Evet arkadaşlar bu versiyon eski çoğu yabancı sitede bulunuyor ancak baktımki sitede yok sizinle paylaşayim dedim.

NOT: Belirtmek istiyorum dosya virüslüdür eğer bu dosyayı download ediyorsanız bilgisayarınıza gelecek olan herhangi bir sorunuda kabul ediyorsunuzdur ve oluşacak sorundan ne ben nede
extraloob.com sorumlu tutulur.

İndirdiğiniz dosyayı antivirüs sisteminiz silebilir o yüzden antivirüsünüzü etkisiz hale getirmeniz tavsiye edilir.

extraloob Emulator Download : http://s1.dosya.tc/extraloobVeniceEmulator.rar.html

Kod:
Rar Şifresi : extraloob.com

Çalıştıracağımız dosyalar

Download
extraloob emulator
GameServer
LoginServer

Download

Dosyaları Çalıştırmak İçin Visual Basic 6.0 Versiyonu Gerek Oda En Düşük Versiyon Olarak.

Resimler

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kurulum

Arkadaşlar Öncelikle "extraloob emulator" dosyasını çalıştırıyoruz sonra "LoginServer" Klasörüne Girip "prjVBEmu" yu Çalıştırıp F5 e Basıyoruz.

Ardından "GameServer" Klasörüne girip "prjVBEmu" dosyasını çalıştırıyoruz ve F5 e basıyoruz artık emulator hazır oyuna girmek kaldı.

Saygılarımla

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bi test ediyim bakalım inş çalışır bakalım yeni özelliklerini alırım ondan bundan toplama pc gibi yeni sremu yaparım :D

fablio demiş ki:
Evet arkadaşlar bu versiyon eski çoğu yabancı sitede bulunuyor ancak baktımki sitede yok sizinle paylaşayim dedim.

NOT: Belirtmek istiyorum dosya virüslüdür eğer bu dosyayı download ediyorsanız bilgisayarınıza gelecek olan herhangi bir sorunuda kabul ediyorsunuzdur ve oluşacak sorundan ne ben nede
extraloob.com sorumlu tutulur.

İndirdiğiniz dosyayı antivirüs sisteminiz silebilir o yüzden antivirüsünüzü etkisiz hale getirmeniz tavsiye edilir.

extraloob Emulator Download : http://s1.dosya.tc/extraloobVeniceEmulator.rar.html

Kod:
Rar Şifresi : extraloob.com

Çalıştıracağımız dosyalar

Download
extraloob emulator
GameServer
LoginServer

Download

Dosyaları Çalıştırmak İçin Visual Basic 6.0 Versiyonu Gerek Oda En Düşük Versiyon Olarak.

Resimler

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kurulum

Arkadaşlar Öncelikle "extraloob emulator" dosyasını çalıştırıyoruz sonra "LoginServer" Klasörüne Girip "prjVBEmu" yu Çalıştırıp F5 e Basıyoruz.

Ardından "GameServer" Klasörüne girip "prjVBEmu" dosyasını çalıştırıyoruz ve F5 e basıyoruz artık emulator hazır oyuna girmek kaldı.

Saygılarımla

bu emuyu ''Dayi'' yayınlandı ancak servere giriyorsun char yaratabiliyorsun ama oyuna girmek için starta basınca ??? hatası verıyor VB6 da girilmeyen komutlar var ayrıca fablio arkadaşımız kendısı bişiler eklıyerek mysQl gereksınım duymadan calıstırılabilr hale getirmiş... ama navicat ,SQL yoq... gibi mySQL programları ile de kurulabiliyor...(tavsiyem ; diğer vb6 ile kurulmus sremular ile birleştirilebilirse D-sremu gibi olur bnce cunku Dsremuda ms acces kullanılmıs buradada mySql kullanılmıs olucak...)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dj TuRsU demiş ki:
evet test ettim çalışıyor ama VB benim için bitti artık c++ c# yola devam :twisted:
Dj TuRsU bende vb ve ms acces gibi dosyalarla calısmayı bırtaktım bnde C++ ve C# ile calısıyorum... istersen olusturmus oldugumuz sremu teame katılabilirsin (he team dedımde buyuk bişy düşünme :) ben,pc si hızlı olan bir iki ark(3gb ram vs test için serveri...) ve eger gelirsen sen ,he bide bir iki pc muhendısı...) olumlu veya olumsuz cevabını bklıyorum... buarada ben utku tanımayanlar tanısın :)

Fark etmes sonuçta bir elin nesi var iki elin sesi var derler birçok kişi çalışınca iyi işler çıkacağınada inanıyorum özelden messenger adresini atarsın oradan konuşurus :)

arkadaşlar bu sremu nezaman isro gibi hiç ????? hatası vermicek bi örensem şu programları kullanmayı onu beceririmde :D

Yukarı Alt