1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

'Uzaylılar koşarak kaçtı'


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  İngiltere’nin Wiltshire bölgesinde üç uzaylıyı bir ekindeki yeni yapıldığı belli olan halka şekilleri incelerken gören polis memuru İngiliz UFO uzmanlarını aradı.

  Adı açıklanmayan komiser muavini Silbury Hill bölgesindeki bir tarlada bazı garip tipler gördü ve incelemek için aracını durdurdu.

  Ancak her biri 1 metre 90 santimden daha uzun boylu ve sarışın olan 'adamlara' yaklaşırken birden 'statik elektrik sesi' duydu ve 'üç adam daha önce bir insanda görülmemiş bir hızla kaçarak uzaklaştı.'

  Polis memuru daha sonra evine dönerek normal ötesi olaylar konusunda uzman olan kişileri arayarak bir UFO gördüğünü söyledi.

  Wiltshire Polisi olay hakkında herhangi bir açıklama yapmazken, olayın polis memurunun 'kişisel bir meselesi' olduğunu söyledi.

  Polis memurunun gördüğü bu garip olayı soruşturan ekin daireleri araştırmacısı Andrew Russel, polis memurunun gördüklerini şu sözlerle anlattı:

  "Önce, beyaz tulumlar giyidikleri için onları forensik memurları sanmış. Arabasını durdurup tarlaya doğru yürümüş. Garip tiplerin boyları 1.90 m’den uzun olup üçü de sarışınmış. Ekini inceliyorlarmış gibi bir izlenim vermişler. Memur tarlanın kenarına geldiğinde statik elektrik sesinden pek de farklı olmayan bir ses duymuş. Bu çatırdama gibi ses tarlada ilerlidikçe sesin geldiği yerdeki ekin de yavaşça hareket ediyormuş. Garip tipli adamlara bağırmış ama ilk önce ne kulak asmışlar ne de ona doğru bakmışlar. Tarlaya girmeyi deneyince de tipler başlarını çevirip bakmış sonra da kaçmışlar."

  Olayı araştıran ekin dairesi uzmanı Colin Andrews ise polis memurunun hikayesini 'inandırıcı' bulduğunu söyledi