Bu sitede şu ana kadar iyi kötü bi'dolu zaman geçirdik. Eminim pekçoğunuza yardımım dokunmuştur. Aramın kötü olan arkadaşlar da elbet vardır.Emin olun hepinizi çok seviyorum ve bu siteye karşı hala daha herhangi bir kötü düşünce ya da kinim yoktur. İsteksiz ama zorunlu bir ayrılma bugün yaşadığım. Evin sahibi mümkünse bir daha bu aileye girme diyorsa yapılacak bir şey yoktur.

Daha önce siteden ayrılan moderatörler gibi site kurmayacağım yada herhangi bir sitede sunulan yetkili koltuğuna oturmayacağım. Sitede şuana kadar olmuş olaylar hakkında bildiklerim aynı mderatörken gibi ben de saklı kalacaktır.

Merak eden arkadaşlar için söylüyorum ban sebebim ciddi bir ortamda yaptığım bir espridir. Sitede şu ana kadar yaptığım onlarca yardımı, rehberleri, fikir babası olduğum onca bölümün karşılığının bir espri kadar ufak olduğunu öğrendim

İt ölür kervan yürür. Ben gittikten sonra da siz bu sitede olmaya devam edeceksiniz. Hepinizi çok seviyorum yalnız bir kaç arkadaş hakkında özellikle yazmak istiyorum.

Brendibelle: Shhkbcs xD Kendine iyi bak tolga ciğerlerine dikkat et ^^

Espio: Globalliği en çok hak eden insan.. umarım yolun açık olur mert

Xanthos: Şu ana kadar en çok konuştuğum kişidir belki. hoşçakal adem abi...

Snowflake: Çilekli süt xD Düşürcem kitaplarını beyazıtta :lol:

Drotalion: Testerı idim kendisinin ^^ 999 soyisimli arkadaşım. Technobase.fm :beer:

JasonWalker: FlatOut da tanıdım kendisini ilk xD Daha nice programlar yap Jason ihtiyacımız var sana :muck:

OneEyedJack: Ecsroda dandirik bir tartışma ile guildden çıkıp gitmiştim :mrgreen: Aklımda her zaman olacan umut.

Kemalist: Uzun süre abi dedikten sonra yaşını öğrendim.. Türkiye'nin senin gibi düşünen insanlara ihtiyacı var uğur.

Majestic: Sokakta uzak durmamız gereken tiplerden :P Ciğerlerini arada dinlendir halil abi :beer:

Ayrıca burada adı yer almayan Metal Militia, Jigsaw, Roland Of Glead, Polgara, Lithium, Et Prince ve WindTalker dan da kendilerine iyi bakmalarını istiyorum. Gülme komşuna gelir başına derler cidden öyle oluyor. Zamanında bugün Ronin'i banlayan yarın beni banlar demiştim, doğruymuş...

Eski Moderatör
Macrocheck

dostum her ne kadar tanışma,konuşma fırsatımız olmadıysa da fikirlerini konuşmalarını ve mantığını hep beğenmişimdir..inan bu siteye yaptığın yardımları başta ben olmak üzere kimse unutmayacak..
hayatında başarılar diliyorum..umarım herşey istediğin gibi olur :) kendine iyi bak..

ps: gitmene üzüldüğümü de söylemeden edemeyeceğim..

Bir kere daha söylüyorum bu site kadir kıymet bilmiyor.Eskiden yapmış olduğum hatalardan dolayı banladım.Okan abi sitede neden af çıkardı anlamıyorum?

Nerissa...

Ne oldu böle ya süper bi üye banlanmıs ? Yenii gördm bnm haddime değil ama cok yanlıs bişe yaptınız arayacaksınz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kimse haddini aşmayacak herkes nerede oturup nerede susacağını hangi masaya oturup hangi çatalı kullanacağını iyi bilecek yok ben tutarsızım dengesizim nerede ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız yolunuz açık olsun burası aristokrat bir ailedir ve ben olduğum sürece hep böyle kalacaktır, sen gidersin yerine başkası gelir sorun değil bizim için lakin tek düşüncemiz vardır sevgi saygı asla unutulmayacaktır, unutanlarada hatırlatılacaktır.

*son söz olarak, bana caz yok 8)

extraloob demiş ki:
kimse haddini aşmayacak herkes nerede oturup nerede susacağını hangi masaya oturup hangi çatalı kullanacağını iyi bilecek yok ben tutarsızım dengesizim nerede ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız yolunuz açık olsun burası aristokrat bir ailedir ve ben olduğum sürece hep böyle kalacaktır, sen gidersin yerine başkası gelir sorun değil bizim için lakin tek düşüncemiz vardır sevgi saygı asla unutulmayacaktır, unutanlarada hatırlatılacaktır.

*son söz olarak, bana caz yok 8)
Okan abi bişeyi çok merak ediyorum sen Afı neden çıkardın.1kere boş yere hiç suçum olmamasına rağmen banladım.2.kere neden banlıyosunuz sadece bunu sçok merak ediyorum.

neyse öpüşün barısın bak extraloob sende diorsun aileyiz aile icinde küslük dargınlık olmaz ...

Yukarı Alt