joysro

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Kayıt
29 Temmuz 2016
Mesajlar
120
Beğeniler
34
Şehir
Fethiye-İskenderun
geym

victoria_vigorous_siyah.jpg


TRAILER


Victoria Sro mentalitesi ile harman efsane olacak bir oyun meydana getirdik. Sorunsuz ve eğlencenin hiç durmadığı bir deneyim için hemen başlayın !

Emekçinin emeğine duyduğumuz saygı doğrultusunda kesinlikle item satışı yapmıyoruz. Ayrıca site marketinde var olan itemlerin tamamını oyunda sizlere harika bir coin sistemi ile sunuyoruz !

Bitmedi ! Arabian uniqueleri ile Jupiter uniquelerinin birlikteliği yanında birçok unique ile eşsiz bir deneyim daha !


FORTRESS WAR LİMİT : 1
ÖZEL KERVAN BOT ENGELLEME SİSTEMİMİZ SAYESİNDE HAKSIZ REKABETE YER YOK !
❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖Ne, nereden elde edilir ?
Iron CoinBütün Unique'ler, Kervan, Gift Box'lar
Victoria CoinBlood Watch yaratıkları, Magic Pop, Gift Box'lar ve Kervan
Silver CoinBlood Watch, Victoria Gift Box
Arena CoinBattle Arena
Crystal Elixir ve Lucky Elite PowderBlood Watch
Gift BoxlarVictoria Gift Box White Knight, Princess Miyene, Medusa ve Happy'den. Special Gift Box ise Happy, Arena NPC ve Haftalık Job Ranktan.
HappyHoly Water Temple 3. Kat Uniquelerinden


Happy Etkinliği sayesinde Premium, God Bless, Zerk Scroll, Dressler ve daha bir çok itemi elde etme şansına sahipsiniz.14 DG'ler Forgotten World'den kutulardan ve Sereness'ten elde edilir. Bunun yanında Sereness'ten Gold Bar düşmektedir. Jupiter Uniqueleri ise ayrıca 14 DG Silah, Takı ve Shield içerir.Kervanı zevkli kılan "Eşek" petini tamamen doldurup malı teslim edip restart attığınızda 4 Vic Coin + 4 Iron Coin + 4B kazanırsınız ! NOT: Kervanlar belirli şehirler arasında bu şartı sağlar. Jangan-DW ya da tam tersi, Jangan-Sualtı yolu ya da tam tersi, Cons-Samar ya da tam tersi şeklinde kazanılabilir !❖ ❖
Oyuna başladığınız andan itibaren gelişmeniz için izlenebilecek adımlar !


  • Oyuna başladığınızda kasılmanız için iki seçenek bulunmakta. İlk seçenek kendi kendinize 1-120 Lvl arası moblarda kasılmaktır. İkinci seçenek ise 110 Lvl kasılma uniquesi olan ve aşağıda haritası gösterilen Geenie'de diğer playerların yardımıyla kasılmaktır.


  • 120 Lvl olduktan sonra Jangan orta kısımda yer alan Npc'lerden 12 Dg Sun +5 itemlerinizi alıp FGW'ye gidip 14 DG itemlerinizi düşürmeye başlayabilir aynı zamanda Sereness'ten düşen Gold Bar'larla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ardından potçudan tek seferlik Hell Enchantress görevini aldıktan sonra Samarkand Central Asia, Alexandria Salt Post ve Jupiter Temple bölgesinde yer alan 119-120 Lvl yaratıklara bota atmaya başlayabilirsiniz. Potçudaki Hell Enchantress ve Soul Guardian görevleri tek seferlik 30 iron coin ödül verir. Diğer unique görevleri ise çeşitli ödüller içerir. 119-120 Lvl moblardan Silver Coin, Crystal Elixirler ve Lucky Elite Powderlar düşmekte. Crystal Elixir ve Lucky Elite Powder birlikte kullanıldığında normal elixirlerden daha fazla şans vermektedir. Ayrıca bunların oyun içerisinde piyasası yüksek olduğu için bunları toplatıp satarak para kazanabilirsiniz !

  • Tabi ki oyunumuzda da en iyi gold kasma yöntemi kervan çekmektir. Rekabeti arttırmak amacıyla Jangan-Downhang ve Su altı kervan yolu üçgeninde çekilen kervanlarımıza ek Special Goods Times alternatif olarak oldukça aktiftir. Kervandan gelir elde etmek ise normalden biraz farklı. F10'da bulunan Eşek Petini açtıktan sonra kervan tamamen doldurulup örneğin Jangan'dan alındıysa Downhang'a götürülüp satıldıktan sonra pet silinip restart atılır. Ardından oyuna tekrar girildiğinde çantaya 4B'lik gold bar + 4 Vic Coin + 4 Iron Coin gelmekte. Gold barları atçılardan golda çevirebilirsiniz. Bunun yanında her pazar gecesi sıfırlanan ve bol ödüller içeren sitemizde ki Job Rank'lara katılabilirsiniz ! NOT: Kervanlar belirli şehirler arasında bu şartı sağlar. Jangan-DW ya da tam tersi, Jangan-Sualtı yolu ya da tam tersi, Cons-Samar ya da tam tersi şeklinde kazanılabilir !


  • Forgotten World'de kutulardan ve Sereness'ten 14 DG itemler ve Gold Bar elde edilir!

  • Ortalama 2.5 saatte bir spawn olan Slot uniqueleri 1-2 iron coin içerir. Ayrıca Slot olmayan uniqueler çok daha fazla iron coin içermekte. 20 dakikada bir spawn olan Tiger Girl, Uruchi vb. uniquelerin yanında Jupiter uniqueleri ortalama 1.5 saatte bir spawn olmakta ve 3-5 iron coin içermekte. Bütün bunlara ek olarak Princess Miyene ve White Knight her yarım saatte bir spawn olmakte ve 2'şer Gift Box içermekte. Gift Boxlar oldukça güzel hediyeler içerir ! Unique haritalarımızın tamamı sitemizde yer almakta !

  • Oyunumuzda Battle Arena ve Capture The Flag aktiftir. CTF ye giderek magic pop düşürebilir ve magic poplardan STR-INT 5 veren Gold Dragon Flag düşürmeyi deneyebilirsiniz. Battle Arenaya girerek ise Arena Coin elde edebilirsiniz. Arena Coin'ler ile Jangan orta kısımda yer alan Arena Shop NPC'sinden birçok özel itemi elde edebilirsiniz !


  • Bütün yapabileceklerinizin yanında tabi ki çeşitli eventlerimize katılarakta güçlenebilirsiniz ! Örneğin her hafta Pazartesi-Cuma günleri 21:00 da başlayan eventlerimize katılarak iron coin vb. değerli ödüller kazanabilirsiniz !

 
Son düzenleme:
Kayıt
29 Temmuz 2016
Mesajlar
120
Beğeniler
34
Şehir
Fethiye-İskenderun
Teşekkür ederiz. Afişler gerektiğinde güncellenecek şuanda biraz hızlı gelişti süreç değerlendirmek durumunda kaldık :) Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. 300-400 arası. Aramızda görmek isteriz sizleride :)
 
Son düzenleme:
Kayıt
30 Temmuz 2016
Mesajlar
2
Beğeniler
2
#ReqarT_ olarak oyundan keyif aldığımı belirtmek isterim. Emek harcayıp emeklerimizin boşa gitmeyeceği 1 emek server olduğu için oynuyoruz. Sro oynayıp keyif almak isteyen herkesi bekleriz.
 

Dosyalar

Kayıt
4 Ağustos 2016
Mesajlar
1
Beğeniler
1
image.jpeg
EĞLENCENİN ADRESİ. GÜN GEÇTİKÇE DAHADA EĞLENCELİ HALE GELMEYE BAŞLAYAN SWYE HERKESİ BEKLERİZ. Yeni gelenler ThuggLife pm atın elimden geldiği kadar yardımcı olunur.
 
Kayıt
6 Mart 2010
Mesajlar
9
Beğeniler
0
Gereksizce karakterimi banladılar. Başlayıpda boş yere emeklerinizi hiç etmeyin bi bakarsınız ansızın sizide banlamışlar :D
 
Son düzenleme:
Kayıt
9 Eylül 2016
Mesajlar
1
Beğeniler
0
yillardir sro oynadik hep bizim emeklerimiz bosa gitti ve Victoria sroyla tanistiktan sonra oyunun tadini aliyorum. efsane bir yonetim kadrosu var oyunun sifir lag sorunsuz surekli yenilik pvp eventleri uniqe eventleri gm arama eventleri . ayrica jop cok eglenceli coin sistem oldugu icin oyun hic bir dakika skilmiyor insan. sayin yonetici arkadaslara harbiden delikanli gibi tesekkur ediyorum. silkroad da guvencenin adresidir Victoria sro. oyunda yardima ihtiyaci olan arkadaslar Legends guildindeyim NICK Tristiana sizede vskit ayiririz bu bitmeyen aksiyon heyecanin arasinda. allah razi olsun yonetimden keyif aliyorum bu yorumu yazmak istedim. insallah oyuna yeni baslayacak arkadaslarabir player gozunden ne kadar iyi oldugunu anlatabilmisimdir. cumleten bol sans bol keyifler :Tristiana
 
Kayıt
12 Eylül 2016
Mesajlar
1
Beğeniler
0
herkez bu serverden bahsetti aga oyun iyimiş hayırlı olur inşallah bizim için. Ekip olarak başlıyacagiz arkadaşlar başlamış gerçi en geç ben kaldım galiba :D
 
Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt