Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Sevgili üyeler !
Koyduğunuz resimlerde herhangi bir kısaltma aşşalama vb. gibi hakaret içeren yazı varsa ;

.Siz yazmamış olabilirsiniz.
Extraloob yetkilileri konunuzu ya siliyor yada editliyor.Ve size uyarı veriyor eğer ikinci defa olursa banlanmaya kadar gidiyor.
Dikkatli olalım basit bir resim yüzünden emekleriniz boşa gitmesin.Konunuz eski olsada lütfen yetkililerden önce editleyiniz.

Fre3sTyLe demiş ki:
BlackLighT demiş ki:
neden upluyorsunuz zaten konu sabit olcak gibi :popcorn:
Bir yetkili görmeden nasıl sabit olabilir :?:

Ps: Up ;
Herkesin görmesi gerek , Kimsenin görmedim ,Bilmiyordum gibi açıklamalar yapmasını istemeyiz .
bak acıklamamı yalnış anladın olacak demedim olacak gibi dedim cünkü uyarı söz konusu böle konular sabit olur genelde :wink1:
bide moderotor paneline yazarsanız birisi bakar elbet. :wink1:

tamam işte yetkililer görmeden sabit olacak gibi, bir ihtimal söz konusu olmuyor :P neyse devam edelim up :D

Kobe demiş ki:
tamam işte yetkililer görmeden sabit olacak gibi, bir ihtimal söz konusu olmuyor :P neyse devam edelim up :D
ya arkadaşım anlamıyormusun anlamak mı istemiyorsun aksam aksam.... gibi dedim nerden bilebilirim sabit olacağını ama genelde hangi foruma bakarsan bak uyarılar sabittir....! yani bu böyledir...böyle uplayıp duracağınıza bi gmod yada üstü bi arkadaşa diyebilirsiniz bunu demeye calıstım ben :wink1: do you know me ?

ben seni gayet anladım,ya sen beni anlamadın ya ben anlatamadım neyse konu uzamasın tatlıya bağlayalım .
and i do not know you

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
BlackLighT demiş ki:
Kobe demiş ki:
ben seni gayet anladım,ya sen beni anlamadın ya ben anlatamadım neyse konu uzamasın tatlıya bağlayalım .
and i do not know you
beni ilgilendirmez zaten sizin göreviniz o ben sadecene gibi dedim :D :popcorn:
Böyle devam ederse konu sabit kadar yukarlarda kalır .Polemik yarattın hacım. ^^

Yukarı Alt