Kemalist demiş ki:
Play&Win demiş ki:
Büğün açmış olduğum car satış konum şu an açılan bölümde yok.Sürüm yükseltilirken böyle bir sorun olacağını sanmıyorum ?
Dün gece yedekleri saat 3 gibi aldım , forum kurulumu yapıldı tekrar o yedek ile.O yüzden bugün sabah açılan konular ve atılan mesajlar maalesef silindi.

Anladım.Tekrar açıcaz konuyu ne yapalım.Teşekkürler... :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jaysean demiş ki:
@kemalist

önceden hepsi kalındı şimdi niye böyle yaptınız görüntü kirliliği olmuş(aktif başlıklar vs..)
Hacım öncekinin bundan farklı olmasına imkan yok , zaten eski siteden kopyalıyorum kodları.Ve önümde şu an üst taraf aynen böyle.

3X_Batuhan demiş ki:
Jaysean demiş ki:
Aktif başlıkları görüntüle diyince ; Sekme üstünde yeni mesajlar yazıyor.
cunku dırek yenı mesajlara yönlendırıyo

Aktif başlıklar aslında yeni açılan başlıkları gösteren bir modül değil, cevap yazılan, anlık mesajları gösteren bir modül ancak hepimiz oraya tıklayınca yeni gelen mesajları görmeye alıştık. O yüzden eski sisteme geri aldık, yeni mesajlar ve aktif başlıklar şu an aynı işlevi görmekte.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
S4YKLO demiş ki:
Kemalist demiş ki:
1000 den fazla postum vardı benim sabah :) şuanki baya azaldı postlarım durduk yere :)
Kemalist demiş ki:
Play&Win demiş ki:
Büğün açmış olduğum car satış konum şu an açılan bölümde yok.Sürüm yükseltilirken böyle bir sorun olacağını sanmıyorum ?
Dün gece yedekleri saat 3 gibi aldım , forum kurulumu yapıldı tekrar o yedek ile.O yüzden bugün sabah açılan konular ve atılan mesajlar maalesef silindi.

burada açıkladım durumu.

Kemalist demiş ki:
S4YKLO demiş ki:
Kemalist demiş ki:
1000 den fazla postum vardı benim sabah :) şuanki baya azaldı postlarım durduk yere :)
Kemalist demiş ki:
Play&Win demiş ki:

burada açıkladım durumu.
ben 1 günde 250 mesajmı atmışım :D helal olsın bana :D mesaj önemli degil zaten sorun deil :)

Takımı
Besiktas
Cevap yazma kısmı vs. olsun gayet başarılı olmuş hacım, ellerinize sağlık :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Charsell'de tamamdır , var mı başka bir şey :)

_Kriptex_

Tanınıyorum
Birde moderator panelinde toplu işaretleme felan onlar çalışır hale getirilebilir mi acaba ? :think:

Yukarı Alt