ExTrowe demiş ki:
Tebrikler zordur chinle unique kesmek crit kaç silahın?
crit 7 ama benım crite pek ihtiyacım yok intim cunku int bow unıque için olusturulmus bi çar wizard dan unıque alabilirm hem hızım hemde atackım sayesınde

ulen warya bi lord kestık 96 lvl CHN le demedgnızı bırakmadınız yok serverlar bos yok buga soktun :D sonuc olarak car guclu agam int bow fe vv e yakın setide saglam devil zerk daha ne olsun yani birazda çekmıstım lordu geç bldular hp 60 da biri geldi bende lord ptsne girdm hmen o yuzden alamadılar olay budur :D

ExTrowe demiş ki:
quaressma demiş ki:
ExTrowe demiş ki:
crit 7 ama benım crite pek ihtiyacım yok intim cunku int bow unıque için olusturulmus bi çar wizard dan unıque alabilirm hem hızım hemde atackım sayesınde
Hiç dikkat etmemişim int olduğuna summer7:
İntim vala mahmut sol ustte yazıo :popcorn:

ExTrowe demiş ki:
quaressma demiş ki:
ExTrowe demiş ki:
Hiç dikkat etmemişim int olduğuna summer7:
işte post kasmak için yorum yapanların hazin sonu :P

quaressma demiş ki:
ExTrowe demiş ki:
işte post kasmak için yorum yapanların hazin sonu :P
Ne alaka charın hpsine bakmamak postmu kasmak oluyor daral:
Tmm tartısmayın :muck: barısın :D
tartışma falan yok seviyeli olduğunda(ki şu an öyle ne o kötü bi dil kullandı ne de ben) eleştiri de tartışma da iyidir ayrıca düşmanlığım da yok bilakis ayın üyesinde ismini verecek kadar seviyorum!! ;D

tartışma falan yok seviyeli olduğunda(ki şu an öyle ne o kötü bi dil kullandı ne de ben) eleştiri de tartışma da iyidir ayrıca düşmanlığım da yok bilakis ayın üyesinde ismini verecek kadar seviyorum!! ;D
:muck: :kalp:

Yukarı Alt