Ben caner beni tanıyan tanır ... Artık yokum beni oyundan uzaklaştıran bu arkadaşları tebrik ediyorum...
Helal olsun siz ve sizin gibilere Zideg's Media.pk2 sını alsın kıvırıp istediği yere soksun alçaklar ya
Aferim size Allah belanızı versin Köpekler Emeğe saygı lan emeğe Duydun mu zideg ha gelde itiraz et Alçak herif Mutlu musun ,?*** Her bokun içinden yine 3. sınıf siteler çkıyo şerefsizler..

TuRbO_OnuR demiş ki:
Ben caner beni tanıyan tanır ... Artık yokum beni oyundan uzaklaştıran bu arkadaşları tebrik ediyorum...
Helal olsun siz ve sizin gibilere Zideg's Media.pk2 sını alsın kıvırıp istediği yere soksun alçaklar ya
Aferim size Allah belanızı versin Köpekler Emeğe saygı lan emeğe Duydun mu zideg ha gelde itiraz et Alçak herif Mutlu musun ,?*** Her bokun içinden yine s.i.l.k.oadmax çkıyo şerefsizler..
burda extraloob dururken sen neden emitasyon sitelere güveniyorsun ki. burda istenilen ve gerekli görülen bütün paylaşımları sizler için yapıyoruz, artı sizlerin yardımlarına hiç bir menfaat etmeden koşuyoruz ve siz bunları elinizin tersi ile itip başka deryalarda umut arıyorsunuz sonuç kocaman bir 0.
bugüne kadar duydunuzmu peki ext yönetiminin yaptığı herhangi bir paylaşımdan bir memberimizin mağdur olduğunu.

neyse sana büyük geçmiş olsun diyorum.

ama arkadaşlar sunu unutmayın extraloob lu olmak bir ayrıcalıktır...

Extacy demiş ki:
TuRbO_OnuR demiş ki:
Aferim size Allah belanızı versin Köpekler Emeğe saygı lan emeğe Duydun mu zideg ha gelde itiraz et Alçak herif Mutlu musun ,?*** Her bokun içinden yine s.i.l.k.oadmax çkıyo şerefsizler..
burda extraloob dururken sen neden emitasyon sitelere güveniyorsun ki. burda istenilen ve gerekli görülen bütün paylaşımları sizler için yapıyoruz, artı sizlerin yardımlarına hiç bir menfaat etmeden koşuyoruz ve siz bunları elinizin tersi ile itip başka deryalarda umut arıyorsunuz sonuç kocaman bir 0.
bugüne kadar duydunuzmu peki ext yönetiminin yaptığı herhangi bir paylaşımdan bir memberimizin mağdur olduğunu.

neyse sana büyük geçmiş olsun diyorum.

ama arkadaşlar sunu unutmayın extraloob lu olmak bir ayrıcalıktır...
Haklısın abim indirmiş bende yukledim sonuç bu buda herkeze ders olsun

adamların nortmal serverda charları gidiyor içlerinden kinlerini belli ediyorlar niye buraya vuruyorsun?

Ben zideg...Canım ben kimin charını soymuşum?!?Benim media.pk2 mi kullanan bir sürü arkadaş var 80üstü niye onların charları soyulmadı?Charın soyuldu ve suç atacak birini arıyorsun kanıtla susucam..

arkadaşım medai pk 2 lere trojan veya virüs ekleyemessin ekle bende kullanmassam neyim iftira atmamalısın !

asadasfsaf msn'deki gülücügün icin'e bile trojen koyarlarken Rar'lı dosyanın İcine mi koyamıcaklar

geçenlerde o siteden bi adam bu sitenin keylogger kayıtlarını vermişti bir sürü id şifre var dı... hepsine girdim doğru şifreler di bazıları 60 lvl üstüydü...kayıtlarda jw nin e mail'i yazıyordu(yanlış anlamayın kimseye bi suc atmıyorum) bilmiyorum kime neye güvenecegimi :S:S başka güvenecek site yok

ayrıca o media pk yı bende kullanıyorum bişey olmadı şimdiye kadar olcagını sanmıyorum

emreeker demiş ki:
asadasfsaf msn'deki gülücügün icin'e bile trojen koyarlarken Rar'lı dosyanın İcine mi koyamıcaklar
yapma kardeşim msndeki gülücüğe diyolar bak bu smileyda en güçlü keylogger var '' :mrgreen: ''

Anlaşılıyor mu :lol:

_CoLiN_ demiş ki:
ayrıca o media pk yı bende kullanıyorum bişey olmadı şimdiye kadar olcagını sanmıyorum

Bak canım sadece siz kullanmıyormuşsunuz benim size zıttım mı var sadece sizi soyiyim eğer hırsız olsaydım colini de soyardımm...yapmaz mıydım?adımı kötülemeye çalışanların Allah bin belasını versin kanıt diyorum kanıt bana kanıt olarak

demeyin somut bişey gösterin...

best_off_nick demiş ki:
Ben zideg...Canım ben kimin charını soymuşum?!?Benim media.pk2 mi kullanan bir sürü arkadaş var 80üstü niye onların charları soyulmadı?Charın soyuldu ve suç atacak birini arıyorsun kanıtla susucam..
Ben bu arkadaşın mediasını kullanıyorum, 85 lvl nukerim var üstüde gayet iyi ama soyulmadım öncelikle bilgisayarınızı bi kontrol edin hemen o yaptı demesi kolay adamı burda ezmeye çalışıyorsunuz ayıp ya

3.ncü sınıf siteler abi napıcaksın. Bi resim yollamıştım Zideg de geç kalmayıp ona baksaydı keşke..
Bizim dosyamızın içinden keylogger çıkmış mış. Söylemeyin. Kanıtını verin. Gelip buraya o kadar konuşmasını biliyorsun dimi Zideg.. Asıl sen kanıt göster. EXTACY nin dediği gibi EXL li olmak ayrıcalıktır. 3ncü sınıf siteler ise koca bir 0 (sıfır) dır. EXL lafla çökertilebilecek bir site değildir.
Bunu bilde konuş... gerzek...

Konuyu kaparsanız sevinirim Kimsenin canını sıkmaya gerek yok Herkez haddini bilerek konuşsun
O yaptı bu yaptı tamm Kimse yapmadı kafanıza göre takılın işte :wink1:

Yukarı Alt