bilmem kaç mb internet çıkıcakmış bi filmi en fazla 3-4dk ya indiericekmişsin bu sanrım cebit'tede var

headbang2ft9

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
internet hızımız artacakmış bununla beraber alınacak para da muhtemelen 12 kat artar artık Shocked

-Resim Silinmiş.

Very High Speed Digital Subscriber Line 2 (Çok Yüksek Hızlı Dijital Abone Hattı 2) olarak açılan VDSL2, günümüzde DSL teknolojisinin ulaştığı zirve noktası.
VDSL teknolojisinin ilk zamanlarında uzun mesafelerde iletim hızı yüksek düşüşler gösteriyordu; fakat VDSL2 ile 1km mesafede bile iletim hızının 50Mbit’e kadar korunabildiği, ayrıca 1.5km üzerindeki mesafelerde de ADSL2+ ile aynı performansa sahip olacağı belirtiliyor.

VDSL2 ile ses, video, veri, HDTV (High Definiton Television- Yüksek Çözünürlüklü interaktif oyun servislerinden en üst seviyede yaralanma fırsatı doğuyor

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
morfeux demiş ki:
-Resim Silinmiş.

Very High Speed Digital Subscriber Line 2 (Çok Yüksek Hızlı Dijital Abone Hattı 2) olarak açılan VDSL2, günümüzde DSL teknolojisinin ulaştığı zirve noktası.
VDSL teknolojisinin ilk zamanlarında uzun mesafelerde iletim hızı yüksek düşüşler gösteriyordu; fakat VDSL2 ile 1km mesafede bile iletim hızının 50Mbit’e kadar korunabildiği, ayrıca 1.5km üzerindeki mesafelerde de ADSL2+ ile aynı performansa sahip olacağı belirtiliyor.

VDSL2 ile ses, video, veri, HDTV (High Definiton Television- Yüksek Çözünürlüklü interaktif oyun servislerinden en üst seviyede yaralanma fırsatı doğuyor
cok saol Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yeni kuşak internet olarak olarak nitelenen ‘ultra-hızlı’ Internet2 ağı üzerinde, bilim insanları saniyede 8.8 Gigabit veri iletimi gerçekleştirdi.

Internet2 üzerindeki veri iletim hız denemesi Tokyo ile Amsterdam üniversiteleri arasında yapıldı. Veri önce Tokyo’dan Seattle’a gönderildi, sonra da Amsterdam’dan Chicago’ya ve en sonunda Tokyo’ya geri döndü.

Daha önceki rekor saniyede 7.99 Gigabit’ti. Van Houweling, yeni internet ağı sayesinde yüksek çözünürlüklü fimleri indirmenin sadece ‘birkaç saniye’ süreceğini belirtiyor.

Internet2 ağı, özellikle üniversiteler arasında kurulacak ve ilk etapta bilimsel amaçla kullanılacak. Üniversiteler ve araştırma kurumları verileri, birbirleri arasında değiştirecek. Internet2 ağı için yeni kabloların döşenmesi gerekecek. Internet2 kabloları, tek şerit üzerinden 10 ayrı dalgaboyunda veri iletimi yapabilecek. Kablo kapasitesinin 100 Gbps olması gerekiyor.

ntvmsnbc.com

bizimkiler hala 32mbit hızlar ile uğraşsınlar a.q Norveç'inde 54mbit ' lik hız 10 Euro iken Biz Burda 1mbit için tam 2 katını ödüyoruz böyle adilliğin türk telekomun ve nicelerinin aq

Yukarı Alt