Galatasaray'ın Cana dışında anlaşmaya vardığı ikinci isim olan 1987 Medellin doğumlu Juan Pablo Pino, Kolombiya futbolunun en önemli genç yeteneklerinden biri olarak görülüyor. İlk profesyonel maçına 2004'te Independiente Medellin formasıyla çıkan Juan Pablo Pino; ofans hattındaki çok yönlü oyunu ve olağanüstü teknik yetenekleriyle kısa sürede Avrupalı scoutların ilgisini çekti.

2006'da Fransız ekibi Monaco'nun büyük umutlarla transfer ettiği Pino, Fransa'daki ilk senesinde yaşadığı sakatlık problemleri nedeniyle 8 maçta forma giyebildi. Bir sonraki yıl ligin ilk devresinde 16 maçta görev alan 1.76'lık oyuncu, 2007-2008 sezonunun 2. yarısında Belçika'nın Charleroi takımına kiralandı ve 4 karşılaşmada yer aldı.

Fransa'daki en etkili futbolunu 2008-2009 sezonunda oynayan Kolombiyalı yıldız, 23 maçta 6 gol atarak beğeni topladı. Pino, geçen yıl ise ligde 14 maçta Monaco forması giydi ve rakip fileleri sarsamadı.

Ülkesinde "El Mago" (Sihirbaz) olarak lakaplandırılan Juan Pablo Pino, Kolombiya Milli Takım formasını 2 maçta giydi.

Ligtv.com.tr​

Kesin olarak alındı galiba çünkü lig tv ilk transferi bilmişti. Böyle transfer olmaz olsun...

Öyle adına göre yorum yapmak yersiz.Bizim türk takımlarının hepsine futbola,oynamaya aç adamlar lazım.Öyle ad yapmış ama futbola karşı isteği azalmış adamlara ihtiyacımız yok bizim.O yüzden kötü transfer değil iş yapar gerekli ortamı yakalarsa

Bende yıldız beklemiyorum ama bu adamda ışık göremedim git gide perf. düşmüş zaten ama alındıysada bişey diyemeyiz, inş. ben haklı çıkmam.

Takımı
Besiktas
Bencede yıldız alınmamalı.Futbola aç adam olacak.Kimse adama inanmayacak Apollon gibi adam sinirlenecek, hırs yapacak, kendini gösterecek. :beer:

Apollon demiş ki:
Bende yıldız beklemiyorum ama bu adamda ışık göremedim git gide perf. düşmüş zaten ama alındıysada bişey diyemeyiz, inş. ben haklı çıkmam.
Dur bakalım ön yargılı yaklaşma.perf.gitgide düşmüş olabilir ama bizde bir çıkış yakalayabilir o hiç belli olmaz.Bekleyip hep beraber göreceğiz

BrendiBelle demiş ki:
Apollon demiş ki:
Dur bakalım ön yargılı yaklaşma.perf.gitgide düşmüş olabilir ama bizde bir çıkış yakalayabilir o hiç belli olmaz.Bekleyip hep beraber göreceğiz
Gülşen - Ya Tutarsa çalıyor sanki bi yerlerde makara:

RiqueLme

Bilgiliyim
Spyware demiş ki:
Bencede yıldız alınmamalı.Futbola aç adam olacak.Kimse adama inanmayacak Apollon gibi adam sinirlenecek, hırs yapacak, kendini gösterecek. :beer:
bknz - Franck Ribery...

bide Fener'in altyapısında Abdülkadir Kayalı vardı şimdi nerelerde acaba üstünde dursalar Alex gibi bişey olcak ama....

Takımı
Besiktas
RiqueLme demiş ki:
Spyware demiş ki:
bknz - Franck Ribery...

bide Fener'in altyapısında Abdülkadir Kayalı vardı şimdi nerelerde acaba üstünde dursalar Alex gibi bişey olcak ama....
+1

Bkz:Nicolas Anelka, Mateja Kejman ... bitmez bu böyle sürer gider :popcorn:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
RiqueLme demiş ki:
Spyware demiş ki:
bknz - Franck Ribery...

Geçen sene Belediyeye kiralamıştık.Bu senede bir yerlere kiralarlar herhalde.

Umarım mücadeleci, futbola aç bi futbolcu gibi oynar.Ben şahsen patlama yapacağını düşünüyorum ama herşey ona bağlı tabiki.Yattaraya benzer bi stili var bilek hareketleri felan çok iyi.İnşalah kötü oynamaz,Carrusca,Jo gibi ruhsuz cıkmaz

Bu arada Pino %100 bizde çünkü dün gece saat 4 te Lorik Cana ile Pino nun bize geleceği yönde haber yazıldı gsscout.com da.Büyük ihtimal buda ya gece yada yarın sabah acıklancakmış

pino 10 numara futbolcu içiniz rahat olsun talan eder kanatları (: Lugano'da %90 gibi bi ihtimalle galatasarayda arkadaşlar.

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
pino 10 numara futbolcu içiniz rahat olsun talan eder kanatları (: Lugano'da %90 gibi bi ihtimalle galatasarayda arkadaşlar.
Lugano öyle bişey yapmaz hadi yaptı diyelim bence Galatasaray almaz.

Apollon demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
Lugano öyle bişey yapmaz hadi yaptı diyelim bence Galatasaray almaz.
Kulüpten sağlam kaynaklarımız var boşu boşuna konuşmuyorum 8)

RiqueLme demiş ki:
Spyware demiş ki:
bknz - Franck Ribery...

Abdülkadir Kayalı'yı Daum göndertmişti.Nedeni ise bir maçta fener formasıyla ilk resmi golünü atmıştı ve gol sevinicinide bütün sahayı dolaşarak kutlamıştı.Bunada daum çok kızıp benim böyle şımarık futbolcularla işim olmaz diye takımdan göndertmişti.Düşünün artk o mantığı... Sonrada diyorlar ki Türk futbolu nereye gidiyor...

Yukarı Alt