DEPREM BÖLGESİNDEKİ belediye başkanı çağrıda bulunuyor :
"İş makinelerini buraya gönderin..." - cevap : İŞ MAKİNALARINI YAKTINIZ...
"doktorları buraya gönderin ;" - DOKTORLARI ÖLDÜRDÜNÜZ....
"polis gelsin..." - POLİSİ TAŞLADINIZ...
"mehmetçik bize yardım etsin..."
... - MEHMETÇİĞİ ŞEHİT ETTİNİZ, EDENLERE YARDIM ETTİNİZ...
"para gönderin" ; - GÖNDERDİĞİMİZ PARALARI BELEDİYELERİNİZ pkk'ya VERDİ...

AMA BİZ İNSANIZ, İNSAN !!! HAİN DEĞİLİZ ... GELİYORUZ..
Van Belediye başkanı! Bak, yardımı Terörist cenâzesin de yanında posterini taşıdığın imralıdakinden değil, Devletten istiyorsun... Anladın mı şimdi?

YÜREĞİNDE HAİNLİK OLMAYAN, ŞEHİT HABERLERİNE SEVİNMEYEN MASUM İNSANLARIMIZA ALLAH RAHMET EYLESİN.. BAŞIMIZ SAĞ OLSUN.. LAKİN ŞEHİT HABERLERİNE SEVİNEN VATAN HAİNLERİ DE HELAK OLSUN...

şimdi burda genel konuşup ordaki masumların ahını almak istemiyorum. Ama enkaz altından pkk yandaşı slogan atanlar varmış arkadaş. yemin ederim svil savunma ekibi filan olsam kurtarmam o insanları.

Takımı
Besiktas
Çooook geniş bir konu bu, kurunun yanında yaş yanıyor. Orada 10 yaşında pkk ' yı savunanlar da var, ama kendi düşünceleri değil, büyükleri tarafından beyinlerine nüfuz edilmiş. Ne diyelim ölenlere Allah rahmet eylesin, Rabbim herkesi ıslah eylesin.

Macro demiş ki:
Düşüncelerinden dolayı yüzlerce insanın afette ölmesine sevinebilecek kadar vahşileşebiliyorsanız lanet olsun size. Depremde sizin insanlığınız ölmüş !
Senin düşünce deyip geçiştirdiğin şey şerefsizliğin ve vahşiliğin alası olduğundan bize lanet değil onlara lanet olsun :thumbsup:

Not:bdp ve pkk ile bağlantısı olmayan ve sempatizani olmayan kürt türk bütün kardeşlerime allahtan şifa ve rahmet diliyorum.

Takımı
Besiktas
Extrowe demiş ki:
bdp ve pkk ile bağlantısı olmayan ve sempatizani olmayan kürt türk bütün kardeşlerime allahtan şifa ve rahmet diliyorum.
Amin. pray:

Extrowe demiş ki:
Not:bdp ve pkk ile bağlantısı olmayan ve sempatizani olmayan kürt türk bütün kardeşlerime allahtan şifa ve rahmet diliyorum.
Diğerleri iyi ki gebermiş zaten.

Extrowe demiş ki:
Macro demiş ki:
Düşüncelerinden dolayı yüzlerce insanın afette ölmesine sevinebilecek kadar vahşileşebiliyorsanız lanet olsun size. Depremde sizin insanlığınız ölmüş !
Senin düşünce deyip geçiştirdiğin şey şerefsizliğin ve vahşiliğin alası olduğundan bize lanet değil onlara lanet olsun :thumbsup:

:buddha:

Extrowe demiş ki:
allah yardım etsin ordaki iyi vatandaşlarımıza

Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
Extrowe demiş ki:
Diğerleri iyi ki gebermiş zaten.
Malesef bu bildiriyi dikkate almayacağım, pkklılar için " öldü " demek onlar için haddinden fazla bir değer biçilmiş gibi olur, iyi ki gebermişler. Bu vatanın askerine kurşun sıkan, taş atan, küfür eden herkes için yorumum eşittir.

Konu üzerine tartışmalar uzarsa hiç hoş olmaz.

facebookta çok güzel bir söz dolanıyor:

%94 Oy İle BDP'yi Seçen Van'ın %6'lık kısmına Allah'tan Yardım ve Rahmet Dilerim..

Macro demiş ki:
http://www.habercimiz.com/van-merkez-ve-ilceleri-secim-sonuclari-partilerin-oy-oranlari-12-haziran-2011--1821h.htm
"facebookta dolanan bir söz" doğruluğunu araştırmadım, ayrıca takıldığın nokta bu mu ? o söz de anlatılmak isteneni herkes anlayabilir diye umuyorum.

Yukarı Alt