BangBros

Buralıyım
Evet beyler 21 nisandaki gelişmeleri bu konu altında görüşüp paylaşabiliriz.Lütfen daha önce açıldı vb türü şeyler yazmayın vede post kasmayın öncelikle bu konu 21 nisana aittir başka konu açıp evettt 21 nisan geldi oyun açılmadı türünden şeyler yazmıyalım modlar uygun gördüğü sürece konu kilitlenebilir

Bence de haklısın burada toplabiliriz ama ama ama ama hata yapmışsın :P Gönderilme zamanı: 20 Nis 2008 23:10 50 dakika erken atmışsın :D nese devam edelim :D:D

BangBros

Buralıyım
al işte daha ilk mesajlarda konu dışına çıkıyorsunuz sonra konuyu kilitleyince biz kötü oluyoruz.
oyun bi hafta sonraya ertelendi oldie
[/quote]
Yav konu dışına çıkmak sayılmaz ama olsun bu posttada çıkmş olmiim bu arada haftaya derken ciddimi

UniqueBladeR demiş ki:
al işte daha ilk mesajlarda konu dışına çıkıyorsunuz sonra konuyu kilitleyince biz kötü oluyoruz.
UniqueBladeR demiş ki:
Yav konu dışına çıkmak sayılmaz ama olsun bu posttada çıkmş olmiim bu arada haftaya derken ciddimi
işte bak hiç forumda gezinmeden yada araştırma yapmadan konuyu açıyorsunuz.

network tamı ne biyerde problem çıkmış ve sorun düzeltilene kadar oyun açılmıyacakmış bir haftayı bulur diyolar. benim sahsi düşüncem bu adam daha oyunu bile yapamadı. neden diye sorarsanız bana verilen tarih yaklaşınca 1gün sonraya attılar. sonra atılan tarihe yaklaşınca 1 hafta sonraya salladılar. oyun ile ilgili bi ss yada video vs. hiç bir kanıt gördünüzmü. bence hersey fake. umarım düşüncelerimde yanılırım.

Jacabo demiş ki:
UniqueBladeR demiş ki:
UniqueBladeR demiş ki:
işte bak hiç forumda gezinmeden yada araştırma yapmadan konuyu açıyorsunuz.

network tamı ne biyerde problem çıkmış ve sorun düzeltilene kadar oyun açılmıyacakmış bir haftayı bulur diyolar. benim sahsi düşüncem bu adam daha oyunu bile yapamadı. neden diye sorarsanız bana verilen tarih yaklaşınca 1gün sonraya attılar. sonra atılan tarihe yaklaşınca 1 hafta sonraya salladılar. oyun ile ilgili bi ss yada video vs. hiç bir kanıt gördünüzmü. bence hersey fake. umarım düşüncelerimde yanılırım.
Tam olarak 1 hafta sonrası değil ocean ın dedigine gore biriki gun ertelendi
yazılan postta 1 hafta ertelendi demiyor haftaya ertelendi diyor yani haftaya herhangi bir gun acılabilir. Yani 00:35 itibari ile bu hafta herhangi bir gun

sitelerinde bir admin mi ne varya sheytan nickli onun mesajında yazıyodu ve mesajı siteye yazan ilk kişi oydu bende ordan gördüğüm şeyleri söyledim dostum. ama emin olun bu iki-üç gün yaklaştıkça bakın oyun halen ilerki tarihlere atılacak. ocean beni msn den silmiş galiba bende hiç online görünmüyo. msn den ona ulaşabilien olursa bi ss istermisiniz oyun ile alakalı bakalım ne cevap verebilecek ?!!!!!!!

BangBros

Buralıyım
Bence oyun kapalı bile diil çindekiler hala oynamaya devam ediolar tek başlarına bu ocean da bizi oyalıyor bakalım bu ay açıcaklarmı

UniqueBladeR demiş ki:
Bence oyun kapalı bile diil çindekiler hala oynamaya devam ediolar tek başlarına bu ocean da bizi oyalıyor bakalım bu ay açıcaklarmı
oyun derken kastin neydi arkadaşım ECSRO server mi ? yoksa MHTC server mi? eğer mhtc yi kastediyosan kendi orjinal sitesinde yazıyo oyun kapalıdır ve 22 Nisan 2008 tarihinde tekrar acılacaktır diye :!:

BangBros

Buralıyım
Jacabo demiş ki:
sitelerinde bir admin mi ne varya sheytan nickli onun mesajında yazıyodu ve mesajı siteye yazan ilk kişi oydu bende ordan gördüğüm şeyleri söyledim dostum. ama emin olun bu iki-üç gün yaklaştıkça bakın oyun halen ilerki tarihlere atılacak. ocean beni msn den silmiş galiba bende hiç online görünmüyo. msn den ona ulaşabilien olursa bi ss istermisiniz oyun ile alakalı bakalım ne cevap verebilecek ?!!!!!!!
Shetana nicki hem oyunda hem silkroad-trader de o ocean grubuna dahil diil sanırım almanyada oturan bir bayan galiba tanışmıştım oyunda bana sadece bir bayanım dedi ve oyundaki UniqueBower da benim sevgilim dedi hakkında bir bunları biliorm gerçek açıklamayı ya wodedd yapar yada adminler bence oyun derken kastım MHTC

UniqueBladeR demiş ki:
Offfff dostum kaç kere söylicez yaw hiçmi okumuyosun yazılanları.
Yada yazılanlara sadece bakıyorsun boş boş gibime geliyor.

Açılması ertelenen server 21inde açılıcak olan yeni server.
Çinliler oynuyor dediğin server ise MHTC
ikisi farklı server lar
MHTC kendi sitesinde bile duyurdu 22sinde oyun açılıcak diye artık ocean ile MHTC nin bir alakası yok

Jacabom senin yazına gelince evet o postu bende okudum sheytana nın dediklerini. 1 hafta ertelendi demiyor 1 sonraki haftaya ertelendi diyor kendisi

BangBros

Buralıyım
Jacabo demiş ki:
UniqueBladeR demiş ki:
oyun derken kastin neydi arkadaşım ECSRO server mi ? yoksa MHTC server mi? eğer mhtc yi kastediyosan kendi orjinal sitesinde yazıyo oyun kapalıdır ve 22 Nisan 2008 tarihinde tekrar acılacaktır diye :!:
Bilgi için saol bilmiyordum

UniqueBladeR demiş ki:
Jacabo demiş ki:
Shetana nicki hem oyunda hem silkroad-trader de o ocean grubuna dahil diil sanırım almanyada oturan bir bayan galiba tanışmıştım oyunda bana sadece bir bayanım dedi ve oyundaki UniqueBower da benim sevgilim dedi hakkında bir bunları biliorm gerçek açıklamayı ya wodedd yapar yada adminler bence oyun derken kastım MHTC
o dediğin sahsiyet silkroad-trader forum yönetiminde ?!!!!!!..

BangBros

Buralıyım
@Arnildcivardagezer
Okuyorum okumasında insanın aklına bu saatte bir bunlar geliyor bide ben kesin emin bir tavırla söylemedim bence dedim
@Jacabo
Tmm bak bunuda bilmiyordum saol bilgi için =}

Arnildcivardagezer demiş ki:
UniqueBladeR demiş ki:
Offfff dostum kaç kere söylicez yaw hiçmi okumuyosun yazılanları.
Yada yazılanlara sadece bakıyorsun boş boş gibime geliyor.

Açılması ertelenen server 21inde açılıcak olan yeni server.
Çinliler oynuyor dediğin server ise MHTC
ikisi farklı server lar
MHTC kendi sitesinde bile duyurdu 22sinde oyun açılıcak diye artık ocean ile MHTC nin bir alakası yok

Jacabom senin yazına gelince evet o postu bende okudum sheytana nın dediklerini. 1 hafta ertelendi demiyor 1 sonraki haftaya ertelendi diyor kendisi

ee hacım ozaman parmak hesabı yapalım. 21 inde açılması gerekiyodu. 21'i pazartesiye geliyor yanılmıyorsam. ertesi hafta demesine gelince ertesi pazartesi 28'i oluyo (yani ertesi haftanın ilk günü) galiba yani tam minumum 7 gün olması gerekiyo oda 1 haftaya eşit oluyo. (bu sadece benim düşüncem)

Yukarı Alt