Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Yine Bolt, yine rekor! 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları'nın en çok dikkat çeken isimlerinden Jamaikalı atlet Usain Bolt, erkekler 100 metre finallerinin ardından 200 metrede de dünya rekoru kırarak altın madalyanın sahibi oldu.
Jamaikalı ünlü atlet Usain Bolt, Pekin Olimpiyat Oyunları'na damgasını vurmaya devam ediyor. Usain Bolt, 100 metre erkekler yarışını dünya rekoru kırarak kazanmasının ardından 200 metre finallerinde de 19.30 saniyelik derecesiyle yeni bir dünya rekoru kırıp olimpiyat şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi oldu.

Yarın 22. doğum gününü kutlayacak olan Bolt, 200 metre finallerinde de tıpkı 100 metre finallerinde olduğu gibi rahat bir yarış çıkardı ve rakiplerinin açık ara önünde birinci oldu. Usain Bolt, yine yarıştan sonra ayakkabılarını çıkartarak taraftarlara şov yaptı.

Usain Bolt, Olimpiyat Oyunları'nda hem 100 metrede hem de 200 metrede altın madalya kazanan ender isimlerden birisi olarak olimpiyatlar tarihine geçerken, 24 yıl aradan sonra bunu başaran ilk isim oldu.

Usain Bolt'un yarın doğum günü olması sebebiyle yarışın yapıldığı stadyumda onun için özel doğum günü şarkısı çalındı.

O gün izledim bende 10 dk sabırsızlıka bekleyip sadece 9 saniye bir yarış izleyebildik xD bolt son anda show yapmasaydı daha iyi bir sürede bitirebilirdi yarışı

TwiLighT demiş ki:
O gün izledim bende 10 dk sabırsızlıka bekleyip sadece 9 saniye bir yarış izleyebildik xD bolt son anda show yapmasaydı daha iyi bir sürede bitirebilirdi yarışı
Katılıyorum İstese daha iyi Bir basarı yapardı ama Biraz Artisliğe kaçdı :P

Yukarı Alt