Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Spare_

Bilgiliyim
Account alımı açılmıstır isteklerinizi yapabilirsiniz

Bu topic haricinde üyelik dağıtımı ve isteği için topic açmayınız

Birde Suan Sadece Benmi Ecsro.net'e giremiyorum.Siz Girebiliyomusunuz?Ve Biri Bana Youtube Girmek İçin Etc ye attıgımız hosts dosyası deilde normalini atabilirmi?

bide bi sorum vardı.. yaw abi senin kurulumda verdiğin yaptığın pk varya link bozuk galiba bakarmısın bi?

kardeşim ben acc alamıyorum acaba tam olarak anlatırmısın dediklerini uyguladım fakat alamadım acaba ö.m da annatabilrmisin veya benim durumumda olan arkadaşların da görmesi için bu topic altında yollarmsn

Spare_

Bilgiliyim
darkmamba demiş ki:
kardeşim ben acc alamıyorum acaba tam olarak anlatırmısın dediklerini uyguladım fakat alamadım acaba ö.m da annatabilrmisin veya benim durumumda olan arkadaşların da görmesi için bu topic altında yollarmsn
zaten herşeyi anlattım. firefox kullanıyorsanız

- Resim Silinmiş.

o ilk gösterdiğim rakamlar yani bunu

地址

bunu oraya yapıştırdığınızda yanında boşluk olmasın sadece bu 2 tucuk olsun içindede rakamlar gözükür. Firefox kullanıyorsanız.

ps: benden acc isteyenler ö.mlerine baksınlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Banada üyelik alabilirmisn kendim denedim ama açamadım hata alıyorum :S Banada msj yada
E-mail olarak:underground_rap60@hot.. buraya mail atabilrisen sevinirim şimdiden teşekkürler..

Spare_

Bilgiliyim
HybirDTheorY demiş ki:
Banada üyelik alabilirmisn kendim denedim ama açamadım hata alıyorum :S Banada msj yada
E-mail olarak:underground_rap60@hot.. buraya mail atabilrisen sevinirim şimdiden teşekkürler..
ö.m'yi kontrol edermisiniz. :muck: :thumbsup: :coffee:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt