uranuste 49 lvim guildim den sıkıldım ve cardan da sıkılmaya başlıyorum 4 lv guildi olan varsa oyunda pm atısınlar. I am " l_virtuez_l " pmplsss kahvekeyfi carımıda satabilirim ilgilenen olursa 49 lv ful int bowman nukeleri kapalıdır. bow skilleriyle çok seri kasılmaktadır 2 haftalık ticeti kalmıştır. bankasında 15 m elinde 48 +4 bow'u itemleri garment seti eziktir. pro seti çok sağlamdır. bankada bi sayfası çoğu elixer pro. dur. itemi bol miktarda 52 +3 bow u hazırdır. element sıkıntısı yoktur hemen hemen her element çeşidinden 3 k vardır. female bi cardır çok seridir.... hmm pm pm
marsta 50+ carı olan varsa takas olur. ve redsea da 62 lv full str glavieciyle de marsta 57+ bi carla takas duşunulebilir. msnim :" [email protected] "

Emin ol ki alan kişi bow skillerini kapatır nukeleri açar ve bow haricince herhangi bir weapon masteryi açar.

Şahsende bende uranüsde 50 lwl full str bow war.Kendi lwllarıma yatmıyorum hatta 52 lwlları bile yatırabiliyorum.

ewt 52 lv intcileri yatırırsın hatta tek atarsın crt'le str okcu pvpnin kral charı bana gore ama int okcu mvp nin kral charı pvpde de kapıştığı adam gormesse işini bitirir.

Yukarı Alt