SEF linke geçilmesi sebebi ile teknik olarak sancılı bir dönem yaşanacak anlaşılan. Tabii bu denli eski ve otoriter bir sitenin bunu aşmasıda pek zor olmasa gerek. Sonuç olarak yıllar önce benim yapmak isteyipde bazı tabiri caizse geri kafalı arkadaşların izin vermemesi sonucunda, bugüne kadar bu denli önemli olan ve yapılması şart değişiklik nihayet gerçekleşti. Tahmin ettiğim kadarı ile Kemalist bu işi üstlenen arkadaş. Kendisini tebrik ediyorum. Pek kolay bir çalışma değil. Cihan kardeşimi tebrik etmeye gerek yok zaten. Harikulade politikalar izliyor ve radikal değişikliklere gidiyor. Extraloob üyeleri daha iyilerinede layık. Vakti zamanında bunun kıymeti bilinmedi ve yüzlerce değerli ve yeri tutulamaz üyeler forumdan ayrıldı. Bu forum eski günlerine dönebilir mi bilmiyorum. Ama bir gerçek var ki oda artık bu forumun emin ellerde olduğudur.

Hayırlı olsun extraloob halkına. Nice yeniliklere diyorum ve kaçıyorum. Başka bir bültende görüşmek üzere.

Sevgiler,

Cladren

Tanınıyorum
volkanka demiş ki:
ana sayfadaki başlıklar yan yana daha güzel duruyordu.
O başlıklar baştan düzenlenecek çok yakında. Şu an bir karmaşa söz konusu, budanacak hepsi.

Cataclysm

Tanınıyorum
Birde fun club grupları diğer yönetim gruplarından daha rütbeli olarak görünüyor örneğin global mod olarak gözükmüyorum :))

@Cataclysm
senin sorun düzelmiş :)

-üye çıkışı yapıp tekrar giriş yapınca aktif başlıklar sıfırlanıyor bunun bir ayarlaması varsa iyi olur.
kendi mesajlarınızda sıfırlanıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kendi mesajlarınız sıfırlanmıyor , aktif başlıklar da öyle ayarlanmış değiştirebileceğimi zannetmiyorum.

Uğur bir şey diyeceğim ,

fan clup başkanlarının da renklerini mi değiştirsek?

A

Anonymous

Guest
gereksiz başlıklar çöpe taşındıgında mysql hatası alıyorum

banlı üyelikten girmeye çalışınca hata veriyor
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
akevler93 demiş ki:
banlı üyelikten girmeye çalışınca hata veriyor
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
Hacım senin üyelik bu mu ?

member/EFendi/

yasaklı olduğu gözükmüyor yalnız.

@Kemalist hacım bizim soruna da bi el atıversen.aktif başlklar char satışları yüzünden uçuyor.1 saat offline olunca ne olup ne bittiğini takip etmek zor oluyor.en azıdan 2 sayfa olsa?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HaMulo demiş ki:
@Kemalist hacım bizim soruna da bi el atıversen.aktif başlklar char satışları yüzünden uçuyor.1 saat offline olunca ne olup ne bittiğini takip etmek zor oluyor.en azıdan 2 sayfa olsa?
Hacım yakında halledeceğim onu , aktif başlıklar garip bir modül .Çalışıyorum üstünde.

Kemalist demiş ki:
HaMulo demiş ki:
Hacım yakında halledeceğim onu , aktif başlıklar garip bir modül .Çalışıyorum üstünde.
kolay gelsin :beer:

Yukarı Alt