Ben çarı taklamakan girişi spiderlere koyuyorum tüm ayarları doğru yapıp gidiyorum hide client yapıp alta atlıyorum oyunu 2 gündür her sabah geldiğimde çar dc olmamış ama donmuş şekilde duruyor ne dc oluyor nede kasıyor arada kalmış lagdan donmuş gibi oluyor sbotta oyuna girip çıkmamış öyle beklemiiş oluyor çar... nedir bunun çözümü birşeyleri yanlış felanmı yaptım aceba ultra fast attack modeyi açtım parantez içinde dc felan diye birşeyler yazıyor onla alakası olabilirmi.. teşekkürler bu arada siteniz harikaymış

A

Anonymous

Guest
ultra fast atak mod u internetiniz hızlıysa ve bilgisayarın iyise ac bu modda bot herşeyi hızlı yapmaya daha hızlı kasmaya yolda giderken bile hızlı gitmeye yarar
buda internetinin yavaş ise hataya ve sıkca dc olmana sebep olabilir

silkroadın çöznürlük ayarlarını düşürp pencere modunda kastırırsan muhtemelen bu sorun ortadan kalkacaktır

benim pcm de 3gb ram core2duo işlemci var ekran kartıda en ağır oyunları açıyor internetimde hiçbir videoyu donmadan izletiyor sizce yeterlimi , birde ben 1024x768 de kullanıyorum hide client yapmazsam sorun kalkarmı aceba

Yukarı Alt