silkroadı açıyorum gameguard bittiğinde cliente hiç geçmeden direk soru işareti hatası verio
orjinal clienti indirdim olmadı ekran kartı driverlarını yükledim olmadı game guardı yükledim olmadı
- Resim Silinmiş.
buyrun buda sistem yardım edebilirmisiniz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
benim pcnin aynısı bendede bugün aşırı derecede ???? hatası vermeye başladı . sitenin birinde
Microsoft .NET Framework 2.0
indirin yükleyin diyodu.
ben yükledim adam daha denemedim.

Ekran kartını güncelle ama cd den değil internetten güncelle olmadı framework kur...Oda olmadı at formatı :mrgreen:

Düzelmio ki bu ????? Hatası.

Bende de Bu sorun var.

1-Yeni Formatladım
2-En son Sürüm Ekran Kartı Driver Kurdum
3-Yeni modem Aldım
4-Framework 2.0 ve 3.0 Kurdum

Ama olmuyor :) Bu Sorun'un bilgisayar çok fazla açık kaldığında geldiğide tartışılıyor..

ViruS_ demiş ki:
Ekran kartını güncelle ama cd den değil internetten güncelle olmadı framework kur...Oda olmadı at formatı :mrgreen:
güncelledim diom

hertürlü şeyi yaptım akıllara gelebilecek
bi format atmadım atsamda bişi değişceni zannetmiom
sizce ekran kartının serisi çokmu kötü

dostum bu hata bende önceleri hiç olmuyo denilecek kadar azdı format attıktan sonra arttı iyice , bir süre sonra azalıyo . kafanı yorma , format felanda atma sakın extraokk

offf dün geceye kadar tık yoktuuu ayda yılda bir veriyoduuu offff bu sabah bendede aynı oldu oyuna giriyorum 5 sn sonra tak akapanıyooooooooo format attım ekran artını güncelledim yok olmuyo sorun bugün herkestemi var????

Aynı sorun bende de var o sarı loading dolunca atıyo ve o lanet olası pislik,baş belası :lol: hatayı veriyo...no dc yerine orjinal clienti koydum onunla deniyom ama traffic var çok pis :lol:

T0XlC demiş ki:
offf dün geceye kadar tık yoktuuu ayda yılda bir veriyoduuu offff bu sabah bendede aynı oldu oyuna giriyorum 5 sn sonra tak akapanıyooooooooo format attım ekran artını güncelledim yok olmuyo sorun bugün herkestemi var????
bu aralar aşırı fazlalaştı , bilmiorum herkeste varmı ama bende olduğu kesin

BlackTheSea demiş ki:
Bu hatanın ekran kartı ile alakası yok.
işlemci ve anakarttan kaynaklanan bir hatadır bu bilgisayarcıya göster bi işlemcini Wink
Gerek KALmdı Saol DÜselDİ extrabeer extrabeer extrabeer

Yukarı Alt