Bu görüntüler Acun'un başını ağrıtacak

Bir izleyici 'Var mısın yok musun?'da öyle bir görüntü kaydetti ki, Acun Ilıcalı'nın başı fena ağrayacak gibi

Var Mısın Yok Musun'da içinde 500 bin olması gereken ve açılmayan kutu yanlışlıkla açıldı. Kısa bir süre ekranda kalan kutunun içini görenler şoke oldu.

Bir vatandaş bu durumu kaydetti. İşte o görüntüler: Son haftalarda heyecanı doruklarda gezen Var Mısın Yok Musun’da cumartesi günü şok yaşandı. Açılmayan kutulardan birinin boş olduğu kayıtlara girdi.

Yarışmada sürekli en sona bir 500 bin kalıyor ancak kimse bu parayı kazanamıyordu. Ekran Timi’nin dikkat çektiği bu durumun ardından Cumartesi günü bir şok yaşandı.

Sidal adlı yarışmacının yarıştığı programın sonunda açılmayan kutulardan biri, programın bitişi sırasında yanlışlıkla açılınca kutunun boş olduğu kısa bir sürede olsa kayıtlara girdi. Bir vatandaşın tespit ettiği bu durum video paylaşım sitelerinde yerini aldı.

Banttan yayınlanan bir programda böyle bir durumun yaşanması ve buna bir açıklama getirilmemesi kafaları karıştırdı. Kutudaki yazının düşmüş olma ihtimali ve noterin unutkanlığını ihtimallerinin de değerlendirilmesi gereken bu görüntüler, Acun Ilıcalı’nın başını ağrıtacak gibi.

VIDEO LİNKİ

Replay demiş ki:
Bu programın 500 bin verecegini düşünmüyordum zaten dogru düsünmüsüm
aynen ben de böyle düşünüyordum hacım, orda 4tane 500.000 TL var illa çıkmaz mı resmen saçmalık. Şimdi de yeni sezonda 5 tane 500.000 TL koymuşlar bakalım bu görüntülere ne diyecek Acun.

arkadaşlar şimdi yeni bölümde izledim, Acun Ilıcalı bunun nedenini anlattı yarışmada bir HİLE YOK. sadece içine koyulan para kartları düşüyormuş.

Absence

Ya hala anlayamiyorum bunun neresi hile o kutuda hicbirsey yazmasa neresi hile oluyor

Yahu türk milleti cimridir anlayın artık kim 500.000 isterdede bi keresinde cevap doğru olduğu halde yanlış denmişti.

Ps:Ben olaydan çok videoya çok güldüm "az geriye al heh dur dur ileri şimdi heh tam o anda dur heh heeeeeeh kutu boş kutu booş kutu boş acun ayvayı yedin." :lol:

Benim anlamadığım o arkadaşa kutuyu kim aç dedi 8)
İkincisi böyle bir iç güzarlık yapabilirler mi? Leke sürdürmek isterler mi?
Zaten trilyonları götürdüler, bunu yapmaları sizce ne kadar doğrudur?

Bence de boş değildir kart düşmüştür ki boş olsa ve yarışmacı o kutuyu daha önce açtırmış olsa bu yarışma tamamen ortadan kalkar ve bunu Acun gibi uyanık bir insan yapmaya cesaret edemez diye düşünüyorum

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
yok hile falan arkadaşlar hemen adamı suçlamayın bunun nedenini hemen açıkladı zaten böyle çok oldu yarışma esnalarından merak etmeyin hile falan yok.

Dün programda çekim hatalarında bu video da gösterildi acun bunu kendisi bilerek yayınladı zaten bunlar sadece rakip medyacıların saçmalıkları adam kendisi yayınladı bu video yu şaka gibi ya :D

Ps: rakamın yazdıgı karton kutuya yapıştırılıyor kazımıyorlar yani doğal olarak içeri düşmesi doğal

Yukarı Alt