- Resim Silinmiş.
Arkadaşlar Şu Küüfüre Bir Son Verelim Lütfen.Bütün İnsanlara Yeterince Rezil Oluyoruz.Lütfen İlgil Olalım :!:
- Resim Silinmiş.
...Ve Hala Devam Edilmekte...Utanın Kendinizden...Aileleriniz Sizlere Hiç Terbiye Öğretmemiş Galiba...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
evt arkadaşlar. biz bunları yazdıkça, n00b Türks yazıolar. lütfen kendimize kötü söz söyletmeyelim. küfür etmeyelim. ayrıca ingilizce konuşalım

Siz küfür ederek Serverin açılcagını sanıyorsanız gelecek 3 asır küfür etmeye devam edin o zaman oyunu da hayallerinizde oynarsınız artık.
Siz böle küfür ettiçe Türklerin adı kötüye çıkıyor bari türk oldugunuzu belirtmeyin siz böle küfür etmeye devam ettikçe türklerin adı daha çoook kötü ye çıkar böle bir zihniyetle türkler hiç bir şey yapamaz yazık!!! :evil:

kinq34 demiş ki:
yazanada bak sanki kendisi yazmadı orda sende vardın ve sende yazıodun küfür ben resmen gördüm!!!
Bana diyorsan resim koy.He etmişsemde 1 bilemedin 2 kere demişimdir.Ben etmedim demiyorumki.Ki ettiğimde de çok sinirlendim.Oyuna değil orda Türklere küfür eden L4k3 diye bir şahıs vardı ona :!:

Valla ne diyim

var hala böyle Chat e küfür ettiğinde serverin Çabuk açilacağını düşünen SALAK'lar

Ama sanirim bu bizim yapimizda var...

Bir oyun oynuyorum Lag giriyor Shout ve aLL cheatten GM lere Küfürler yağıyor..Hakaretler havada uçuşuyor..

Saçma..!

Hepimiz insan gibi anlaşabilirken Salaklaşmak saçma..

Neyse herkese iyi akşamlar iyi forumlar

mayhemm demiş ki:
Valla ne diyim

var hala böyle Chat e küfür ettiğinde serverin Çabuk açilacağını düşünen SALAK'lar

Ama sanirim bu bizim yapimizda var...

Bir oyun oynuyorum Lag giriyor Shout ve aLL cheatten GM lere Küfürler yağıyor..Hakaretler havada uçuşuyor..

Saçma..!

Hepimiz insan gibi anlaşabilirken Salaklaşmak saçma..

Neyse herkese iyi akşamlar iyi forumlar
cok gusel acıklamıssın kardesım tam bnm dusunduklarımı yazmıssın yazacak baska bısey bulamadım.. ?!!!!!!!

Yukarı Alt