_Jim_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
kimse haddini aşmayacak herkes nerede oturup nerede susacağını hangi masaya oturup hangi çatalı kullanacağını iyi bilecek yok ben tutarsızım dengesizim nerede ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız yolunuz açık olsun burası aristokrat bir ailedir ve ben olduğum sürece hep böyle kalacaktır, sen gidersin yerine başkası gelir sorun değil bizim için lakin tek düşüncemiz vardır sevgi saygı asla unutulmayacaktır, unutanlarada hatırlatılacaktır.

*son söz olarak, bana caz yok 8)
Okan abi bişeyi çok merak ediyorum sen Afı neden çıkardın.1kere boş yere hiç suçum olmamasına rağmen banladım.2.kere neden banlıyosunuz sadece bunu sçok merak ediyorum.
Site yönetimindeki arkadaşlarım cevaplarsınız sevinirim...

Okadar yarisma hazirlamayi birakinda sitenizdeki Insanlarin kiymetini bilin... Hersey para degil. Kendine iyi bak macro.

Windy

Böyle kötü vedalar her seferinde babamın gidişini hatırlatır bana.Kim olursa olsun tüylerim diken diken olur.

@Macrocheck

Güzel sohbetlerimiz olmuştu,birçok konu hakkında yorumlar getirmiştik.Üzüldüm lafını kullanmayı sevmem ama gitmene gerçekten üzüldüm (: Ahhh hayat bu, inişler,çıkışlar olucak önünde.Bu,son inişindir belkide.Hayatta başarılar kardeşim,kendine iyi bak :muck:

_Jim_ demiş ki:
_Jim_ demiş ki:
extraloob demiş ki:
kimse haddini aşmayacak herkes nerede oturup nerede susacağını hangi masaya oturup hangi çatalı kullanacağını iyi bilecek yok ben tutarsızım dengesizim nerede ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız yolunuz açık olsun burası aristokrat bir ailedir ve ben olduğum sürece hep böyle kalacaktır, sen gidersin yerine başkası gelir sorun değil bizim için lakin tek düşüncemiz vardır sevgi saygı asla unutulmayacaktır, unutanlarada hatırlatılacaktır.

*son söz olarak, bana caz yok 8)
Okan abi bişeyi çok merak ediyorum sen Afı neden çıkardın.1kere boş yere hiç suçum olmamasına rağmen banladım.2.kere neden banlıyosunuz sadece bunu sçok merak ediyorum.
Site yönetimindeki arkadaşlarım cevaplarsınız sevinirim...
Merak ediyorum lütfen bir cvp...

Burda kaybedeceğim bişey kalmadı merak etme.Bu foruma okadar emek harcayıpta karşılığında banlandım.Bırakta bare neden banlandığımı biliyim.

Nerissa...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@Macro
Canım benim seni kaybetmek beni çok üzdü. Umarım sorun çözülür ve eski mevkine geri dönersin.
_Jim_ demiş ki:
yeonyang demiş ki:
Xanthos demiş ki:
cevabını verdim,uzatma istersen arkadaşım.
Merakın yüzünden banlandın.
Merak ne zamandan beri ban sebebi :|
İşte ne yapıcaksın :buddha:
Uzatmayın isterseniz.

addIcFb

Aileden
Ohannes :( Çok Üzüldüm valla :S Kardeşim Öncellikle şunu diyeyim haberi okudum sanki başımdan aşağı sıcak sular döküldü.Aile Reisi Öyle istemiş öyle olacak bize bişey düşmez :s Fakat Hayatında Başarılar Dilerim.İnşallah aradaki buzları eritir eski mevkine dönersin...

Saygılarımla..
Mod
addIcFb/Ct Prince

carwen

Bilgiliyim
Mıstafam bende seni unutmam asla..
Her ne kadar yazmak istemesemde elveda canım dostum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
extra ile bir kez daha görüşeceğim gitmeni istemiyorum.Hepinizi çok seviyorum ve bu aileden hiç birinizin kopmaması için elimden geleni yaparım. :wink1:
Görüşürken benim adımıda verirsen sevinirim :coffee: Gerekiyorsa kefil olurum :idea:

BiG BoY

Öğretiyorum
@Markoheck Senin paylaşımlarını çok begenirdim gitmene çok üzülüyorum bende vedalaşmaları sevmem ailemden 1 Yıllık ayrılıp dedemlerin mahallesinde 1yıl geçirmemi hatırlattı adeta Forum un bir parçası eksik gibi geliyorum kendine çok iyi bak hayatta ufak tefek hatalar olacaktır hayatta başarılar umudum mevkine geri dönmen allah a emanet ol

Roland Deschain

Öğretiyorum
macro gibi çalışkan bir modun banlanması extraloob için kötü oldu bence.

bana gelince, gitmene üzüldüm :|

addIcFb

Aileden
Kemalist demiş ki:
Majestic demiş ki:
extra ile bir kez daha görüşeceğim gitmeni istemiyorum.Hepinizi çok seviyorum ve bu aileden hiç birinizin kopmaması için elimden geleni yaparım. :wink1:
Görüşürken benim adımıda verirsen sevinirim :coffee: Gerekiyorsa kefil olurum :idea:
Gelmesini Sağlarsanız Çok Sevinicez :muck:

Yukarı Alt