beyler bende 2 tane loob black baglantısı var 2 sıde altta sag kosede sımgesı var otomatık ıp al dıyom ozellıklerde ınternetım kesılıp kesılıp duruyo restart atınca fısı cekıyom tekrar takıyom gelıyo ınternet su loob black baglantılarını ortadan nasıl kaldırcam ınternetıme zarar gelıyo sanırsam

Ayrıca beyler devre dısı bırak dıyom tak ve calıstırdan bırı veya bırılerı tarafından hesab baslatılmıstır dıyo lutfen beyler yardım edın
fotosu-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
üstüne tıkla delete ye bas siler Exclamation Exclamation

ayrıca firewall dan baglantin düşüyoda olabilir firewall u kapat pc ye modeme reset at öle bi gir

deleteye bastım su cıkıyo fırewallı nasıl kapatcaz aallah askına sunları nasıl sılcem bı alalhın kulu yardım etsın

delete ye bastım su cıkıyo ayrıca fırewall nasıl kapatcam su cıktı deleteye basınca
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşım sağ tıkla sonra bağlantıyı kes de ardından deleteye bas siL Wink

Kurmak icin bu adimlari izliyorsunuz

Daha once yazmistim tekrar yaziyorum

Elle yükleme
Microsoft Loopback bağdaştırıcısını Windows XP'de elle yüklemek için, aşağıdaki adımları uygulayın: 1. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
2. Klasik görünümdeyseniz, sol bölmede Denetim Masası altında Kategori Görünümü'ne Geç'i tıklatın.
3. Yazıcılar ve Diğer Donanım'ı çift tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
4. Sol bölmede Ayrıca bkz. altında, Donanım Ekle'yi tıklatın ve İleri'yi tıklatın.
5. Evet, donanımı bağladım'ı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
6. Listenin altında, Yeni donanım aygıtı ekle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın
7. Listeden seçeceğim donanımı yükle'yi tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
8. Ağ bağdaştırıcıları'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
9. Üretici kutusunda, Microsoft'u tıklatın.
10. Ağ Bağdaştırıcısı kutusunda, Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'nı tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın.
11. Son'u tıklatın.
Bağdaştırıcı başarıyla yüklendikten sonra, diğer bağdaştırıcılarda olduğu gibi seçeneklerini elle yapılandırabilirsiniz. TCP/IP özellikleri DHCP kullanacak biçimde yapılandırılırsa, bağdaştırıcı gerçekte fiziksel bir ortama bağlanmadığı için sonuç olarak otomatik ağ adresi (169.254.x.x/16) kullanacaktır.

Not Varsayılan olarak, TCP/IP özellikleri DHCP kullanmak üzere yapılandırılır.

bu sekildede kaldirabilirsin

docview.wss?uid=swg21240069&aid=1.gif

docview.wss?uid=swg21240069&aid=2.gif

docview.wss?uid=swg21240069&aid=3.gif
,,

Yukarı Alt