ın ilk zamanlarında bütün stalları tek tek gezmek yerine "F" tuşu ya da "Action" sekmesinden ulaşılabilen oldukça kullanışlı bir item arama yöntemi idi. Bizde bu sistemi oyun deneyimine harika bir katkı yaptığı için aktif ettik.
✯DPS Meter Özelliği unique kesildikten hemen sonra unique bölgesinde olan kişilere açılan ve kimin o uniqueye ne kadar hasar verdiğini gösteren harika bir özellik.✯ Unique Target Silkroad'a sonradan eklenen ve unique hazzını daha da yukarılara taşıyan ince detaylardan biri. Oyunumuzda bu deneyimi sizde yaşayacaksınız !✯ Old Side Bar Inventory sekmesinin solunda bütün kullanışlı menülerin yer aldığı bir özellik idi. Bu özelliği sizde oyunumuzda tekrar deneyimleyebilirsiniz !
✯ Afk Bubble Karakteriniz 10 dakika bir aktivitede bulunmaz ise üzerinde Afk olduğunuzu belirten baloncuklar çıkacaktır. PM vb. aktiviteler Afk durumunuzu bozacaktır.
Character Lock ile hesabınızı güvende tutabilirsiniz !
✯ Plus Notice sistemi ile +10 ve üzeri notice geçer !✯ Alt tuşuna basıp iki item arasında git gel yaparak itemleri birbiriyle karşılaştırma imkanı bulabilirsiniz.
✯ Canlı Title Sistemi sayesinde anlık olarak Title'lar arası geçiş yapabilir veya Title rengi değiştirebilirsiniz.

✯VictoriaSro Oyun Kuralları✯

⇾ Serverimizin kuralları aşağıdaki gibidir, kural ihlali durumunda insiyatife göre süreli veya süresiz chat ban veya hesap ban uygulaması yapılacaktır.

1. Server'ın korunması ve "Donate" serverı olmasını önlemek adına TL veya oyun dışında kullanılan herhangi bir değer karşılığı satış yasaktır.

2.
Serverda ailevi, dini, siyasi, ırkçı, manevi ve kutsal değerlere yönelik her türlü küfür ve söylem yasaktır. Ayrıca küfürlü nick, grand kullanımı yasaktır. S.alak, aptal, mal gibi ufak tefek hakaret niteliği taşıyan kelimeler bu kapsamda değildir.

3. Gerek globaller gerek all chat veya oyunun herhangi bir alanında server hakkında veya server yönetimi hakkında iftira niteliği taşıyan, iğneleyici, serverın düzenini ve huzurunu bozacak, karmaşa çıkaracak, provokasyona teşvik edecek, insanları galeyana getirecek, kışkırtacak, yanlış anlamalara sebebiyet verecek, yönetimin itibarını ve otoritesini sarsacak, serverın geleceğini etkileyecek vb. her türlü söylem ve davranış yasaktır.

4. Server bitti, server battı, server uzun süre gitmez vb. serverın geleceğine yönelik uydurulan kıyamet senaryoları yasaktır.

5. Oyunu bırakan guild veya oyuncuların global chat veya oyunun herhangi bir alanında başkalarının göreceği şekilde oyunu bırakıyorum, item dağıtıyorum, server şöyledir, server böyledir, şu servera gidiyorum vb. her türlü söylem ve davranış yasaktır. Bırakmak isteyen direk olarak bırakıp sorun yapmadan gitmelidir.

6. Oyun içerisinde globalden veya herhangi bir yerden başkalarının göreceği şekilde özellikle güncellemelerden sonra oyun rateleri değişti, gm yardım etti, gm item dağıttı, gm şuna yardım etti, gm şunun guildin veya kişinin yanlısı vb. şeklinde her türlü söylem ve davranış yasaktır.

7. Oyun içerisinde farklı serverların isimlerinin anılması, başkalarına önerilmesi, övülmesi veya bahsedilmesi yasaktır.

8. Oyundaki bazı açıklardan, buglardan veya hatalardan faydalanarak bunu suistimal edip haksız kazanç veya üstünlük sağlamak yasaktır. Böyle bir sorun bulunduğunda oyun yönetimine bildirilmelidir.

9. Oyun yönetimini aldatmaya, kandırmaya, yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelik her türlü söylem ve davranış yasaktır.

10. Tüm oyuncular kendi hesaplarının ve oyun içindeki eşyalarının güvenliğinden kendileri sorumludur. VictoriaSro yönetimi bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmemekte ve böyle bir durumun yaşanması durumunda hiç bir şekilde müdahale etmeyecektir.

11. Oyun hesabı ile ilgili herhangi bir bilginin unutulması durumunda (gizli soru cevabı, mail, şifre...) oyun yönetimi kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır lütfen bu yönde herhangi bir istek ve talepte bulunmayınız.

12. Oyun içinde item mall veya npc lerden yanlışlıkla alınan hiç bir ürünün, yanlışlıkla açılan skilin veya yanlışlıkla açılan statların iptali/iadesi veya değişimi sorun bizden kaynaklı olmadığı sürece mümkün olmayacaktır.

13. Oyuna yatırılan ödemeler serverın gelişimi ve masrafları için kullanılmaktadır bu ödemeler hiç bir şart veya koşul altında iade edilmeyecektir.

14. Oyun yönetiminin banlanacak veya banlanmış hesaplar hakkında her zaman için insiyatif kullanma hakkı bulunmaktadır. Yani kuralları ihlal eden birini cezalandırmayabilir insiyatife bağlı olarak veya hali hazırda banlanmış bir hesabı yine insiyatife bağlı olarak açabilir.

15. VictoriaSro Oyun yönetimi herhangi bir aracılık işlemi yapmamaktadır, lütfen bu yönde talep ve isteklerde bulunmayınız.

16. Oyunda ve facebook sayfamız üzerinden gm bana ulaş, gm acil, gm bak, gm önemli, beni yanına çek, yanıma gel şeklindeki tüm istek ve talepler görmezden gelinecektir. Ciddi bir sorununuz varsa bunu facebook üzerinden bize bildirmeniz gerekmektedir.

17. Oyuncular oyun hakkında adabı ve usulünce istek ve önerilerde bulunma hakkına sahiptir ancak yapılan her öneri ya da isteğin kabul edileceğinin/uygulanacağının garantisi yoktur. İstekler kabul edilmediği takdirde yönetim bizi takmıyor, oyuncuları umursamıyor vb. söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Herkesin her istediğinin yapılması ve herkesi aynı anda memnun etmenin imkanı bulunmamaktadır.


18. Bot kurulumu, bot kullanımı ve botlardan kaynaklı sorunlar hakkında kesinlikle destek vermemekteyiz bu yöndeki istekler görmezden gelinecektir.

21. VictoriaSro yönetimi gerektiğinde kurallarda değişiklik yapma, kural ekleme ve kural çıkarma haklını saklı tutar.

Not: Oyun içerisinde bizi ilgilendiren önemli bir konu olduğunda lütfen facebook sayfamızdan bize ulaşıp bilgi veriniz. Lütfen önemli ve hassas konuları globaller üzerinden afişe etmeyiniz.


NOT : Konu detaylarla güncellenmeye devam edecek.​
 
Son düzenleme:
Kayıt
29 Temmuz 2016
Mesajlar
120
Beğeniler
35
Şehir
Victoria
Teşekkür ederiz. Afişler gerektiğinde güncellenecek şuanda biraz hızlı gelişti süreç değerlendirmek durumunda kaldık :) Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. 300-400 arası. Aramızda görmek isteriz sizleride :)
 
Son düzenleme:
Kayıt
30 Temmuz 2016
Mesajlar
2
Beğeniler
2
#ReqarT_ olarak oyundan keyif aldığımı belirtmek isterim. Emek harcayıp emeklerimizin boşa gitmeyeceği 1 emek server olduğu için oynuyoruz. Sro oynayıp keyif almak isteyen herkesi bekleriz.
 

Dosyalar

Kayıt
4 Ağustos 2016
Mesajlar
1
Beğeniler
1
image.jpeg
EĞLENCENİN ADRESİ. GÜN GEÇTİKÇE DAHADA EĞLENCELİ HALE GELMEYE BAŞLAYAN SWYE HERKESİ BEKLERİZ. Yeni gelenler ThuggLife pm atın elimden geldiği kadar yardımcı olunur.
 
Kayıt
6 Mart 2010
Mesajlar
9
Beğeniler
0
Gereksizce karakterimi banladılar. Başlayıpda boş yere emeklerinizi hiç etmeyin bi bakarsınız ansızın sizide banlamışlar :D
 
Son düzenleme:
Kayıt
9 Eylül 2016
Mesajlar
1
Beğeniler
0
yillardir sro oynadik hep bizim emeklerimiz bosa gitti ve Victoria sroyla tanistiktan sonra oyunun tadini aliyorum. efsane bir yonetim kadrosu var oyunun sifir lag sorunsuz surekli yenilik pvp eventleri uniqe eventleri gm arama eventleri . ayrica jop cok eglenceli coin sistem oldugu icin oyun hic bir dakika skilmiyor insan. sayin yonetici arkadaslara harbiden delikanli gibi tesekkur ediyorum. silkroad da guvencenin adresidir Victoria sro. oyunda yardima ihtiyaci olan arkadaslar Legends guildindeyim NICK Tristiana sizede vskit ayiririz bu bitmeyen aksiyon heyecanin arasinda. allah razi olsun yonetimden keyif aliyorum bu yorumu yazmak istedim. insallah oyuna yeni baslayacak arkadaslarabir player gozunden ne kadar iyi oldugunu anlatabilmisimdir. cumleten bol sans bol keyifler :Tristiana
 
Kayıt
12 Eylül 2016
Mesajlar
1
Beğeniler
0
herkez bu serverden bahsetti aga oyun iyimiş hayırlı olur inşallah bizim için. Ekip olarak başlıyacagiz arkadaşlar başlamış gerçi en geç ben kaldım galiba :D
 
Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt