joysro

r1

kingo
Bu yaptığınız davranış tam kıroyum ama para bende davranışı. İronik olarak para sizde de değil.
Her insanın işi olabiliyor, 7/24 bilgisayar başında sadece sana vakit ayıracak diye bir şey yok. Başka oyunculara da destek oluyor olabilir, başka bir işi olabilir. Sorduğun soru ölüm kalım meselesi değil, beklediğinde ölmezsin, hayatın kararmaz. Ki beklediğinde süre değil, 5-10 dakika diyorsun insaf. Bizim işimizi yapanların ne tatili var, ne gündüzü ne gecesi var. Hiç kimseye bugün pazar cevap vermiyorum çalışmıyorum gibi bir şeyimiz yok. Gece 3'te de yazan oluyor, sabah 6'da da. Herkeste müthiş şekilde hızlı cevap bekliyor ve herkese cevap vermeye çalışıyoruz olabildiğince. Alakalı-alakasız bir çok konuda yardımcı oluyoruz ama şu "para kazanmıyor musun, paranı verdik kardeşim" tarzı tripleri görünce ben genellikle siktiri çekiyorum. Haliyle gayet iyi anlıyorum sana cevap vereni ve sonuna kadar haklı buluyorum.

Koskoca hepsiburadadan yaptığım alışverişte yaşadığım soruna cevap verilsin diye 5 gündür bekliyorum sesim çıkmıyor(daha bir cevap bile alamadım), burada insanlar 5 dakika bekleyince hemen başlıyorlar "para kazanmıyor musun" hede hödö. Allah razı olsun kardeşim, 10 TL yatırdın diye al bütün hayatım senin olsun, yemek yemeyelim içmeyelim uyumuyalım sana cevap verelim. Böyle bir şey yok arkadaşlar, bir yere para yatırıyorsun diye saygısızlık yapmaya hakkınız yok. Para yatırıyorsan karşılığını alıyorsun, kimse de seni zorlamıyor para yatırman için.
Sen bu işi yapıyor para kazanıyorsan 7/24 durman gerekiyorsa o senin sorunun ve bundan yakınman yanlış ve saçma.
Ben kro değilim yalnız benim iş alakım da kendi müşterime sıkıntılı olduğu bir durumda siktiri çekmek yerine gerekli genel desteği veririm cünkü ben o kişiden para kazandım ve kazanmaya devam ediceğimdir. senin bu "DAR" görüşünü kınıyor ve burada nasıl admin olduğuna şaşıyorum.

Takımı
Galatasaray
Sen bu işi yapıyor para kazanıyorsan 7/24 durman gerekiyorsa o senin sorunun ve bundan yakınman yanlış ve saçma.
Ben kro değilim yalnız benim iş alakım da kendi müşterime sıkıntılı olduğu bir durumda siktiri çekmek yerine gerekli genel desteği veririm cünkü ben o kişiden para kazandım ve kazanmaya devam ediceğimdir. senin bu "DAR" görüşünü kınıyor ve burada nasıl admin olduğuna şaşıyorum.
İnsanlara dar görüşlü olduğunu söyleyip sonra da "o senin sorunun" diye yazman harika bir ikilem. Senin sorununu da ben söyleyeyim, bir ödeme yaptığında karşındakini tamamen satın aldığın görüşüne kapılman, sana sürekli durmadan uyumadan dinlenmeden hizmet etmeliler. Senin görüşünde olan insanlar, bir restorana oturduğunda garsonu azarlayan insanlar, haliyle tam olarak kıro olarak nitelendirdiğim insanlar.

Senin beklediğin şey "genel destek" değil, sürekli isteğini küçültmeye çalışıyorsun ama yok öyle bir şey. Senin isteğin her dakika, her saniye sana destek verilmesi. Sana zaten genel destek verilmiş ama sen bir padişah olarak neden 5 dakika da bir cevap veriyorsun diye serzenişte bulunmuşsun. Haliyle aldığın tavrıda sonuna kadar haketmişsin.

İnsanlara dar görüşlü olduğunu söyleyip sonra da "o senin sorunun" diye yazman harika bir ikilem. Senin sorununu da ben söyleyeyim, bir ödeme yaptığında karşındakini tamamen satın aldığın görüşüne kapılman, sana sürekli durmadan uyumadan dinlenmeden hizmet etmeliler. Senin görüşünde olan insanlar, bir restorana oturduğunda garsonu azarlayan insanlar, haliyle tam olarak kıro olarak nitelendirdiğim insanlar.

Senin beklediğin şey "genel destek" değil, sürekli isteğini küçültmeye çalışıyorsun ama yok öyle bir şey. Senin isteğin her dakika, her saniye sana destek verilmesi. Sana zaten genel destek verilmiş ama sen bir padişah olarak neden 5 dakika da bir cevap veriyorsun diye serzenişte bulunmuşsun. Haliyle aldığın tavrıda sonuna kadar haketmişsin.
Verilen hizmet alakalı veya alakasız. bak vurgularayak yazıyorum senin bünyende barındırdığın müşteri alakalı veya alakasız yaptığın işin destek hizmeti varsa vermek zorundasın!.
Burada sana ödeme yapan kişi seni satın almıyor, bu imajı vererek saçma sapan düşüncelere giren sizlersiniz. Oyununuza üye olan kişi ve kişiler oyun ile alakalı destek almak oyunu anlamak problem yaşadığı konularda tecrube edinmek ister. üye olan kişi oyun içersin de oyuncu azlığı nedeni ilede destek alamayabilir bunu da göz önünde bulundurmanız gerek.
o senin sorunun a siten ettiğini gözlemledim. chorus sen bu işi yapıyor ekmek kazanıyor ve 7 24 durman gerekiyorsa bu ikilem değil bu bir eylemdir.

şunu da ekleyim her üye konu ne olursa olsun sitem ettiği konuya sen siktirmi! çekersin? yazdığına göre çekersin ama yinede sorayım dedim.

Takımı
Galatasaray
Verilen hizmet alakalı veya alakasız. bak vurgularayak yazıyorum senin bünyende barındırdığın müşteri alakalı veya alakasız yaptığın işin destek hizmeti varsa vermek zorundasın!.
Burada sana ödeme yapan kişi seni satın almıyor, bu imajı vererek saçma sapan düşüncelere giren sizlersiniz. Oyununuza üye olan kişi ve kişiler oyun ile alakalı destek almak oyunu anlamak problem yaşadığı konularda tecrube edinmek ister. üye olan kişi oyun içersin de oyuncu azlığı nedeni ilede destek alamayabilir bunu da göz önünde bulundurmanız gerek.
o senin sorunun a siten ettiğini gözlemledim. chorus sen bu işi yapıyor ekmek kazanıyor ve 7 24 durman gerekiyorsa bu ikilem değil bu bir eylemdir.
Olayı ısrarla manipüle edipte haklı çıkmaya çalışıyorsun ama manipüle edemezsin.
Senin burada "destek hizmeti vermek zorundasın" demeye hakkın yok çünkü sana destek veriliyor zaten. Oyunla alakalı cevaplanmayan soruyu bırak, bot ile alakalı olan sorunlarını bile cevaplamışlar. Bunun üstüne kalkıpta bana destek vermediler deyip, sonuna ünlem işaretleri koymaya hiç hakkın yok.
Bir desteğe 5 dakika da bir cevap yazıyorsunuz, çok geç bu demek, şımarıklıktır, bizimde hayatımız var cevabını alınca, paranızı vermedik mi kardeşim demekte düpe düz kıroluktur. Bunu ne kadar başka yere çekmeye çalışırsan çalış, olay çok açık bir şekilde ortada.

şunu da ekleyim her üye konu ne olursa olsun sitem ettiği konuya sen siktirmi! çekersin? yazdığına göre çekersin ama yinede sorayım dedim.
Yazdığından pek bir şey anlamak mümkün değil ama anladığım kadarıyla cevap vereyim. Sitem etmek ve görgüsüzlük çok farklı şeyler. Senin yaptığın şey görgüsüzlük ve evet görgüsüz olan her insana siktiri çekerim, hakettiği budur.

1 Bu oyun firmasının size verdiği bannerde ne yazıyor.
2 Buradaki tartışmalar her dk size destek vermek zorunda değilim konusudur.
3 Bana evvelki konularda verilen destek konusunda minnettarlığım olmuştur. minnet ettiğim halde aksine bana nankör denmiştir.
4 Konu üye olunan oyun firmasında üye olan kişinin anlık verdiği tepki sonucu haksız hakarete uğramasıdır. Bu firma bir gelir elde ediyorsa geliri üyelerden alıyorsa sabır isan etmeli ve üyesi ne kadar gergin olsada gereken hassasiyeti göstermelidir. ki bu işten ekmek yesin. ha bunu iş olarak görmüyor eylence amaçlı yapıyorsa ona göre acıklama yapıp kayıt olan kişiler bu sayede bilgi sahibi olmalıdır.
5 sen bana kroluktan bahsetme karakterin ve alakını bana siktiri çekerim her tavır yapana diyerek gösterdin.

Daha fazla konuyu uzatıp irdelemek istemiyorum. bu oyun uzun suredir acık olduğunu iddaa ediyor bu süre zarfında edindiği kullanıcı ne demek istediğimi anlamıştır.

Olayı ısrarla manipüle edipte haklı çıkmaya çalışıyorsun ama manipüle edemezsin.
Senin burada "destek hizmeti vermek zorundasın" demeye hakkın yok çünkü sana destek veriliyor zaten. Oyunla alakalı cevaplanmayan soruyu bırak, bot ile alakalı olan sorunlarını bile cevaplamışlar. Bunun üstüne kalkıpta bana destek vermediler deyip, sonuna ünlem işaretleri koymaya hiç hakkın yok.
Bir desteğe 5 dakika da bir cevap yazıyorsunuz, çok geç bu demek, şımarıklıktır, bizimde hayatımız var cevabını alınca, paranızı vermedik mi kardeşim demekte düpe düz kıroluktur. Bunu ne kadar başka yere çekmeye çalışırsan çalış, olay çok açık bir şekilde ortada.

Yazdığından pek bir şey anlamak mümkün değil ama anladığım kadarıyla cevap vereyim. Sitem etmek ve görgüsüzlük çok farklı şeyler. Senin yaptığın şey görgüsüzlük ve evet görgüsüz olan her insana siktiri çekerim, hakettiği budur.
görgüsüz olmak için veya siktir gibi ağır bir kelimeyi hak etmek için nedemiş olabilirim çok mrk ediyorum.

Takımı
Galatasaray
1 Bu oyun firmasının size verdiği bannerde ne yazıyor.
2 Buradaki tartışmalar her dk size destek vermek zorunda değilim konusudur.
3 Bana evvelki konularda verilen destek konusunda minnettarlığım olmuştur. minnet ettiğim halde aksine bana nankör denmiştir.
4 Konu üye olunan oyun firmasında üye olan kişinin anlık verdiği tepki sonucu haksız hakarete uğramasıdır. Bu firma bir gelir elde ediyorsa geliri üyelerden alıyorsa sabır isan etmeli ve üyesi ne kadar gergin olsada gereken hassasiyeti göstermelidir. ki bu işten ekmek yesin. ha bunu iş olarak görmüyor eylence amaçlı yapıyorsa ona göre acıklama yapıp kayıt olan kişiler bu sayede bilgi sahibi olmalıdır.
5 sen bana kroluktan bahsetme karakterin ve alakını bana siktiri çekerim her tavır yapana diyerek gösterdin.

Daha fazla konuyu uzatıp irdelemek istemiyorum. bu oyun uzun suredir acık olduğunu iddaa ediyor bu süre zarfında edindiği kullanıcı ne demek istediğimi anlamıştır.
Anlık destek dediğin şey aynı saniyede cevap vermek demek değildir, 5 dakika zaten anlık destektir.

hep.jpg

Anlık destek olmayan durum budur. Türkiye'nin en büyük e-ticaret firmalarından birisidir ve ürün satın alımından sonra mesajlara 4 gün sonra geri dönüş yapar ve desteğinin de çok iyi olduğunu savunur. Sense 5 dakika sonra cevap aldığın için ortalığı ayağa kaldırıp, bana anlık destek vermediler diye şımarıklık yapıyorsun.

3-) Nankörlüğünün sebebi, alakalı alakasız konularda bile yardım isteyip, yardımı aldıktan sonra, destek 5 dakika gecikti diye "paranı vermedik mi kardeşim", "bana destek vermek zorundasın!" gibi cümleler kurman olabilir mi?
4-) Bir yer gelir elde ediyor diye, şımarıklığa, kıroluğa dayanmak zorunda değil. Hiç kimse değil, hiç bir çalışan değil. Tam aksine sen kıroluk yapmamak zorundasın. Sen insanlarla nasıl konuşacağını öğrenmek zorundasın.
5-) Ben herkesle gerektiği gibi konuşurum, görgüsüz insan nezaketten ve anlayıştan anlamaz. Sen ne kadar anlayışlı ve nazik konuşursan bunu kullanıp daha çok tepene çıkar. Atıyorum gelir senden bot için yardım ister, işin olmamasına rağmen edersin sonra da gelip "para kazanmıyor musun kardeşim" diye başına çıkar.

Konuyu bencede uzatma, zaten irdelebileyeceğin bir yerde yok. Tüm konunun özeti, "bana 10 saniyede bir cevap vermek yerine 5 dakika da bir cevap verdiler, bende söylenmeye başladım".

Bana hepsiburada ile örnek verme kardeşim sen kendini orası ilemi kıyaslıyorsun? senin topu topu 50 tane üyen varsa adamların milyonlarca
konu 5 dakika değil daha uzun suredir. yazdığıma takılma para kazandığın kişi şımarık olabilir veya görgüsüz. kendimi katmıyorum sizler ikide bir yazıp durduğunuz için diyorum farz et şımarık görgünüz.
senin iş alakan da bu gibi insanlara hakaret etmek kuçuk görmek nankör gibi tabirler kullanman mı gerekiyor.?
işimi profesyonelce yapıyorum diyen kişiler, bu gibi insanların ne dediklerine ne yaptıklarına takılmazlar! Basit insanlar bu gibi şeylere takılırlar.

Takımı
Galatasaray
Bana hepsiburada ile örnek verme kardeşim sen kendini orası ilemi kıyaslıyorsun? senin topu topu 50 tane üyen varsa adamların milyonlarca
konu 5 dakika değil daha uzun suredir. yazdığıma takılma para kazandığın kişi şımarık olabilir veya görgüsüz. kendimi katmıyorum sizler ikide bir yazıp durduğunuz için diyorum farz et şımarık görgünüz.
senin iş alakan da bu gibi insanlara hakaret etmek kuçuk görmek nankör gibi tabirler kullanman mı gerekiyor.?
işimi profesyonelce yapıyorum diyen kişiler bu dediklerimi yapmaz! basit insanlar bu gibi şeylere takılırlar.
Konuları tek taraflı görmekte üstüne yok. Hepsiburada'nın milyonlarca üyesi varsa binlerce de elemanı var. Gayet basit bir denklem.
Ahlak dediğin şeyde yine karşılıklıdır, tutup bir insanı paranı vermedik mi diye aşağılıyorsanız karşılık görebileceğinizi de düşünmeniz gerekir. Sen gel, ben seni satın aldım havalarında takıl sonra da beni küçük gördünüz de. Karşında ki adama vurup vurup, sonrasında yumruğu yediğinde aman Allahım, bu nasıl bir profesyonellik, bu nasıl iş ahlakı bana nasıl vurursun demekten farkı yok yaptığının. Daha öncede dediğim gibi insanlar bu tarz davranışlara katlanmak zorunda değiller. Para kazanıyor diye her denileni yutmak zorunda değiller.

Ben bu zaman kadar yazdıklarını yaşına veriyorum ve deneyimsizliğine. Katlanmayın kardeşim kimseye yerinizde sayın.
iyi günler

Takımı
Galatasaray
Ben bu zaman kadar yazdıklarını yaşına veriyorum ve deneyimsizliğine. Katlanmayın kardeşim kimseye yerinizde sayın.
iyi günler
Para kazanmak istiyorsan her türlü istismara katlanman gerekiyor gibi bir görüşü sana kim benimsetti bilmiyorum ama bende ona veriyorum bu yazdıklarını. Merak etmeyin, 10 lira verdiği için tamamen bir insanı satın aldığını düşünen sizin gibi insanların sayısı 1000 de 1 ve emin olun, işletmeler sizin gibi insanları hayatlarından çıkardıklarında daha çabuk yükseliyorlar , daha çok mutlu oluyorlar.

@Chorus Arkadaş herkesten çok deneyimli, herkesten çok biliyor, herkesi yaşına veriyor :) Sanırım bu dünyaya bi 10 defa gelmiş bu 11. defası :) Ben anlattım baktım anlamıyor, zaten bi süre sonra insanların bi adım sonrasında ki yaklaşımı ne olacak anlıyoruz. Bundan peşin peşin tepkiyi veriyoruz, dediğiniz gibi bunlarsız daha hızlı gidiyor herşey :) Daha fazla bu arkadaşın egosunu şişirmemek için sizin nezdinizde cevap vereyim kafi. :))

Yukarı Alt