arkadaşlar biraz daha ön plana çıksanız diyorum şu günlerde ciddi anlamda aktif hiçbi vip göremiyorum biraz daha ps çalışması vs. elinizde ne varsa biraz aktif olun Wink

pfffffff

Aileden
ben birtek nuker_tr yi görüom
OsKi de kayıptı buldunuzmu :lolmuch:
bu dmod olayı bozuyor işi ama ben de viplerin biraz daha ön plana cıkmalarını bekliorum
ve vip alımı tekrar başlasa iyi olur diğer offine olanların viplikleri de alınırsa onların yerine aktif adamalr gecer site hareketlenir d.ye düşünüyorum.

ElazigLee demiş ki:
bu dmod olayı bozuyor işi ama ben de viplerin biraz daha ön plana cıkmalarını bekliorum
ve vip alımı tekrar başlasa iyi olur diğer offine olanların viplikleri de alınırsa onların yerine aktif adamalr gecer site hareketlenir d.ye düşünüyorum.
bencede çok haklısın diğer vip leri hiç görmüyorum nerde onlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
VIP'ler online olabilirsiniz ama statünüz VIP, siz kendinize iş bulamıyorsanız ben bulurum canlarım.

sizlere görev kurulmuş olan Cluplere Logoları sizler kendi aranızda paylaşıp yapın bakalım hepinizin boyutları aynı olacak 90*90 güzeldir.

penny teşekkürler bu hatırlatma içi VIP olmak ayrıdır öyleyse ayrıcalıklarını görelim hepsinin bakalım extraokk

pfffffff

Aileden
aynen katılıyorum gözlerimi kaybetmeden yatayım resim editleye editleye gözler mahvoldu yarın bombayı batlatacam auahauah extraokk

ElazigLee demiş ki:
Bnm modem çok sorun çıkardı serwise gittim alın gönderin bana yeni modem werin dedim abim birini döwdü yeni modem aldık 1 haftadır yayındayım pslerede başlıyorm yawaşdan :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TheMyth_ demiş ki:
benide aranıza aldığınız için teşekkür ediorm çalışmalarım sizlerle extraokk
biz teşekkür ederiz iyi çalışmalar, imzanda ki hatun güzel hava katmış, hatunları ön plana çıkartın bence Wink

beyler kusura bakmayın bugun siteye fazla katkı yapamıyorum ama bununla ilgili çalışıyorum bir full int sword rehberi hazırlıyorum birazdan biter ve siteye koyarım son montajları hazırlayıp upload etmeye başlayacağım extraokk

TheMyth_ ın şaheseri buyrun :mrgreen: :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

haddimi aşarsam özür dilerim Rolling Eyes

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt