joysro

r1

-14 DG görünümleri güncellendi,
-God bless vb. karışan item görüntüleri güncellendi,
-NPC fiyatlarında düzenleme yapıldı,
-Makina artan oyuncu sayısına bağlı olarak daha da güçlendirildi,
-CH charlarda iyileştirme yapıldı. (CH charlar birçok alanda EU'lar kadar güçlüdür !)

-Sürekli gelişim ve değişim sayesinde dinamik bir oyun olarak 3. yılımızda çok daha güçlü devam ediyoruz ! :)

ben yeni katıldım hem form a hem oyuna sizden istediğim temple görevlerimde yardımcı olmanız ve sağlam bi guild

Son güncelleme ile gelenler;

*Charmander ve Pikachu petleri eklendi.

*Arka plan müzik sesleri aktif edildi.
*Oyuna Abshade Warlord Dress eklendi.
*Oyuna yeni pelerin dressler eklendi. Arena npcsinden satın alınabilir.
*14 Dg Roc Stoneler eklendi.
*SUMMER eventi oyuna eklendi. Eventin detayları ilerleyen günlerde duyurulacak. Ardından ilerleyen günlerde event aktif hale getirilecek. (SUMMER EVENTİ İÇİN HARİKA ÖDÜLLER İÇERMEKTE !)

-VictoriaTeam! Hep En İyiye ! (Always Ahead !)

hocam yanlışlıkla sizin konu altına paylaştım yeniyim bu işlerde kusura bakmayın bi hata oldum sizin ekmeginize taş koyamam.. saygılarımla :)

arkadaşlar oyunu sitesinden indiremiyorum full client olarak da denedim media olarakta arşiv bulunamadı hatası veriyor
yardımcı olurmusunuz

Selamın aleyküm
arkadaşlar 29.07.2019 tarihin de victoria serverin de yaşadığım kendi tarafıma yapılan agresif davranış ve hakaret gibi söylemleri paylaşmak istiyorum. tek üzüldüğüm şey 3 hafta önce başladığım sunucuda severek oynadıktan sonra moral bozukluğu ve soğuma yaşamak.
Sunucu sahipleri canlı destek verdiklerini reklamlarda belirtiyorlar. evet veriyorlar cevap verdikten 5 10 dk sonra tekrar cevap veriyorlar.
aşağıda yazıldığı gibi " neden geç cevap veriyorsunuz" sorusu sordum ve bin ağ işittim
alt tarafı npc ve market itemleri arasındaki farkı öğrenmekti çünkü açıklamalarda aradaki fark yazmıyor.
Sorduğuma pişman oldum. çünkü ben nankör oldum, ben saygısız oldum.

ben buradaki arkadaşlara şunu sormak isterim. ödeme yaptığınız bir yer ne iş yaptığı önemsiz destek hizmeti veriyorum diyorsa ve sizin bunu talep etme hakkınız yokmudur?
1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
:)) Yaklaşımın ve mantığın direk yansıyor konuşmalarına. Hepsini okuyan bi insan zaten ortadaki durumun farkına varır :) Aslında cevap bile vermeye gerek görmeyecektim, insanlar okuyup görsün kendi kararını versin diye. Ama meydanı sizin gibiler boş bulmasın diye cevap vereyim dedim :))

Nankörlük demişiz ya orada hani tam işte sen gibileri anlatan durum :)) Birçok serverda server sahipleri cevap vermeye tenezzül etmez sizi kaale bile almaz iken biz anlık cevap veren bir oyun sunuyoruz. Anlık diyorum geçmişte yazdıklarını da paylaşırsan cevaplarımızın anlık olduğunu görürsün. Kaldı ki sana botu çalıştırmayı bile öğrettim. Bir oyun sahibi sadece oyun sunar ve teknik destek sunmak görevi değildir. Ben özellikle sana bot kullanmayı bile öğrettim bu insanlıktır. Ama bir sonraki sefer işim olduğunda biraz geç cevap verince karakterin ortaya çıktı hemen :)) Karşında ki insanlara "para veriyorum, bana bakmak zorundasın sen kardeşim!" gibi saçma bir tonda yaklaşan saygısız ve nankör insanlarla çok fazla karşılaştığımız için kafa yapını da anlayabiliyoruz. Birde diyorsun ki müşteri memnuniyeti bilmem ne. Senin cahil diye hitap ettiğin bizler senin bakamadığın bir açıyla bu işi para için yapmıyoruz. Keyif veren bir server sunarken keyif almayı yeğliyoruz. Bu serverı ve bizim mentalitemizi anlayan herkes bilir ki para kazanmak amacıyla açmış olsak çok daha fazlasını kazanırdık. Ancak biz her zaman sitede satılanlar oyunda elde edilebilir dedik. İnsanlara alternatifler bile sunduk. Birçok kişi siteden hiçbirşey satın almadan oyunun en sağlam karakterlerini dizebildi. Yani biz paranın köpeği olmadık şükür. O yüzden sen gibiler bizi parasıyla satın aldığını düşünerek davranamaz bizlere. Buna asla müsaade etmeyiz. Yazdıklarının üstüne seni hiçbir gm öylece bırakmazdı banlardı anında. Sen hala servera girip globalden bizle tartışmaya girebiliyorsun bu paylaşımının üstüne bile. Bence sorgulaman gereken bir kafa yapın var üzerinde biraz düşünmelisin. Ha bide diyosun ya işte ben ticaret yapıyorum iş yerime gelene hizmet ediyorum vs vs. O kısımda verdiğin cevapların çelişkisini de açıkla bunun altına. Fazla havada kalmış :))

Selamın aleyküm
arkadaşlar 29.07.2019 tarihin de victoria serverin de yaşadığım kendi tarafıma yapılan agresif davranış ve hakaret gibi söylemleri paylaşmak istiyorum. tek üzüldüğüm şey 3 hafta önce başladığım sunucuda severek oynadıktan sonra moral bozukluğu ve soğuma yaşamak.
Sunucu sahipleri canlı destek verdiklerini reklamlarda belirtiyorlar. evet veriyorlar cevap verdikten 5 10 dk sonra tekrar cevap veriyorlar.
aşağıda yazıldığı gibi " neden geç cevap veriyorsunuz" sorusu sordum ve bin ağ işittim
alt tarafı npc ve market itemleri arasındaki farkı öğrenmekti çünkü açıklamalarda aradaki fark yazmıyor.

ben buradaki arkadaşlara şunu sormak isterim. ödeme yaptığınız bir yer ne iş yaptığı önemsiz destek hizmeti veriyorum diyorsa ve sizin bunu talep etme hakkınız yokmudur?
Eki Görüntüle 35990 Eki Görüntüle 35991 Eki Görüntüle 35992 Eki Görüntüle 35993 Eki Görüntüle 35994 Eki Görüntüle 35995 Eki Görüntüle 35996 Eki Görüntüle 35997 Eki Görüntüle 35998 Eki Görüntüle 35999 Eki Görüntüle 36000 Eki Görüntüle 36001 Eki Görüntüle 36002 Eki Görüntüle 36003

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Selamın aleyküm

Bu yaptığınız davranış tam kıroyum ama para bende davranışı. İronik olarak para sizde de değil.
Her insanın işi olabiliyor, 7/24 bilgisayar başında sadece sana vakit ayıracak diye bir şey yok. Başka oyunculara da destek oluyor olabilir, başka bir işi olabilir. Sorduğun soru ölüm kalım meselesi değil, beklediğinde ölmezsin, hayatın kararmaz. Ki beklediğinde süre değil, 5-10 dakika diyorsun insaf. Bizim işimizi yapanların ne tatili var, ne gündüzü ne gecesi var. Hiç kimseye bugün pazar cevap vermiyorum çalışmıyorum gibi bir şeyimiz yok. Gece 3'te de yazan oluyor, sabah 6'da da. Herkeste müthiş şekilde hızlı cevap bekliyor ve herkese cevap vermeye çalışıyoruz olabildiğince. Alakalı-alakasız bir çok konuda yardımcı oluyoruz ama şu "para kazanmıyor musun, paranı verdik kardeşim" tarzı tripleri görünce ben genellikle siktiri çekiyorum. Haliyle gayet iyi anlıyorum sana cevap vereni ve sonuna kadar haklı buluyorum.

Koskoca hepsiburadadan yaptığım alışverişte yaşadığım soruna cevap verilsin diye 5 gündür bekliyorum sesim çıkmıyor(daha bir cevap bile alamadım), burada insanlar 5 dakika bekleyince hemen başlıyorlar "para kazanmıyor musun" hede hödö. Allah razı olsun kardeşim, 10 TL yatırdın diye al bütün hayatım senin olsun, yemek yemeyelim içmeyelim uyumuyalım sana cevap verelim. Böyle bir şey yok arkadaşlar, bir yere para yatırıyorsun diye saygısızlık yapmaya hakkınız yok. Para yatırıyorsan karşılığını alıyorsun, kimse de seni zorlamıyor para yatırman için.

Çok güzel bir cevap olmuş hocam, değerli yorumun için teşekkür ediyorum :) Bunun üzerine ben tek kelime daha ekleme gereği duyamıyorum, ağzınıza sağlık :)

Bu yaptığınız davranış tam kıroyum ama para bende davranışı. İronik olarak para sizde de değil.
Her insanın işi olabiliyor, 7/24 bilgisayar başında sadece sana vakit ayıracak diye bir şey yok. Başka oyunculara da destek oluyor olabilir, başka bir işi olabilir. Sorduğun soru ölüm kalım meselesi değil, beklediğinde ölmezsin, hayatın kararmaz. Ki beklediğinde süre değil, 5-10 dakika diyorsun insaf. Bizim işimizi yapanların ne tatili var, ne gündüzü ne gecesi var. Hiç kimseye bugün pazar cevap vermiyorum çalışmıyorum gibi bir şeyimiz yok. Gece 3'te de yazan oluyor, sabah 6'da da. Herkeste müthiş şekilde hızlı cevap bekliyor ve herkese cevap vermeye çalışıyoruz olabildiğince. Alakalı-alakasız bir çok konuda yardımcı oluyoruz ama şu "para kazanmıyor musun, paranı verdik kardeşim" tarzı tripleri görünce ben genellikle siktiri çekiyorum. Haliyle gayet iyi anlıyorum sana cevap vereni ve sonuna kadar haklı buluyorum.

Koskoca hepsiburadadan yaptığım alışverişte yaşadığım soruna cevap verilsin diye 5 gündür bekliyorum sesim çıkmıyor(daha bir cevap bile alamadım), burada insanlar 5 dakika bekleyince hemen başlıyorlar "para kazanmıyor musun" hede hödö. Allah razı olsun kardeşim, 10 TL yatırdın diye al bütün hayatım senin olsun, yemek yemeyelim içmeyelim uyumuyalım sana cevap verelim. Böyle bir şey yok arkadaşlar, bir yere para yatırıyorsun diye saygısızlık yapmaya hakkınız yok. Para yatırıyorsan karşılığını alıyorsun, kimse de seni zorlamıyor para yatırman için.

Yukarı Alt