Valencia'da af
Valencia'da teknik teknik direktör Ronald Koeman'ın görevine son verilmesinin ardından, uzun süredir kadro dışı olan Albelda, Canizares ve Angulo affedildi.

La Liga'da alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Valencia'da, teknik direktör Ronald Koeman'ın görevine son verilmesinin ardından, sezon sonuna kadar takımın başına getirilen Salvador Gonzalez, uzaklaştırılan 3 futbolcuyu tekrardan kadroya aldı.
Koeman'ın Valencia'ya geldikten kısa bir süre sonra kadro dışı bıraktığı David Albelda, kaleci Santiago Canizares ve forvet Miguel Angel Angulo ligde 18 maç aradan sonra tekrar kadroya çağırıldılar.
İspanyol futbolcu Albelda, takımdan atıldığı için Valencia kulübünü dava edip 60 milyon Euro'ya kadar tazminat ödenmesini talep etmişti. Albelda ile Valencia kulübü arasındaki dava halen devam ederken, antremana çıkan Albelda, ''Voro'' lakaplı yeni teknik direktörün gözdesi olarak dikkat çekti.
33 haftanın geride kaldığı La Liga'da sezonun bitimine 5 hafta kala Valencia'nın tek hedefi ligde kalmayı garantilemek. Valencia şu anda 39 puanla 15. sırada yer alıyor.
Öte yandan Hollandalı Koeman'ın bu sezon Kral Kupası'nı kazandırmasına rağmen Valencia tarihinin en kötü teknik direktörü olduğu belirtildi.
İstatistiklere göre La Liga'da 4. sıradayken Valencia'yı devir alan Koeman, ligde 22 maçın sadece 4'ünü kazanarak toplam 18 puan çıkartabildi ve takımı ligde 15. sıraya kadar düştü.
Valencia ile 2 yıllık daha sözleşmesi varken görevden alınan Koeman için ödenen tazminatın 10 milyon Euro'yu bulduğu söyleniyor.

addIcFb

Aileden
oho Keoman neden başaarız olur işte böle oyuncuları kadro dışı bırakırsa :wink1:

addIcFb

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
_DieMyStyLe_ demiş ki:
oho Keoman neden başaarız olur işte böle oyuncuları kadro dışı bırakırsa :wink1:
adam birde övünüyor yav.Kral Kupasını aldım gururlu bir şekilde ayrılıyorum diye :mrgreen:
o adam gençliinde süper topcuydu ama şidi neden böle saalaklıklar yapar anlamıorum

_DieMyStyLe_ demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
_DieMyStyLe_ demiş ki:
adam birde övünüyor yav.Kral Kupasını aldım gururlu bir şekilde ayrılıyorum diye :mrgreen:
o adam gençliinde süper topcuydu ama şidi neden böle saalaklıklar yapar anlamıorum
çocukluğuna inmek lazım :twisted:

Valencia da inanılmaz bi düşüş var zaten gonderilmesi kdr doğal bişey yok villa bi sakatlandı 2 rosenborg malubiyeti ve valencia adeta yok oldu

addIcFb

Aileden
The_DifferenT demiş ki:
Valencia da inanılmaz bi düşüş var zaten gonderilmesi kdr doğal bişey yok villa bi sakatlandı 2 rosenborg malubiyeti ve valencia adeta yok oldu
hani villa sız da oyuncuları var ama evet gerçektende keoman herşeyin başı

Yukarı Alt