1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Victoria Secret İşte Böyle Kuruldu

1. Ben de

Ben de rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    - Resim Silinmiş.

FACEBOOK'un filmini izlerken bir diyalogta sözü geçti aman tanrım bu kadarda olmaz dedim ve araştırdım doğruymuş.

İşte FACEBOOK filminde anlatılan hikaye ;

Roy Raymond isimli bir Stanford mezunu karısına bir jartiyer satın almak istemiş ama mağazaya şahsen gitmeye utanıyormuş.O da sapık gibi hissetmek zorunda kalmıyacağı bir fikir üretmiş.Bir bankadan 40 BİN $ kredi çekmiş , bir akrabasındanda 40 BİN $ borç almış ve bir mağaza açıp adına "VİCTORİA SECRET" demiş. İlk senesinde YARIM MİLYON $ Kâr etmiş. Bir katalog bastırmış ve 3 mağaza daha açmış ve 5 yıl sonra şirketini The Limited grubuna 4 MİLYON $ 'a satmış. Ancak 2 yıl sonra şirketin değeri 500 MİLYON $' ı bulmuş ve Ray Raymond Golden Gate köprüsünden atlıyıp intihar etmiş. 8O 8O

Zavallı adamın tek istediği karısına birşey alabilmekti makara:

İşte İnternet Haberi ;

1977 yılında eşine iç çamaşır almak isterken utanan ve sıkılan Roy Raymond Victoria' s Secret'ı kendi gibi erkekleri düşünerek kurdu. İlk mağazasını Stanford Shopping Center da açan Raymond hızla ardından 3 mağaza daha açtı. Mağazalar erkeklerin kendilerini içeride rahat hissedebilmeleri düşünülerek ahsap duvarlarla kapatıldı. Böylece erkekler eşleri veya sevgililerine iç çamaşır alabilmek için artık bir mağazaya sahipti.

1982 yılında Raymond şirketi The Limited grubuna sattı ve daha sonraki yatırımlarında iflas etti. 1993 yılında kendini San Fransisco'daki Golden Gate köprüsünden aşagıya attı.

1990'lı yıllarda Victoria' s Secret markası Amerika'nın en büyük iç çamasır markası haline geldi.

1995'den beri her yıl yaptığı birbirinden güzel defileleri primetime da Amerikan kanallarında yer alır.

1997 yılındaki kampanya çekimlerinde Helena Christensen, Karen Mulder, Daniela Pestova, Stephanie Seymour ve Tyra Banks gibi top modellerle çalıştı ve top modellerini Victoria's Secret Melekleri olarak adlandırdı.

Kaynak

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
  2. hanry006

hanry006 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    summer6: bır camasır almak ıcın 40000$ kredı cekıp magaza acmak :p

Ule yoldan gecen herhangı bı kadına esıme ıc camasırı alıcam esım gıbı davranıp secmemde yardımcı olursanız 100 $ oderım dese sorunu cozulurdü

PS:Şaka maka adam iyi Düşünmüş sektorde ıhtıyacı karsılamıs [horny21
    PS2:Defileleri cok güzel oluyor :popcorn:

3. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    301
    Ödül Puanları:
    83
    hikaye bana uydurma gibi geldi, öyle sokaktan geçen adama 80bin dolar vermezler hadi verdiler neyi ipotek gösterdi ! 80bini anında bulan adam şirketi 4milyona anında satmaz hadi sattı demek ki kumarbaz bu herif ve işi biliyor o zamanda köprüden atlamazdı işi bilmeyen kumarbaz köprüden atlar.

sözün özü reyting uğruna uydurulmuş bir hikaye...

4. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    +Lima

5. Nina Ricci

Nina Ricci exlmanager

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    O zaman ben de diyorum ki extraloob.com da böyle kuruldu neutral1

6. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bendemi jartiyer almaya kalksam ne :roll:

7. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    301
    Ödül Puanları:
    83

wayy şunu gördüm yaa anılarım canlandı aslında logomuz bu olacaktı şeytan ama yönetim uygun görmedi.

ilk yaptığım gif çalışmamdır ne kadar acemice fontlar falan ama gene de güzel iş çıkartmışım :P