S-bot Id nin senin olduğunu kanıtlaman lazım şayet ben bu fotoğraftan acc nin seninmi başkasınınmı olduğunu anlamadım çünki isimleri karalamışsın

LÜTFEN DAHA İKNA EDİCİ BİR FOTOĞRAF GELMEDEN
ALMAYA KARAR VERMEYİN

EXTRALOOB hiçbir sorumluluk kabul etmez

Bence O resmi buraya yüklesen daha güzel olur kardeşim çok daha yararlı olur hatta ben almayı düşünürüm o resmide eklersen xD arıyorum çünkü ayrıyetten birde kredi yüklenebilirmi onunda resmini koyman lazım bunlar şarttır Repurchase bot tan ordan resim çekmen lazım onu da koy doğruysa talibim.

Bazı insanlar bende dahil mesaj sayına bakıp kandırır diye düşünebiliriz bu sende yaparsın belki ama yane herşey EXTRALOOB daki üyelirin iyiliği için sakın yanlış anlama

eLempTRa demiş ki:
Bence O resmi buraya yüklesen daha güzel olur kardeşim çok daha yararlı olur hatta ben almayı düşünürüm o resmide eklersen xD arıyorum çünkü ayrıyetten birde kredi yüklenebilirmi onunda resmini koyman lazım bunlar şarttır Repurchase bot tan ordan resim çekmen lazım onu da koy doğruysa talibim.
buyur kardeşim bizde yanlış olmaz
http://img192.imageshack.us/img192/273/adszejf.jpg
alcaksan msn ekle benim az işim var akşama konuşuruz. msn:[email protected] bu arada içine kredi yüklenebiliyor bunuda bitiş tarihindsen anlayabilirsin.

handsomeoguz demiş ki:
bu arada içine kredi yüklenebiliyor bunuda bitiş tarihindsen anlayabilirsin.

Haklısın doğru bunu neden akıl edemediysem yinede tamam akşama görüşürüz eklerim ben seni hade ßß xD

S-bot acc doğrudur Alım satım güvenlidir sorun çıkmaz Hayırlı satışlar Dilerim Alıcı ben olmaz isemde

bizde yanlış olmaz sen rahat ol ben askere gitcem için sbotumu veriyorum silkide yiğenime atıcam isteyen inanır istemeyen inanmaz talip çok bu sitede daha yeniyim mesaj sayıma bakarsanız kandıracağımı düşünebiliriz ama öle bişey olmaz korkmayın!!!

MilitanZ demiş ki:
eLempTRa demiş ki:
S-bot acc doğrudur Alım satım güvenlidir sorun çıkmaz Hayırlı satışlar Dilerim Alıcı ben olmaz isemde
nerden biliyorssun güvenli oldugunu?
Bana Kanıtladı Sevigili Kardeşim EXTRALOOB üyesi olarak herkezin iyiliği için zaman ayırmak zorundayız ...

Yukarı Alt