Ya abi o kadar antalyalara gitmişsin karı kız resimi hep şöyle güzel deniz resimleri, akşam falan güzel manzara yerleri çekseydin ya :mrgreen:

bjk190309 demiş ki:
Ya abi o kadar antalyalara gitmişsin karı kız resimi hep şöyle güzel deniz resimleri, akşam falan güzel manzara yerleri çekseydin ya :mrgreen:
Eştranın göbek adı hatun demektir bilmiyomusun napıcak manzarayı hatundan daha güzel manzaramı var summer3: :rolleyes1: cool2:

Guathema demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
Eştranın göbek adı hatun demektir bilmiyomusun napıcak manzarayı hatundan daha güzel manzaramı var summer3: :rolleyes1: cool2:
Yahu yaz googleya ne yazıcaksan milyonlarca çıksın ama değişik biryere gitmişin rusların poposunu çekiyon makara: otelde güzele benziyor ordan süper günbatımı resimleri daha neler neler çekilir(popo resimlerinden iyidir makara: makara: )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Okan abi zaten otobusle yolculuk bos is bineceksin ucagina oyle gidiceksin.Zaten tatil yapmaya gidiyorsun yorulmaya degil.Bir ara bulgaristan burgas cacao beach yap okan abi bir hafta sonu mesela istanbuldan arabayla 6 9 saata oradasin :D

Okan abi kumsal plaj hic guzel degilmis valla.Sen bayramda 1 hafta yada hafta sonu icin cacao beach e gel bak gor plaji kizlari.
p.s Rus kizlari nasildi abi?Gel deyince geliyorlarmidi?Yapalim deyince tamam mi ?
Bende eylulde isvece ucarim :D

Yaw abicim resimlere yeni baktim nedir bu kizlar boyle gobekli gobekli ?Bi tane mi bile tangali yoktu ?
Bugun havuzda cektigim resimlere bak bulgar kizlari :D
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

[IMG=http://img716.imageshack.us/img716/5084/pic4n.jpg][/IMG]

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Resimlerin imageshack yonunu degistirmis...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silverdollar demiş ki:
Okan abi zaten otobusle yolculuk bos is bineceksin ucagina oyle gidiceksin.Zaten tatil yapmaya gidiyorsun yorulmaya degil.Bir ara bulgaristan burgas cacao beach yap okan abi bir hafta sonu mesela istanbuldan arabayla 6 9 saata oradasin :D

denemek lazım ^^

Ben hiç photo çekemedim tatilde yeni geldim daral: oysa ne fıstıklar vardı pfff daral:
Bu yaz allah nasip ederse birdaha gidicem bakalım :dance:

Okan abi yüzün çok değişmiş 2008'deki fotonla yeni fotonu karşılaştırdım da çok değişmişsin ee yaşlanıyorsun yavaş yavaş :lol:

EliteTurk

Aileden
Hoş geldin dude güzel geçmiş gibi görünüyor Turan Prince World Hotel Antalya Kızılağaç da Silence Beach Otel in yanında misafirlerim konaklarken ben onları turlara çıkartırım bende üç gün Silence Beach Otel de kaldım şaka gibi neden sölemedin hacım o kareye beraber girerdik.. summer4:

Ps: Alındım bak şimdi.. daral:

Ahh ahh .. millet 5 yıldızlı otellerde tatil yapar bizde akşam 6 ya kadar evde uyuruz .. hayat mı ulen bu :P

Yukarı Alt