arkadas ben 87 yhha kadar full int geldim fire-cold bicheon yapdim yapilandirmayi dusunuyorum ben cari hybrit yapabilirmiyim acaba olursa glave skılleri acmayi dusunuyom ne dersiniz ?

eğer istiyorsan hybird glive aç bitane kas 20 25 e kadar sonra canın sıkılır kendi charına dönersin zaten heyecanını alsın ben hep böyle yaparım buildin iyi kalsın öyle

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hybrid glavie denen mantık 7:1 int spear^^ İtemlerin sağlamsa neden olmasın? Ama bence de full int s/s git.

hybirt yap bence ama sen bilirsin kaç int werdini bul onu 7 ye bol çıkan sayı kadar str ye git ondan sonrada glavie yap bence hyber nukerden daha sğlam hp si cok oluoyor glvie skilindende hp werior nuker bowlara karsı bisi yapamaz ama hybert yapar stun gelr ondan sonra cok damageyle alır bence vene hayber nuke bapışmasında aynı anda snow actıkları taktirde hybert alır snow biter hp çok oldu içn dayanı ama nuker 80 stun skilin ondan sonra arından 85 donme sikili caktınmı olur bence hybert yapmalısın euro charlara karsı daha salam olursun vizz kendi lvl de ımkansız tek atamaz bi glew fırlatırsın pert xbowlara karsı daha avantavlı olursun hpn cok 100 lvl %60 snowuda acarsan bence gercek tank :wink1: cok salam dizersen warriorun skini bitene kadar dayanırsın ondan sonrada saten mükemmel damage koyarsın we pert %60 snow we hpinde 26 k fln olur devil alırsan baya salam oluyor bladeler snowsuz alamıyor arkadasımın 86 lvl hybirtini oynadım ve gözlemlerim boyle kendi lvl bırakıp 90 lıklarla pvp yapıordu

Yukarı Alt