1. Reklam

1. joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

Üzülmez ile Toraman satışta

1. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Üzülmez ile Toraman satışta
    Beşiktaş'ta Avusturya kampında kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman satış listesine koyuldu.
    Beşiktaş Yönetimi, takımın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın satılmasına karar verdi.
    Siyah-beyazlı yönetim, Avusturya kampında kavga ettikleri için İstanbul'a gönderilen ve süresiz kadro dışı bırakılan iki futbolcuyu satış listesine koydu.
    Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuz yaptığı toplantıda, daha önce kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın süresiz kadro dışı cezalarının devam etmesine, her ikisinin de 150 bin YTL para cezası ile cezalandırılmalarına ve de tespit edilecek bonservis bedelleri ile satışa çıkarılmalarına karar vermiştir" denildi.

2. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Haberi Tvde canlı izledim , oradaki muhabirin dediğine göre bu bir kandırmaca , futbolcuların gözünü korkutmak için yapılmış bişe olabileceğini söyledi. Ve en azından Toraman'ın kamp dönüşü affedilebileceğini söyledi.

3. Quensis

Quensis olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence göndersinler Toraman'ı bize versinler Üzülmez'i de Konya istiyormuş okuduğuma göre.İyi kavga etmişler bu arada birisi birisni tırmalamış mı ne olmuş çözemedim hangi kedi tırmaladı acaba. :lol:

4. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Olayı tam bilmiyorum ama haberlerde ''Terlik Kavgası'' olarak geçiyor , yani luzumsuz bir nedenden ötürü kavga etmişler ^^
    Üzülmez gitsin zaten 34 35 yaşına geldi , Toraman kalsın lakin birdaha aynısını yapmamak koşuluyla zaten iyi akıllı bir oyuncuydu ama niye kavga etti anlamadım