Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.487
Beğeniler
1.633
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Valiant

Ön Tanıtım


Valiant Karakteri Priston Tale 2 Oyununun Morion Irkına Ait Bir Karakteridir. Adından Anlaşılacağı Üzere Yiğit Bir Karakter :) Görünüşü En Güzel Karakterlerden Biridir.


Giriş

Valiant Karakteri Genel Görünüş Olarak Bir Şövalyeyi Andırır. Değişik Saç Stilleri ve Yüz Tipi ile Karakteri Daha Da Güzelleştirebilirsiniz :)


Genel Tanıtım


Bu Karakterin En Önemli Özelliği Yüksek Hasar Oranına Sahip Olmasıdır. Yani Atağı Mükemmel Denebilecek Kadar İyidir. Karakter Zaten Çift El (Two Handed) Kılıç Kullanır. Buradan Da Hesaplanabilir Az Çok Karakterin Atak Puanının Ne Düzeyde Olduğu. Karakterimizin Önce Giyiminden Başlayalım ;

I - Karakter Çift El Kılıç(Two Handed) ve Her Bir Eline Ayrı Ayrı Olmak Üzere 2 Tane Kılıç(Dual Handed) Kullanabilir. Bu Yüzden Atağı Normal Olarak Bi Hayli Yüksektir.

II - Karakter Ağır İtem Giyer. Defansı Her Ne Kadar Hafif ve Kumaş Giyen Karakterlerden Çok Daha İyiyse De Paladin , Warrior Gibi Tank Karakterlerin Yanından Geçemez.. Defansı Mükemmel Değildir ama Hiç De Fena Sayılmaz.

III - Atak Hızı Yavaş ve Güçlü Vuruşlara Sahip Karakterdir. Tabir-i Caizse 1 Defa Vurup Tam Vuran Cinsten Bir Karakter. Kritikleri Ağır Bir Karaktere Göre Fazladır.

Karakter İtem Kullanımı

Karakter Çift El Kılıç(Two Handed) ve 2 Eline Ayrı Ayrı(Dual Handed) Kılıç Alabilir. Önerilen : Çift El Kılıç Kullanımıdır. Çünkü ; 2 Eline Ayrı Ayrı Kılıç Aldığında Atağı Düşer Kritiği Artar Ki Ağır Bir Chara Göre Kritik Vuruşu Bi Hayli Fazla Bir Karakterdir Zaten. Bu Yüzden Ataktan Çalmak Pek De Mantıklı Değildir.

Ağır Zırh Kullanır. Bu Yüzden Defansı Azımsanmayacak Kadar İyidir.


Beceriler ( Skiller )



Kırmızı Olanlar Aktif ve Vuruş Skilleri

Beyaz Olanlar Pasif Skiller

Yeşil Olanlar Stun Skilleri (Weapon Dissolution Skilli Sadece Düz Vuruşu Engeller ve Yeşil Sarı Olan Hem Stun Hem Alan Vuruş Skill i dir)

Sarı Olan Skiller Alan Skilleri


Şahsi Görüş

Karakterin Oynanabilirliği ve Seyive Kasması Çok Zevklidir. Yüksek Hasarı ve Kritikleri Sizi Cezbedecektir. Üstelik Görünüm Olarak En Güzel Karakterlerden Biri Olduğundan Şiddetle Tavsiye Ederim Hiç Oynamasanız Bile En Azından Bir Beceri Denemesine Katılın Valiant Karakteri İle Bir Deneyin Derim.

Not : Yalnızca Erkek Karakter Olarak Oynanabilir.
 
Yukarı Alt